Program competitional

Liga a IV-a


Etapa 1     12-08-2017 - 11:00


1) CS PROGRESUL GATAIA - CS AVANTUL PERIAM    2 - 1
2) CS TIMISUL SAG - ACS DUMBRAVITA    1 - 0
3) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS VOINTA BILED     -
4) CS UNIREA TOMNATIC - ACS MURANI    4 - 1
5) AS SECEANI - CS COCOSUL ORTISOARA    1 - 1
6) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS PECIU NOU    3 - 2
7) ASO DETA - ACS VOINTA MASLOC    5 - 3
8) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CSM LUGOJ II    4 - 1
9) AS FC BAZOSU VECHI - CS UNIREA SANNICOLAU MARE    3 - 0

Etapa 2     19-08-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
2) CSM LUGOJ II - AS FC BAZOSU VECHI     -
3) ACS VOINTA MASLOC - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
4) AS PECIU NOU - ASO DETA     -
5) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
6) ACS MURANI - AS SECEANI     -
7) AS VOINTA BILED - CS UNIREA TOMNATIC     -
8) ACS DUMBRAVITA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
9) CS PROGRESUL GATAIA - CS TIMISUL SAG     -

Etapa 3     26-08-2017 - 11:00


1) CS TIMISUL SAG - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS PROGRESUL GATAIA     -
3) CS UNIREA TOMNATIC - ACS DUMBRAVITA     -
4) AS SECEANI - AS VOINTA BILED     -
5) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ACS MURANI     -
6) ASO DETA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
7) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS PECIU NOU     -
8) AS FC BAZOSU VECHI - ACS VOINTA MASLOC     -
9) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CSM LUGOJ II     -

Etapa 4     29-08-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - CSM LUGOJ II     -
2) ACS VOINTA MASLOC - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
3) AS PECIU NOU - AS FC BAZOSU VECHI     -
4) CS COCOSUL ORTISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
5) ACS MURANI - ASO DETA     -
6) AS VOINTA BILED - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
7) ACS DUMBRAVITA - AS SECEANI     -
8) CS PROGRESUL GATAIA - CS UNIREA TOMNATIC     -
9) CS TIMISUL SAG - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -

Etapa 5     02-09-2017 - 11:00


1) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CS UNIREA TOMNATIC - CS TIMISUL SAG     -
3) AS SECEANI - CS PROGRESUL GATAIA     -
4) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ACS DUMBRAVITA     -
5) ASO DETA - AS VOINTA BILED     -
6) AS POBEDA DUDESTII VECHI - ACS MURANI     -
7) AS FC BAZOSU VECHI - CS COCOSUL ORTISOARA     -
8) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS PECIU NOU     -
9) CSM LUGOJ II - ACS VOINTA MASLOC     -

Etapa 6     09-09-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - ACS VOINTA MASLOC     -
2) AS PECIU NOU - CSM LUGOJ II     -
3) CS COCOSUL ORTISOARA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
4) ACS MURANI - AS FC BAZOSU VECHI     -
5) AS VOINTA BILED - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
6) ACS DUMBRAVITA - ASO DETA     -
7) CS PROGRESUL GATAIA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) CS TIMISUL SAG - AS SECEANI     -
9) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS UNIREA TOMNATIC     -

Etapa 7     16-09-2017 - 11:00


1) CS UNIREA TOMNATIC - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS SECEANI - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
3) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS TIMISUL SAG     -
4) ASO DETA - CS PROGRESUL GATAIA     -
5) AS POBEDA DUDESTII VECHI - ACS DUMBRAVITA     -
6) AS FC BAZOSU VECHI - AS VOINTA BILED     -
7) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS MURANI     -
8) CSM LUGOJ II - CS COCOSUL ORTISOARA     -
9) ACS VOINTA MASLOC - AS PECIU NOU     -

Etapa 8     23-09-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - AS PECIU NOU     -
2) CS COCOSUL ORTISOARA - ACS VOINTA MASLOC     -
3) ACS MURANI - CSM LUGOJ II     -
4) AS VOINTA BILED - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
5) ACS DUMBRAVITA - AS FC BAZOSU VECHI     -
6) CS PROGRESUL GATAIA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
7) CS TIMISUL SAG - ASO DETA     -
8) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
9) CS UNIREA TOMNATIC - AS SECEANI     -

Etapa 9     30-09-2017 - 11:00


1) AS SECEANI - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS UNIREA TOMNATIC     -
3) ASO DETA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
4) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS TIMISUL SAG     -
5) AS FC BAZOSU VECHI - CS PROGRESUL GATAIA     -
6) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS DUMBRAVITA     -
7) CSM LUGOJ II - AS VOINTA BILED     -
8) ACS VOINTA MASLOC - ACS MURANI     -
9) AS PECIU NOU - CS COCOSUL ORTISOARA     -

Etapa 10     07-10-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - CS COCOSUL ORTISOARA     -
2) ACS MURANI - AS PECIU NOU     -
3) AS VOINTA BILED - ACS VOINTA MASLOC     -
4) ACS DUMBRAVITA - CSM LUGOJ II     -
5) CS PROGRESUL GATAIA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
6) CS TIMISUL SAG - AS FC BAZOSU VECHI     -
7) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
8) CS UNIREA TOMNATIC - ASO DETA     -
9) AS SECEANI - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -

Etapa 11     14-10-2017 - 11:00


1) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS AVANTUL PERIAM     -
2) ASO DETA - AS SECEANI     -
3) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS UNIREA TOMNATIC     -
4) AS FC BAZOSU VECHI - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
5) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS TIMISUL SAG     -
6) CSM LUGOJ II - CS PROGRESUL GATAIA     -
7) ACS VOINTA MASLOC - ACS DUMBRAVITA     -
8) AS PECIU NOU - AS VOINTA BILED     -
9) CS COCOSUL ORTISOARA - ACS MURANI     -

Etapa 12     21-10-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - ACS MURANI     -
2) AS VOINTA BILED - CS COCOSUL ORTISOARA     -
3) ACS DUMBRAVITA - AS PECIU NOU     -
4) CS PROGRESUL GATAIA - ACS VOINTA MASLOC     -
5) CS TIMISUL SAG - CSM LUGOJ II     -
6) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
7) CS UNIREA TOMNATIC - AS FC BAZOSU VECHI     -
8) AS SECEANI - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
9) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ASO DETA     -

Etapa 13     28-10-2017 - 11:00


1) ASO DETA - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
3) AS FC BAZOSU VECHI - AS SECEANI     -
4) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS UNIREA TOMNATIC     -
5) CSM LUGOJ II - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
6) ACS VOINTA MASLOC - CS TIMISUL SAG     -
7) AS PECIU NOU - CS PROGRESUL GATAIA     -
8) CS COCOSUL ORTISOARA - ACS DUMBRAVITA     -
9) ACS MURANI - AS VOINTA BILED     -

Etapa 14     04-11-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - AS VOINTA BILED     -
2) ACS DUMBRAVITA - ACS MURANI     -
3) CS PROGRESUL GATAIA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
4) CS TIMISUL SAG - AS PECIU NOU     -
5) AS ARSENAL FLACARA FAGET - ACS VOINTA MASLOC     -
6) CS UNIREA TOMNATIC - CSM LUGOJ II     -
7) AS SECEANI - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
8) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS FC BAZOSU VECHI     -
9) ASO DETA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -

Etapa 15     11-11-2017 - 11:00


1) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS FC BAZOSU VECHI - ASO DETA     -
3) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
4) CSM LUGOJ II - AS SECEANI     -
5) ACS VOINTA MASLOC - CS UNIREA TOMNATIC     -
6) AS PECIU NOU - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
7) CS COCOSUL ORTISOARA - CS TIMISUL SAG     -
8) ACS MURANI - CS PROGRESUL GATAIA     -
9) AS VOINTA BILED - ACS DUMBRAVITA     -

Etapa 16     18-11-2017 - 11:00


1) CS AVANTUL PERIAM - ACS DUMBRAVITA     -
2) CS PROGRESUL GATAIA - AS VOINTA BILED     -
3) CS TIMISUL SAG - ACS MURANI     -
4) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS COCOSUL ORTISOARA     -
5) CS UNIREA TOMNATIC - AS PECIU NOU     -
6) AS SECEANI - ACS VOINTA MASLOC     -
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CSM LUGOJ II     -
8) ASO DETA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
9) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS FC BAZOSU VECHI     -

Etapa 17     25-11-2017 -


1) AS FC BAZOSU VECHI - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
3) CSM LUGOJ II - ASO DETA     -
4) ACS VOINTA MASLOC - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
5) AS PECIU NOU - AS SECEANI     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - CS UNIREA TOMNATIC     -
7) ACS MURANI - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
8) AS VOINTA BILED - CS TIMISUL SAG     -
9) ACS DUMBRAVITA - CS PROGRESUL GATAIA     -

Etapa 18     -


1) CS AVANTUL PERIAM - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) ACS DUMBRAVITA - CS TIMISUL SAG     -
3) AS VOINTA BILED - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
4) ACS MURANI - CS UNIREA TOMNATIC     -
5) CS COCOSUL ORTISOARA - AS SECEANI     -
6) AS PECIU NOU - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
7) ACS VOINTA MASLOC - ASO DETA     -
8) CSM LUGOJ II - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
9) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS FC BAZOSU VECHI     -

Etapa 19     -


1) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS FC BAZOSU VECHI - CSM LUGOJ II     -
3) AS POBEDA DUDESTII VECHI - ACS VOINTA MASLOC     -
4) ASO DETA - AS PECIU NOU     -
5) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
6) AS SECEANI - ACS MURANI     -
7) CS UNIREA TOMNATIC - AS VOINTA BILED     -
8) AS ARSENAL FLACARA FAGET - ACS DUMBRAVITA     -
9) CS TIMISUL SAG - CS PROGRESUL GATAIA     -

Etapa 20     -


1) CS AVANTUL PERIAM - CS TIMISUL SAG     -
2) CS PROGRESUL GATAIA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
3) ACS DUMBRAVITA - CS UNIREA TOMNATIC     -
4) AS VOINTA BILED - AS SECEANI     -
5) ACS MURANI - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - ASO DETA     -
7) AS PECIU NOU - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
8) ACS VOINTA MASLOC - AS FC BAZOSU VECHI     -
9) CSM LUGOJ II - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -

Etapa 21     -


1) CSM LUGOJ II - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS VOINTA MASLOC     -
3) AS FC BAZOSU VECHI - AS PECIU NOU     -
4) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS COCOSUL ORTISOARA     -
5) ASO DETA - ACS MURANI     -
6) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS VOINTA BILED     -
7) AS SECEANI - ACS DUMBRAVITA     -
8) CS UNIREA TOMNATIC - CS PROGRESUL GATAIA     -
9) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS TIMISUL SAG     -

Etapa 22     -


1) CS AVANTUL PERIAM - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
2) CS TIMISUL SAG - CS UNIREA TOMNATIC     -
3) CS PROGRESUL GATAIA - AS SECEANI     -
4) ACS DUMBRAVITA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
5) AS VOINTA BILED - ASO DETA     -
6) ACS MURANI - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
7) CS COCOSUL ORTISOARA - AS FC BAZOSU VECHI     -
8) AS PECIU NOU - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
9) ACS VOINTA MASLOC - CSM LUGOJ II     -

Etapa 23     -


1) ACS VOINTA MASLOC - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CSM LUGOJ II - AS PECIU NOU     -
3) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS COCOSUL ORTISOARA     -
4) AS FC BAZOSU VECHI - ACS MURANI     -
5) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS VOINTA BILED     -
6) ASO DETA - ACS DUMBRAVITA     -
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS PROGRESUL GATAIA     -
8) AS SECEANI - CS TIMISUL SAG     -
9) CS UNIREA TOMNATIC - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -

Etapa 24     -


1) CS AVANTUL PERIAM - CS UNIREA TOMNATIC     -
2) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS SECEANI     -
3) CS TIMISUL SAG - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
4) CS PROGRESUL GATAIA - ASO DETA     -
5) ACS DUMBRAVITA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
6) AS VOINTA BILED - AS FC BAZOSU VECHI     -
7) ACS MURANI - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
8) CS COCOSUL ORTISOARA - CSM LUGOJ II     -
9) AS PECIU NOU - ACS VOINTA MASLOC     -

Etapa 25     -


1) AS PECIU NOU - CS AVANTUL PERIAM     -
2) ACS VOINTA MASLOC - CS COCOSUL ORTISOARA     -
3) CSM LUGOJ II - ACS MURANI     -
4) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS VOINTA BILED     -
5) AS FC BAZOSU VECHI - ACS DUMBRAVITA     -
6) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS PROGRESUL GATAIA     -
7) ASO DETA - CS TIMISUL SAG     -
8) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
9) AS SECEANI - CS UNIREA TOMNATIC     -

Etapa 26     -


1) CS AVANTUL PERIAM - AS SECEANI     -
2) CS UNIREA TOMNATIC - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
3) AS ARSENAL FLACARA FAGET - ASO DETA     -
4) CS TIMISUL SAG - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
5) CS PROGRESUL GATAIA - AS FC BAZOSU VECHI     -
6) ACS DUMBRAVITA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
7) AS VOINTA BILED - CSM LUGOJ II     -
8) ACS MURANI - ACS VOINTA MASLOC     -
9) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PECIU NOU     -

Etapa 27     -


1) CS COCOSUL ORTISOARA - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS PECIU NOU - ACS MURANI     -
3) ACS VOINTA MASLOC - AS VOINTA BILED     -
4) CSM LUGOJ II - ACS DUMBRAVITA     -
5) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS PROGRESUL GATAIA     -
6) AS FC BAZOSU VECHI - CS TIMISUL SAG     -
7) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
8) ASO DETA - CS UNIREA TOMNATIC     -
9) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS SECEANI     -

Etapa 28     -


1) CS AVANTUL PERIAM - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
2) AS SECEANI - ASO DETA     -
3) CS UNIREA TOMNATIC - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
4) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS FC BAZOSU VECHI     -
5) CS TIMISUL SAG - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
6) CS PROGRESUL GATAIA - CSM LUGOJ II     -
7) ACS DUMBRAVITA - ACS VOINTA MASLOC     -
8) AS VOINTA BILED - AS PECIU NOU     -
9) ACS MURANI - CS COCOSUL ORTISOARA     -

Etapa 29     -


1) ACS MURANI - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CS COCOSUL ORTISOARA - AS VOINTA BILED     -
3) AS PECIU NOU - ACS DUMBRAVITA     -
4) ACS VOINTA MASLOC - CS PROGRESUL GATAIA     -
5) CSM LUGOJ II - CS TIMISUL SAG     -
6) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
7) AS FC BAZOSU VECHI - CS UNIREA TOMNATIC     -
8) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS SECEANI     -
9) ASO DETA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -

Etapa 30     -


1) CS AVANTUL PERIAM - ASO DETA     -
2) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
3) AS SECEANI - AS FC BAZOSU VECHI     -
4) CS UNIREA TOMNATIC - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
5) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CSM LUGOJ II     -
6) CS TIMISUL SAG - ACS VOINTA MASLOC     -
7) CS PROGRESUL GATAIA - AS PECIU NOU     -
8) ACS DUMBRAVITA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
9) AS VOINTA BILED - ACS MURANI     -

Etapa 31     -


1) AS VOINTA BILED - CS AVANTUL PERIAM     -
2) ACS MURANI - ACS DUMBRAVITA     -
3) CS COCOSUL ORTISOARA - CS PROGRESUL GATAIA     -
4) AS PECIU NOU - CS TIMISUL SAG     -
5) ACS VOINTA MASLOC - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
6) CSM LUGOJ II - CS UNIREA TOMNATIC     -
7) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS SECEANI     -
8) AS FC BAZOSU VECHI - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
9) AS POBEDA DUDESTII VECHI - ASO DETA     -

Etapa 32     -


1) CS AVANTUL PERIAM - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
2) ASO DETA - AS FC BAZOSU VECHI     -
3) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
4) AS SECEANI - CSM LUGOJ II     -
5) CS UNIREA TOMNATIC - ACS VOINTA MASLOC     -
6) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS PECIU NOU     -
7) CS TIMISUL SAG - CS COCOSUL ORTISOARA     -
8) CS PROGRESUL GATAIA - ACS MURANI     -
9) ACS DUMBRAVITA - AS VOINTA BILED     -

Etapa 33     -


1) ACS DUMBRAVITA - CS AVANTUL PERIAM     -
2) AS VOINTA BILED - CS PROGRESUL GATAIA     -
3) ACS MURANI - CS TIMISUL SAG     -
4) CS COCOSUL ORTISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
5) AS PECIU NOU - CS UNIREA TOMNATIC     -
6) ACS VOINTA MASLOC - AS SECEANI     -
7) CSM LUGOJ II - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ASO DETA     -
9) AS FC BAZOSU VECHI - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -

Etapa 34     -


1) CS AVANTUL PERIAM - AS FC BAZOSU VECHI     -
2) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
3) ASO DETA - CSM LUGOJ II     -
4) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ACS VOINTA MASLOC     -
5) AS SECEANI - AS PECIU NOU     -
6) CS UNIREA TOMNATIC - CS COCOSUL ORTISOARA     -
7) AS ARSENAL FLACARA FAGET - ACS MURANI     -
8) CS TIMISUL SAG - AS VOINTA BILED     -
9) CS PROGRESUL GATAIA - ACS DUMBRAVITA     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe