Meciuri arbitrate
Duminica, 20 Mai 2018, 10:00
Playoff Liga A1, etapa 6
Teren: Orizontul / Zebil
Duminica, 20 Mai 2018, 10:00
Teren: Orizontul / Zebil
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Play-out Liga IV, etapa 6
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Teren: Egreta / Sabangia
Neprezentare Beroe Ostrov-Comisia de disciplina
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:20
Juniori C1, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:20
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 12:30
Juniori D, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 12:30
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Progresul / Isaccea
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Play off Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:20
Juniori C2, etapa 7
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:20
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 11:00
Juniori C2, etapa 7
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Juniori C2, etapa 5
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 17 Martie 2018, 14:00
Juniori D, etapa 5
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 17 Martie 2018, 14:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 14
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 11
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:30
Liga a IV-a, B, etapa 10
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:30
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Juniori C1, etapa 3
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 12:20
Juniori C2, etapa 3
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 12:20
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 13:40
Juniori D, etapa 3
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 13:40
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:20
Juniori C2, etapa 2
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:20
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Juniori C2, etapa 2
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:40
Juniori D, etapa 2
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:40
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
Liga a IV-a, A, etapa 4
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
Juniori A1, etapa 1
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 17 Septembrie 2017, 10:30
Liga a IV-a, B, etapa 2
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 17 Septembrie 2017, 10:30
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 3 Septembrie 2017, 12:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 3 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 3 Septembrie 2017, 16:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 3 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Naţional Somova / Somova