Informari si comunicate

A.C.S. Granitul Babadag

Localitatea Babadag

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Culori alb albastru
Teren Nelu Stănescu Babadag / Babadag ( 500 locuri )
Sponsori RO77BTRLRONCRT0231837001
Adresa Str. Republicii nr. 89, cam 10
Email cristystadium@yahoo.com
Contact 0753111005
Staff-ul echipei
Presedinte Bănică Constantin Cristinel
Secretar
Vicepresedinte Pantelie Alempe
Organizator de competitii
Antrenor Pantelie Alempe
Antrenor secund Guraliuc Dumitru
Antrenor secund Bănică Constantin Cristinel
Antrenor copii Guraliuc Dumitru
Juniori A1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSM Delta Aegyssus 6 6 0 0 43-3 18p +6
2A.S. Soimii Topolog640236-812p+3
3 A.C.S. Granitul Babadag 4 2 0 2 25-12 6p -3
4A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior51048-563p-3
5 A.S. Partizanul Luncaviţa 5 0 0 5 4-37 0p -3
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Amet Sercan Nelu 11-04-2002 3375
2 Apolozan Sebastian 13-09-1999 3378
3 Arif Cristian 20-10-1998 1417
4 Arvătescu Darious Cezar 12-01-1997 1612
5 Asan Cadîr 28-05-1997 2191
6 Asan Memet 10-09-1995 2190
7 Banoti Stere 03-01-1984 13169
8 Bogatu Ionuţ Bogdan 09-02-1999 3377
9 Buhuş Marian 01-10-1999 3374
10 Butucea Ştefan Sorin 23-11-1995 916
11 Bănică Alin Constantin 23-07-1985 3699
12 Caraman Georgian 28-02-1979 3695
13 Cazan Ciprian 09-11-1994 4942
14 Ciobanu Cornel 19-06-1987 L 1046
15 Ciochină Răzvan 23-06-1994 21397
16 Coadă Ştefan 16-12-1995 2193
17 Condac Florin 18-01-1995 216
18 Condrea Ştefan Florentin 27-10-1995 1969
19 Cotoc Cristian Marian 15-12-1994 1389
20 Croitoru Alexandru 11-11-1996 361
21 Călin Alexandru 01-04-1994 178
22 Călin Ionuţ 01-08-1989 L 1953
23 David Alexandru Mihăiţă 12-02-1990 1047
24 Drăguţ Lilian 21-12-1992 22340
25 Ene Robert Adrian 01-12-1999 3373
26 Furtună Iulian Alexandru 03-08-1996 2692
27 Gîndac Daniel Lucian 06-05-1998 3372
28 Ghenciu Ferdi 16-06-1995 22204
29 Grigoraş George Cătălin 04-07-1994 948
30 Guliu Mihai 06-04-1968 tl 3273
31 Ilie Cătălin 27-02-1996 3285
32 Ion Dumitru 16-07-1996 1627
33 Iorga Daniel 01-05-1985 3700
34 Iosif Marius Cosmin 12-11-1997 2898
35 Iosif Aurelian 15-05-1996 3379
36 Kisoceanu Nicolae Alexandru 11-02-1994 21660
37 Luca Adrian 11-01-1994 3091
38 Lupu Ionuţ 01-09-1989 18137, L 1436
39 Mangal Ionuţ Traian 19-03-1996 1261
40 Mavru Marian Mihai 08-11-1987 3284
41 Mihai George 28-05-1996 1447
42 Mistrianu George Viorel 09-04-1995 1380
43 Mustăreţ Florin Octavian 18-09-1986 3697
44 Măciucă Marian 31-12-1981 15915
45 Nazîru Florin 16-03-1993 21208
46 Neamu Virgil 12-06-1983 2133
47 Nicolae Marius Alexandru 16-02-1986 19920
48 Novac Ionuţ 09-03-1992 1448
49 Năvodaru Gabriel 14-04-2000 3480
50 Oancea Daniel 28-06-1988 3732
51 Oprea Radu 26-08-1983 13989
52 Petre Costel Cătălin 11-03-1980 13957
53 Posteucă Pulhac Ionel 19-12-1982 16383 L 1378
54 Răvoiu Iulian 11-11-1984 715
55 Sandu Ştefan George 25-03-1990 L 451-18203
56 Simion Iulian Alexandru 27-07-1995 3747
57 Stefan Alexandru-Marian 05-05-1999 3479
58 Stere Dănuţ 13-01-1985 l1040
59 Zaharia Dorel 21-02-1978 L 13047
60 Zlate Emil Marian 02-08-1996 1329
61 Şicu Vasile 27-12-1985 L 1633
62 Ştefan Emilian Marian 11-11-2003 3376
63 Şuta Marius 02-10-1990 18576
64 Ţarălungă Cristian Sorin 14-03-1989 CT 2403
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa României Etapa 1
03-09-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 3-2
Liga a IV-a, B Etapa 10
19-11-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, B Etapa 9
12-11-2017
A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu
Pauza: 1-3
Liga a IV-a, B Etapa 8
05-11-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, B Etapa 7
29-10-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, B Etapa 6
22-10-2017
A.S. Egreta Sabangia
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, B Etapa 5
15-10-2017
AS Laguna Ceamurlia
Pauza: 3-2
Liga a IV-a, B Etapa 4
01-10-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 1-2
Liga a IV-a, B Etapa 3
24-09-2017
CSM Delta Aegyssus
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, B Etapa 2
17-09-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, B Etapa 1
10-09-2017
A.C.S. Săgeata Stejaru
Pauza: 1-0
Juniori A1 Etapa 5
05-11-2017
A.S. Soimii Topolog
Pauza: 0-1
Juniori A1 Etapa 4
29-10-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 2-0
Juniori A1 Etapa 3
21-10-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 7-0
Juniori A1 Etapa 2
15-10-2017
A.S. Partizanul Luncaviţa
Pauza: 6-0
Memorial Ghe Ola Etapa 2
12-11-2017
A.S. Victoria Delta Tulcea
Pauza: 2-8
Memorial Ghe Ola Etapa 1
11-11-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 0-8
Memorial Ghe Ene Etapa 2
12-11-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 1-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe