Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Mai 2015, 12:00
Play-off Liga IV, etapa 4
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 31 Mai 2015, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 31 Mai 2015, 10:00
Play-off Liga A1, etapa 4
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 31 Mai 2015, 10:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 24 Mai 2015, 15:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Duminica, 24 Mai 2015, 15:00
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Turda, 24.05.2015, ora 15:00
Duminica, 24 Mai 2015, 12:00
Play-off Liga IV, etapa 3
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 24 Mai 2015, 12:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Sarichioi, 24.05.2015, ora 12:00
Duminica, 10 Mai 2015, 12:00
Play-off Liga IV, etapa 1
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 10 Mai 2015, 12:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Sarichioi, 10-05-2015, ora 12.00
Duminica, 10 Mai 2015, 10:00
Play-off Liga A1, etapa 1
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 10 Mai 2015, 10:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Sarichioi, 10-05-2015, ora 10.00
Duminica, 3 Mai 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Mai 2015, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 22 Martie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 22 Martie 2015, 12:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 15 Martie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 15 Martie 2015, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Comunal Baia / Baia
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 12:00
Teren: Comunal Baia / Baia
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Tractorul Horia / Horia
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 12:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 12:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 26 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 26 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 12 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal Casimcea / Casimcea
Duminica, 12 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Comunal Casimcea / Casimcea
Duminica, 5 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 5 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 28 Septembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 28 Septembrie 2014, 12:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 7 Septembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 7 Septembrie 2014, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
comisie de disciplina, art 83.9 RD
Duminica, 31 August 2014, 17:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 31 August 2014, 17:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa