Program competitional

Liga a IV-a


Etapa 1     11-08-2018 - 18:00


1) STA - CS TIMISUL SAG     -
2) ACS CARANI MURANI - CS COCOSUL ORTISOARA    3 - 1
3) CSC Dudestii Noi - AS FC BAZOSU VECHI    0 - 3
4) CS AVANTUL PERIAM - CS UNIREA TOMNATIC    0 - 0
5) CSO Faget - AS PECIU NOU    1 - 0
6) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS SECEANI    0 - 0
7) ACS Pobeda Star Bisnov - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA    4 - 1
8) CS FLACARA PARTA - ACS VOINTA MASLOC    1 - 2
9) ACS Fortuna Becicherecu Mic - ASO DETA    3 - 0

Etapa 2     18-08-2018 - 18:00


1) CS TIMISUL SAG - ACS CARANI MURANI    0 - 4
2) CS COCOSUL ORTISOARA - CSC Dudestii Noi    2 - 3
3) AS FC BAZOSU VECHI - CS AVANTUL PERIAM    1 - 3
4) CS UNIREA TOMNATIC - CS UNIREA SANNICOLAU MARE    2 - 1
5) AS PECIU NOU - ACS Pobeda Star Bisnov    1 - 3
6) AS SECEANI - CSO Faget    6 - 3
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS FLACARA PARTA    1 - 2
8) ACS VOINTA MASLOC - ACS Fortuna Becicherecu Mic    1 - 1
9) ASO DETA - STA     -

Etapa 3     25-08-2018 - 18:00


1) STA - ACS VOINTA MASLOC     -
2) ACS CARANI MURANI - ASO DETA    5 - 2
3) CSC Dudestii Noi - CS TIMISUL SAG    1 - 0
4) CSO Faget - CS UNIREA TOMNATIC    0 - 4
5) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS AVANTUL PERIAM    1 - 1
6) ACS Pobeda Star Bisnov - AS SECEANI    3 - 0
7) CS FLACARA PARTA - AS PECIU NOU    2 - 3
8) ACS Fortuna Becicherecu Mic - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA    2 - 1
9) CS COCOSUL ORTISOARA - AS FC BAZOSU VECHI    6 - 2

Etapa 4     28-08-2018 - 18:00


1) CS AVANTUL PERIAM - CSO Faget    5 - 2
2) CS TIMISUL SAG - CS COCOSUL ORTISOARA    3 - 1
3) AS FC BAZOSU VECHI - CS UNIREA SANNICOLAU MARE    1 - 1
4) CS UNIREA TOMNATIC - ACS Pobeda Star Bisnov    2 - 2
5) AS PECIU NOU - ACS Fortuna Becicherecu Mic    2 - 2
6) AS SECEANI - CS FLACARA PARTA    2 - 2
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - STA     -
8) ACS VOINTA MASLOC - ACS CARANI MURANI    3 - 2
9) ASO DETA - CSC Dudestii Noi    2 - 0

Etapa 5     01-09-2018 - 17:00


1) STA - AS PECIU NOU     -
2) ACS CARANI MURANI - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA    2 - 0
3) CSC Dudestii Noi - ACS VOINTA MASLOC    2 - 1
4) CSO Faget - CS UNIREA SANNICOLAU MARE    2 - 2
5) ACS Pobeda Star Bisnov - CS AVANTUL PERIAM    0 - 0
6) CS FLACARA PARTA - CS UNIREA TOMNATIC    2 - 4
7) ACS Fortuna Becicherecu Mic - AS SECEANI    1 - 0
8) CS TIMISUL SAG - AS FC BAZOSU VECHI    4 - 3
9) CS COCOSUL ORTISOARA - ASO DETA    3 - 1

Etapa 6     08-09-2018 - 18:00


1) CS AVANTUL PERIAM - CS FLACARA PARTA    3 - 1
2) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS Pobeda Star Bisnov    2 - 2
3) AS FC BAZOSU VECHI - CSO Faget    1 - 0
4) CS UNIREA TOMNATIC - ACS Fortuna Becicherecu Mic    1 - 1
5) AS PECIU NOU - ACS CARANI MURANI    3 - 2
6) AS SECEANI - STA     -
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CSC Dudestii Noi    0 - 3
8) ACS VOINTA MASLOC - CS COCOSUL ORTISOARA    1 - 1
9) ASO DETA - CS TIMISUL SAG    4 - 5

Etapa 7     15-09-2018 - 17:00


1) STA - CS UNIREA TOMNATIC     -
2) ACS CARANI MURANI - AS SECEANI    2 - 1
3) CSC Dudestii Noi - AS PECIU NOU    1 - 0
4) ACS Pobeda Star Bisnov - CSO Faget    6 - 3
5) CS FLACARA PARTA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE    0 - 0
6) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS AVANTUL PERIAM    4 - 0
7) CS TIMISUL SAG - ACS VOINTA MASLOC    1 - 1
8) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA    1 - 2
9) ASO DETA - AS FC BAZOSU VECHI    1 - 0

Etapa 8     22-09-2018 - 17:00


1) CS AVANTUL PERIAM - STA     -
2) CSO Faget - CS FLACARA PARTA    2 - 1
3) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS Fortuna Becicherecu Mic    1 - 0
4) AS FC BAZOSU VECHI - ACS Pobeda Star Bisnov    0 - 1
5) CS UNIREA TOMNATIC - ACS CARANI MURANI    3 - 4
6) AS PECIU NOU - CS COCOSUL ORTISOARA    1 - 0
7) AS SECEANI - CSC Dudestii Noi    3 - 2
8) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS TIMISUL SAG    4 - 1
9) ACS VOINTA MASLOC - ASO DETA    0 - 5

Etapa 9     29-09-2018 - 17:00


1) STA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
2) ACS CARANI MURANI - CS AVANTUL PERIAM    1 - 1
3) CSC Dudestii Noi - CS UNIREA TOMNATIC    0 - 1
4) CS FLACARA PARTA - ACS Pobeda Star Bisnov    0 - 1
5) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CSO Faget    4 - 0
6) CS TIMISUL SAG - AS PECIU NOU    2 - 0
7) CS COCOSUL ORTISOARA - AS SECEANI    2 - 3
8) ACS VOINTA MASLOC - AS FC BAZOSU VECHI    6 - 0
9) ASO DETA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA    1 - 2

Etapa 10     06-10-2018 -


1) CS AVANTUL PERIAM - CSC Dudestii Noi    3 - 1
2) CSO Faget - STA     -
3) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS CARANI MURANI    2 - 2
4) ACS Pobeda Star Bisnov - ACS Fortuna Becicherecu Mic    0 - 1
5) AS FC BAZOSU VECHI - CS FLACARA PARTA    2 - 2
6) CS UNIREA TOMNATIC - CS COCOSUL ORTISOARA    2 - 1
7) AS PECIU NOU - ASO DETA    1 - 2
8) AS SECEANI - CS TIMISUL SAG    6 - 0
9) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ACS VOINTA MASLOC    4 - 1

Etapa 11     13-10-2018 -


1) STA - ACS Pobeda Star Bisnov     -
2) ACS CARANI MURANI - CSO Faget    2 - 2
3) CSC Dudestii Noi - CS UNIREA SANNICOLAU MARE    2 - 0
4) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS FLACARA PARTA    3 - 0
5) CS TIMISUL SAG - CS UNIREA TOMNATIC    1 - 1
6) CS COCOSUL ORTISOARA - CS AVANTUL PERIAM    1 - 4
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS FC BAZOSU VECHI    5 - 1
8) ACS VOINTA MASLOC - AS PECIU NOU    2 - 1
9) ASO DETA - AS SECEANI    2 - 3

Etapa 12     20-10-2018 -


1) CS AVANTUL PERIAM - CS TIMISUL SAG    4 - 0
2) CSO Faget - CSC Dudestii Noi    1 - 2
3) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS COCOSUL ORTISOARA    3 - 1
4) ACS Pobeda Star Bisnov - ACS CARANI MURANI    2 - 3
5) CS FLACARA PARTA - STA     -
6) AS FC BAZOSU VECHI - ACS Fortuna Becicherecu Mic    2 - 4
7) CS UNIREA TOMNATIC - ASO DETA    5 - 2
8) AS PECIU NOU - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA    2 - 1
9) AS SECEANI - ACS VOINTA MASLOC    4 - 1

Etapa 13     27-10-2018 -


1) STA - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
2) ACS CARANI MURANI - CS FLACARA PARTA     -
3) CSC Dudestii Noi - ACS Pobeda Star Bisnov     -
4) CS TIMISUL SAG - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
5) CS COCOSUL ORTISOARA - CSO Faget     -
6) AS PECIU NOU - AS FC BAZOSU VECHI     -
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS SECEANI     -
8) ACS VOINTA MASLOC - CS UNIREA TOMNATIC     -
9) ASO DETA - CS AVANTUL PERIAM     -

Etapa 14     03-11-2018 -


1) STA - AS FC BAZOSU VECHI     -
2) CS AVANTUL PERIAM - ACS VOINTA MASLOC     -
3) CSO Faget - CS TIMISUL SAG     -
4) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ASO DETA     -
5) ACS Pobeda Star Bisnov - CS COCOSUL ORTISOARA     -
6) CS FLACARA PARTA - CSC Dudestii Noi     -
7) ACS Fortuna Becicherecu Mic - ACS CARANI MURANI     -
8) CS UNIREA TOMNATIC - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
9) AS SECEANI - AS PECIU NOU     -

Etapa 15     10-11-2018 -


1) ACS CARANI MURANI - STA     -
2) CSC Dudestii Noi - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
3) CS TIMISUL SAG - ACS Pobeda Star Bisnov     -
4) CS COCOSUL ORTISOARA - CS FLACARA PARTA     -
5) AS FC BAZOSU VECHI - AS SECEANI     -
6) AS PECIU NOU - CS UNIREA TOMNATIC     -
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS AVANTUL PERIAM     -
8) ACS VOINTA MASLOC - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
9) ASO DETA - CSO Faget     -

Etapa 16     17-11-2018 -


1) STA - CSC Dudestii Noi     -
2) ACS CARANI MURANI - AS FC BAZOSU VECHI     -
3) CS AVANTUL PERIAM - AS PECIU NOU     -
4) CSO Faget - ACS VOINTA MASLOC     -
5) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
6) ACS Pobeda Star Bisnov - ASO DETA     -
7) CS FLACARA PARTA - CS TIMISUL SAG     -
8) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS COCOSUL ORTISOARA     -
9) CS UNIREA TOMNATIC - AS SECEANI     -

Etapa 17     23-11-2018 -


1) CSC Dudestii Noi - ACS CARANI MURANI     -
2) CS TIMISUL SAG - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
3) CS COCOSUL ORTISOARA - STA     -
4) AS FC BAZOSU VECHI - CS UNIREA TOMNATIC     -
5) AS PECIU NOU - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
6) AS SECEANI - CS AVANTUL PERIAM     -
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CSO Faget     -
8) ACS VOINTA MASLOC - ACS Pobeda Star Bisnov     -
9) ASO DETA - CS FLACARA PARTA     -

Etapa 18     -


1) CS TIMISUL SAG - STA     -
2) CS COCOSUL ORTISOARA - ACS CARANI MURANI     -
3) AS FC BAZOSU VECHI - CSC Dudestii Noi     -
4) CS UNIREA TOMNATIC - CS AVANTUL PERIAM     -
5) AS PECIU NOU - CSO Faget     -
6) AS SECEANI - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
7) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ACS Pobeda Star Bisnov     -
8) ACS VOINTA MASLOC - CS FLACARA PARTA     -
9) ASO DETA - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -

Etapa 19     -


1) ACS CARANI MURANI - CS TIMISUL SAG     -
2) CSC Dudestii Noi - CS COCOSUL ORTISOARA     -
3) CS AVANTUL PERIAM - AS FC BAZOSU VECHI     -
4) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS UNIREA TOMNATIC     -
5) ACS Pobeda Star Bisnov - AS PECIU NOU     -
6) CSO Faget - AS SECEANI     -
7) CS FLACARA PARTA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) ACS Fortuna Becicherecu Mic - ACS VOINTA MASLOC     -
9) STA - ASO DETA     -

Etapa 20     -


1) ACS VOINTA MASLOC - STA     -
2) ASO DETA - ACS CARANI MURANI     -
3) CS TIMISUL SAG - CSC Dudestii Noi     -
4) CS UNIREA TOMNATIC - CSO Faget     -
5) CS AVANTUL PERIAM - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
6) AS SECEANI - ACS Pobeda Star Bisnov     -
7) AS PECIU NOU - CS FLACARA PARTA     -
8) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
9) AS FC BAZOSU VECHI - CS COCOSUL ORTISOARA     -

Etapa 21     -


1) CSO Faget - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CS COCOSUL ORTISOARA - CS TIMISUL SAG     -
3) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS FC BAZOSU VECHI     -
4) ACS Pobeda Star Bisnov - CS UNIREA TOMNATIC     -
5) ACS Fortuna Becicherecu Mic - AS PECIU NOU     -
6) CS FLACARA PARTA - AS SECEANI     -
7) STA - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) ACS CARANI MURANI - ACS VOINTA MASLOC     -
9) CSC Dudestii Noi - ASO DETA     -

Etapa 22     -


1) AS PECIU NOU - STA     -
2) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ACS CARANI MURANI     -
3) ACS VOINTA MASLOC - CSC Dudestii Noi     -
4) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CSO Faget     -
5) CS AVANTUL PERIAM - ACS Pobeda Star Bisnov     -
6) CS UNIREA TOMNATIC - CS FLACARA PARTA     -
7) AS SECEANI - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
8) AS FC BAZOSU VECHI - CS TIMISUL SAG     -
9) ASO DETA - CS COCOSUL ORTISOARA     -

Etapa 23     -


1) CS FLACARA PARTA - CS AVANTUL PERIAM     -
2) ACS Pobeda Star Bisnov - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
3) CSO Faget - AS FC BAZOSU VECHI     -
4) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS UNIREA TOMNATIC     -
5) ACS CARANI MURANI - AS PECIU NOU     -
6) STA - AS SECEANI     -
7) CSC Dudestii Noi - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) CS COCOSUL ORTISOARA - ACS VOINTA MASLOC     -
9) CS TIMISUL SAG - ASO DETA     -

Etapa 24     -


1) CS UNIREA TOMNATIC - STA     -
2) AS SECEANI - ACS CARANI MURANI     -
3) AS PECIU NOU - CSC Dudestii Noi     -
4) CSO Faget - ACS Pobeda Star Bisnov     -
5) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS FLACARA PARTA     -
6) CS AVANTUL PERIAM - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
7) ACS VOINTA MASLOC - CS TIMISUL SAG     -
8) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
9) AS FC BAZOSU VECHI - ASO DETA     -

Etapa 25     -


1) STA - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CS FLACARA PARTA - CSO Faget     -
3) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
4) ACS Pobeda Star Bisnov - AS FC BAZOSU VECHI     -
5) ACS CARANI MURANI - CS UNIREA TOMNATIC     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PECIU NOU     -
7) CSC Dudestii Noi - AS SECEANI     -
8) CS TIMISUL SAG - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
9) ASO DETA - ACS VOINTA MASLOC     -

Etapa 26     -


1) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - STA     -
2) CS AVANTUL PERIAM - ACS CARANI MURANI     -
3) CS UNIREA TOMNATIC - CSC Dudestii Noi     -
4) ACS Pobeda Star Bisnov - CS FLACARA PARTA     -
5) CSO Faget - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
6) AS PECIU NOU - CS TIMISUL SAG     -
7) AS SECEANI - CS COCOSUL ORTISOARA     -
8) AS FC BAZOSU VECHI - ACS VOINTA MASLOC     -
9) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - ASO DETA     -

Etapa 27     -


1) CSC Dudestii Noi - CS AVANTUL PERIAM     -
2) STA - CSO Faget     -
3) ACS CARANI MURANI - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
4) ACS Fortuna Becicherecu Mic - ACS Pobeda Star Bisnov     -
5) CS FLACARA PARTA - AS FC BAZOSU VECHI     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - CS UNIREA TOMNATIC     -
7) ASO DETA - AS PECIU NOU     -
8) CS TIMISUL SAG - AS SECEANI     -
9) ACS VOINTA MASLOC - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -

Etapa 28     -


1) ACS Pobeda Star Bisnov - STA     -
2) CSO Faget - ACS CARANI MURANI     -
3) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CSC Dudestii Noi     -
4) CS FLACARA PARTA - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
5) CS UNIREA TOMNATIC - CS TIMISUL SAG     -
6) CS AVANTUL PERIAM - CS COCOSUL ORTISOARA     -
7) AS FC BAZOSU VECHI - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) AS PECIU NOU - ACS VOINTA MASLOC     -
9) AS SECEANI - ASO DETA     -

Etapa 29     -


1) CS TIMISUL SAG - CS AVANTUL PERIAM     -
2) CSC Dudestii Noi - CSO Faget     -
3) CS COCOSUL ORTISOARA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
4) ACS CARANI MURANI - ACS Pobeda Star Bisnov     -
5) STA - CS FLACARA PARTA     -
6) ACS Fortuna Becicherecu Mic - AS FC BAZOSU VECHI     -
7) ASO DETA - CS UNIREA TOMNATIC     -
8) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - AS PECIU NOU     -
9) ACS VOINTA MASLOC - AS SECEANI     -

Etapa 30     -


1) ACS Fortuna Becicherecu Mic - STA     -
2) CS FLACARA PARTA - ACS CARANI MURANI     -
3) ACS Pobeda Star Bisnov - CSC Dudestii Noi     -
4) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS TIMISUL SAG     -
5) CSO Faget - CS COCOSUL ORTISOARA     -
6) AS FC BAZOSU VECHI - AS PECIU NOU     -
7) AS SECEANI - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) CS UNIREA TOMNATIC - ACS VOINTA MASLOC     -
9) CS AVANTUL PERIAM - ASO DETA     -

Etapa 31     -


1) AS FC BAZOSU VECHI - STA     -
2) ACS VOINTA MASLOC - CS AVANTUL PERIAM     -
3) CS TIMISUL SAG - CSO Faget     -
4) ASO DETA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
5) CS COCOSUL ORTISOARA - ACS Pobeda Star Bisnov     -
6) CSC Dudestii Noi - CS FLACARA PARTA     -
7) ACS CARANI MURANI - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
8) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS UNIREA TOMNATIC     -
9) AS PECIU NOU - AS SECEANI     -

Etapa 32     -


1) STA - ACS CARANI MURANI     -
2) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CSC Dudestii Noi     -
3) ACS Pobeda Star Bisnov - CS TIMISUL SAG     -
4) CS FLACARA PARTA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
5) AS SECEANI - AS FC BAZOSU VECHI     -
6) CS UNIREA TOMNATIC - AS PECIU NOU     -
7) CS AVANTUL PERIAM - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS VOINTA MASLOC     -
9) CSO Faget - ASO DETA     -

Etapa 33     -


1) CSC Dudestii Noi - STA     -
2) AS FC BAZOSU VECHI - ACS CARANI MURANI     -
3) AS PECIU NOU - CS AVANTUL PERIAM     -
4) ACS VOINTA MASLOC - CSO Faget     -
5) AS PROGRESUL 1906 CIACOVA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE     -
6) ASO DETA - ACS Pobeda Star Bisnov     -
7) CS TIMISUL SAG - CS FLACARA PARTA     -
8) CS COCOSUL ORTISOARA - ACS Fortuna Becicherecu Mic     -
9) AS SECEANI - CS UNIREA TOMNATIC     -

Etapa 34     -


1) ACS CARANI MURANI - CSC Dudestii Noi     -
2) ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS TIMISUL SAG     -
3) STA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
4) CS UNIREA TOMNATIC - AS FC BAZOSU VECHI     -
5) CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS PECIU NOU     -
6) CS AVANTUL PERIAM - AS SECEANI     -
7) CSO Faget - AS PROGRESUL 1906 CIACOVA     -
8) ACS Pobeda Star Bisnov - ACS VOINTA MASLOC     -
9) CS FLACARA PARTA - ASO DETA     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe