Informari si comunicate
11-11-2018
Semifinala si Finala - Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Semifinala si Finala -Trofeului Gheorghe Ola si Trofeului Gheorghe Ene se va disputa in data de 18 noiembrie incepand cu orele 15:00 sa Sala UVT (langa Penintenciarul de pe Popa Sapca)

detalii...
09-11-2018
Cupa de iarna

Sedinta cu delegatii echipelor in vederea începerii turneului de sala

detalii...
08-11-2018
Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene se va disputa in data de 11.11.2018 incepand cu orele 09:00 la Baza 2 Timisoara

detalii...
26-10-2018
22-10-2018
15-10-2018
Cavalerii Viitorului 2

În perioada 10-12 octombrie, Casa Fotbalului a găzduit un nou curs de instruire pentru viitorii arbitri

detalii...
15-10-2018
Echipa retrasa din Liga a V-a

Echipa AFC Ripensia Timisoara s-a retras din Liga a V-a, Seria a II-a

detalii...
11-10-2018
08-10-2018
Cupa Romaniei, faza a III-a

Tragerea la sorti pentru jocurile din Cupa Romaniei, faza a III-a

detalii...
08-10-2018
Disciplina 8 din 3 octombrie 2018

Deciziile Comisiei de Disciplina 8 din 3 octombrie 2018

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. AC EDUSPORT JUNIOR
2. ACF BABAN MARCEL
3. ACS ASU POLITEHNICA
4. ACS Atletico Timisoara
5. ACS CARANI MURANI
6. ACS DUMBRAVITA
7. ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
8. ACS FC CHISODA
9. ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
10. ACS FC SRBIANCA GIUCHICI
11. ACS Fortuna Becicherecu Mic
12. ACS Galaxy Timisoara
13. ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
14. ACS Pobeda Star Bisnov
15. ACS POLI TIMISOARA
16. ACS REMETEA IANOVA 2008
17. ACS SPORTING TIMISOARA
18. ACS UNIREA BANLOC
19. ACS UNITED TIMISOARA
20. ACS VOINTA MASLOC
21. AFC RIPENSIA TIMISOARA
22. AS NITCHIDORF
23. AS ALBINA
24. AS ARSENAL FLACARA FAGET
25. AS ATHLETIC TIMISOARA 2011
26. AS AUTOLIV LUGOJ
27. AS AVANTUL BOBDA
28. AS AVANTUL TOPOLOVATU MARE
29. AS BACOVA
30. AS BANATUL NERAU
31. AS BARATEAZ
32. AS BOLDUR
33. AS CALACEA
34. AS CAMARO FIBIS
35. AS CARANI
36. AS CHECEANA
37. AS CHINEJANA CHINEZU
38. AS CORNESTI
39. AS COSTEIU
40. AS CS TORMAC
41. AS ELECTROMETAL
42. AS FC AVANTUL JAMU MARE
43. AS FC BAZOSU VECHI
44. AS FC CENEI
45. AS FC DACIA CARPINIS
46. AS FC GLORIA REMETEA MARE
47. AS FC INTER FOENI
48. AS FC JEBEL
49. AS FC LORENA GIARMATA VII
50. AS FC MURESUL CENAD
51. AS FC PROGRESUL RACOVITA
52. AS FC RAPID SACALAZ
53. AS FC REAL DRAGSINA
54. AS FC SPARTAK GOTTLOB
55. AS FC TIMISUL URSENI
56. AS FC UNIREA JIMBOLIA
57. AS FC VOINTA IOSIFALAU
58. AS FLAMINGO OFSENITA
59. AS FORESTA MANASTIUR
60. AS GELU
61. AS GLORIA MOSNITA NOUA
62. AS GLORIA UIVAR
63. AS GRAN-PLAZ LIEBLING
64. AS JUVENTUS PISCHIA
65. AS LUCEAFARUL TIMISOARA
66. AS MEGET REMETEA MARE
67. AS MICRO I
68. AS MURESUL IGRIS
69. AS OLIMPIA DAROVA
70. AS OLIMPIA RAUTI
71. AS PADESUL NADRAG
72. AS PECIU NOU
73. AS PETROMAN
74. AS PINDUL DUDESTII NOI
75. AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
76. AS PROGRESUL IECEA MARE
77. AS PROGRESUL VUCOVA
78. AS RADNICIKI SOCA
79. AS RARIS TIMISOARA
80. AS RECAS
81. AS RECOLTA CALACEA
82. AS RECOLTA STAMORA GERMANA
83. AS SCOLAR OLIMPIA FAGET
84. AS SECEANI
85. AS SOIMII PUSTINIS
86. AS SPORTING DUMBRAVA
87. AS STEAUA ROSIE BULGARUS
88. AS STEAUA ROSIE VARIAS
89. AS TIMISUL HITIAS
90. AS TIMISUL JABAR
91. AS Timisul Uliuc
92. AS TOMESTI
93. AS TRICOUL 1 IUNIE
94. AS UNIREA GHILAD
95. AS UNIREA GRABAT
96. AS UNIREA LUCARET
97. AS UNITED BENCECU DE SUS
98. AS VHP PADURENI
99. AS VIITORUL PADURENI
100. AS VIITORUL PIETROASA MARE
101. AS VIITORUL SACOSU TURCESC
102. AS VIITORUL STIUCA
103. AS VOINTA BILED
104. AS VOINTA IONEL
105. AS VOINTA SANDRA
106. AS VOINTA SARAFOLEANA
107. AS VULTURII COMLOSU MARE
108. ASC FRONTIERA TIMISOARA
109. ASC TOLVADIA
110. ASO DETA
111. ASOCIATIA CLUB SPORTIV VOINTA VALCANI
112. ASU AGRONOMIA TIMISOARA
113. CLUBUL SPORTIV TRIPLEX BEBA VECHE 2015
114. CS AVANTUL PERIAM
115. CS BEGA BELINT
116. CS COCOSUL ORTISOARA
117. CS Comlosu Mare
118. CS FC PORTO BEGA TIMISOARA
119. CS FLACARA PARTA
120. CS MILENIUM GIARMATA
121. CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
122. CS PHOENIX BUZIAS
123. CS PLAVII DELIA
124. CS PROGAV GAVOJDIA
125. CS PROGRESUL GATAIA
126. CS Sinandrei Timis
127. CS SOIMII PESAC
128. CS TIMISUL SAG
129. CS UNIREA CERNETEAZ
130. CS UNIREA SANNICOLAU MARE
131. CS UNIREA TOMNATIC
132. CS UTVIN
133. CSC GHIRODA SI GIARMATA VII
134. CSF CFR 1933 TIMISOARA
135. CSM LUGOJ
136. CSO Faget
137. CSS BEGA
138. CSS LUGOJ
139. FC AUTO TIMISOARA
140. FC AVICOLA 1994 BUZIAS
141. LPS BANATUL TIMISOARA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe