Meciuri arbitrate
Vineri, 19 Mai 2017, 18:00
Playoff Liga IV B, etapa 1
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Vineri, 19 Mai 2017, 18:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Vineri, 19 mai 2017, ora 18, Luncavița
Duminica, 23 Aprilie 2017, 10:00
Liga A1, etapa 13
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 23 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 23 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Seria A, etapa 16
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 23 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 23 Aprilie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 16
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Duminica, 23 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 15
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 15 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 15
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 15 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 26 Martie 2017, 10:00
Liga A1, etapa 10
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 26 Martie 2017, 10:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 26 Martie 2017, 15:30
Liga a IV-a, Seria B, etapa 12
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 26 Martie 2017, 15:30
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 26 Martie 2017, 12:30
Liga a IV-a, Seria B, etapa 12
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 26 Martie 2017, 12:30
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 23 Octombrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 7
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 23 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 7
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Liga A1, etapa 5
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 6
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 5
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:30
Liga a IV-a, Seria B, etapa 5
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:30
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Cupa Ligii A1, etapa 1
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 2 Octombrie 2016, 10:00
Liga A1, etapa 4
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 2 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:00
Liga A1, etapa 2
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 18 Septembrie 2016, 15:30
Liga a IV-a, Seria B, etapa 2
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 18 Septembrie 2016, 15:30
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 18 Septembrie 2016, 12:30
Liga a IV-a, Seria B, etapa 2
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 18 Septembrie 2016, 12:30
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 11 Septembrie 2016, 10:00
Liga A1, etapa 1
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 11 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seria A, etapa 1
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:30
Cupa României, etapa 1
Teren: Comunal Baia / Baia
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:30
Teren: Comunal Baia / Baia
Duminica, 4 Septembrie 2016, 12:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 4 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Vineri, 2 Octombrie 2015, 12:30
Liga a IV-a, Seria B, etapa 4
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Vineri, 2 Octombrie 2015, 12:30
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Vineri, 2 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seria B, etapa 4
Teren: Dunărea / Ostrov
Vineri, 2 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Dunărea / Ostrov