Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Play off Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 6 Mai 2018, 13:00
Play off Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 6 Mai 2018, 13:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 6 Mai 2018, 10:00
Playoff Liga A1, etapa 4
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 6 Mai 2018, 10:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:00
Play-out Liga IV, etapa 4
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 22 Aprilie 2018, 10:00
Playoff Liga A1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 22 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Play-out Liga IV, etapa 2
Teren: Dunărea / Ostrov
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 11 Martie 2018, 12:00
Play off Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 11 Martie 2018, 12:00
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 17 Decembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, A, etapa 14
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 17 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 17 Decembrie 2017, 13:30
Liga a IV-a, A, etapa 14
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 17 Decembrie 2017, 13:30
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 10 Decembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, A, etapa 13
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 10 Decembrie 2017, 13:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 10 Decembrie 2017, 10:00
Juniori A1, etapa 10
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 10 Decembrie 2017, 10:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 11
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, A, etapa 9
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:30
Liga a IV-a, B, etapa 8
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:30
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Juniori C1, etapa 4
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 12:20
Juniori D, etapa 4
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 12:20
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 22 Octombrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 6
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 22 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 15 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, A, etapa 5
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 15 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 3 Septembrie 2017, 13:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Duminica, 3 Septembrie 2017, 13:00
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Duminica, 3 Septembrie 2017, 16:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 3 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Egreta / Sabangia
Sambata, 3 Iunie 2017, 10:00
Playoff Liga A1, etapa 2
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Sambata, 3 Iunie 2017, 10:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea