Comisia Judeteana de Arbitri

Alege o etapa

1617181920212223242526
Delegari Liga a IV-a - etapa 21     2017-03-25 , 11:00
2017-03-25  
15:00
-
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Teren: Flacara / FAGET
Arbitri Observatori
Nanu Elvis (Lugoj) Frant Ioan (Lugoj)
Tepes Marius (Lugoj) Fratutescu Danut (Lugoj)
Nagy Alexandru (Lugoj)
Detalii joc
 
 
 
2017-03-25  
15:00
-
CS COCOSUL ORTISOARA
Teren: Comunal / PERIAM
Arbitri Observatori
Roman George Cătălin (Timisoara) Avram Cornel (Timisoara)
Sandu Patrik-Stefan (Timisoara) Pasculescu Claudiu (Timisoara)
Martinovici Andrei (Timisoara)
Detalii joc
 
 
 
2017-03-25  
15:00
-
ACS MURANI
Teren: Comunal / SAG
Arbitri Observatori
Gheorghioiu Eugen (Timisoara) Spataru Iulian (Timisoara)
Cimponeriu Calin (Timisoara) Poclid Ionel (Timisoara)
Mihaescu Denis Cosmin (Timisoara)
Detalii joc
 
 
 
2017-03-25  
15:00
-
AS PECIU NOU
Teren: Comunal / BANLOC
Arbitri Observatori
Manea Alexandru-George (Timisoara) Popa Ioan (Timisoara)
Talpos Marius (Timisoara) Onaca Alexandru (Timisoara)
Tomuta Sebastian Florin (Timisoara)
Detalii joc
 
 
 
2017-03-25  
11:00
-
ACS GHIRODA
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Arbitri Observatori
Vărzan Daniel Aurel (Timisoara) Ciev Zaharie (Timisoara)
Botas Alin (Timisoara) Manecan Iosif (Timisoara)
Dragut Gabriel (Timisoara)
Detalii joc
 
 
 
2017-01-01  
00:00
-
ACF BABAN MARCEL
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Arbitri Observatori
   
   
 
Detalii joc
 
 
 
2017-03-25  
15:00
-
CS PROGRESUL GATAIA
Teren: Tineretului / Lugoj
Arbitri Observatori
Bradau Florin (Timisoara) Bobu Aurel (Timisoara)
Nicolae-Chitoiu Andrei (Timisoara) Carciumaru Marian (Timisoara)
Otiman Bogdan-Andrei (Timisoara)
Detalii joc
 
 
 
2017-03-26  
15:00
-
ACS VOINTA MASLOC
Teren: Comunal / BILED
Arbitri Observatori
Botas Catalin (Timisoara) Igna Valentin (Timisoara)
Lotrean Horatiu (Timisoara) Dumbrava Ilie (Timisoara)
Pasca Daniel (Timisoara)
Detalii joc
 
 
 
2017-03-26  
15:00
-
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Teren: Comunal / SECEANI
Arbitri Observatori
Chiotis Stefanos (Timisoara) Grigorescu Nicolae (Timisoara)
Gheorghioiu Bogdan (Timisoara) Hotico Livian (Timisoara)
Ghinea Dragos Ionut (Timisoara)
Detalii joc
 
 
 
Ma abonez la newsletter

Email:

oferta portal echipe