A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior

Localitatea Sarichioi

Informatii generale
Teren Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Play off Liga a IV-a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior 12 10 1 1 47-14 31p +13
2CSM Delta Aegyssus1282239-1626p+8
3 A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu 12 5 1 6 18-23 16p -2
4A.S. Soimii Topolog1250725-2715p-3
5 A.C.S. Săgeata Stejaru 12 5 0 7 22-27 15p -3
6A.S. Luceafărul Slava Cercheză1232717-3711p-7
7 A.S. Triumf Cerna 12 3 0 9 21-45 9p -9
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ablai Silvian 06-08-1997 2262
2 Albert Constantin 28-07-1987 2853
3 Alexe Vasile 28-10-1983 1429
4 Androne Constantin 25-05-1997 2222
5 Babchin Alexandru 17-04-1994 2674
6 Başchir Mihai 15-10-2001 3370
7 Bravu Doru 10-04-1981 690
8 Burduja Razvan Adrian 29-04-1998 1669
9 Cartoafa Nicolaie 13-03-1992 2384
10 Ciaus Ciprian 25-09-1988 412
11 Ciaus Cristian 12-05-1998 2867
12 Ciobanu Ştefan 02-05-1979 L 1634
13 Ciotic Alexandru 25-06-2001 3371
14 Ciuperca Dumitru 10-06-1971 2664
15 Ciurea Valentin Ionuţ 12-12-1995 2271
16 Costache Adrian 03-10-2001 2671
17 Costache Marian 13-12-1974 2454
18 Costache Eduard Ciprian 28-09-2007 3179
19 Costache Victor 04-02-2005 3180
20 Cutoi George 11-05-1997 1668
21 Danescu Cristi Nelu 22-12-1997 2261
22 Farapon Gheorghe 17-02-2002 2661
23 Fenin Silviu 09-07-1997 1660
24 Fenoghen Vitali Cristian 04-08-1977 313
25 Feodot Silvian 15-01-1993 2223
26 Feodot Vitali 18-08-2002 2874
27 Filimon Marius Anton 11-10-1981 388
28 Grigoraş Dorel Adrian 12-12-1995 1032
29 Gurei Adrian Cosmin 23-10-1999 2660
30 Horovei Dumitru 26-11-1975 L 2262/27.09.2011
31 Hristodorof Cosmin 12-03-1990 882
32 Iosif Ştefan 27-10-1968 3090
33 Ivan Cornel 16-09-1982 3876
34 Ivanov Eduard Emil 14-04-2000 2659
35 Liferi Cosmin 20-10-1998 2897
36 Lombada Nicolae 05-11-1988 3877
37 Luchian Grigore 01-02-1989 3704
38 Machedon Alexandru 12-12-1995 2654
39 Martin Ionut 30-07-2000 2658
40 Maxim Andrei 02-12-1997 1661
41 Miron Emanuel 26-01-2002 2870
42 Moldoveanu Stefan 19-08-1996 1664
43 Moscu Gabriel 28-10-1988 1426
44 Moscu Mihai 23-02-1987 944
45 Măgădan Ionuţ 09-01-1997 3369
46 Nichifor Adrian 23-08-1993 809
47 Niculae Marinel Florin 30-10-1996 3368
48 Pangă Mihai 15-06-1989 3089
49 Pintilie George 28-01-1997 1393
50 Platon Petre 11-10-1992 2835
51 Platon Silviu 09-05-1987 439
52 Plîngu Robert Andrei 26-03-1997 1673
53 Postaru Adriean 10-03-1989 2781
54 Postaru Constantin* 21-12-1994 2263
55 Protopopescu Ionuţ 12-12-1995 L747
56 Radu Grigore 09-11-1998 2869
57 Savin Victor Marian 12-02-1994 805
58 Susoi George 29-06-1994 806
59 Susoi Ionut 18-09-1999 2868
60 Teliceanu Alex Cristian 18-04-1998 2657
61 Teliceanu Vasile Liviu 18-07-1961 3254
62 Trucă Cătălin 08-01-1993 520
63 Vintulescu Marius Valentin 14-02-1998 2260
64 Zibileanu Valentin 09-04-1981 1424
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa României Etapa 4
08-07-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 3-1
Cupa României Etapa 3
17-06-2018
A.S. Luceafărul Slava Cercheză
Pauza: 3-1
Cupa României Etapa 2
13-06-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Observatii: Comisie disciplina
Cupa României Etapa 1
03-09-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, B Etapa 14
17-12-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-6
Liga a IV-a, B Etapa 13
10-12-2017
AS Laguna Ceamurlia
Pauza: 8-0
Liga a IV-a, B Etapa 12
03-12-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-6
Liga a IV-a, B Etapa 11
26-11-2017
CSM Delta Aegyssus
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, B Etapa 10
19-11-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, B Etapa 9
12-11-2017
A.C.S. Săgeata Stejaru
Liga a IV-a, B Etapa 8
05-11-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, B Etapa 7
29-10-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, B Etapa 6
22-10-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, B Etapa 5
15-10-2017
A.S. Gloria Agighiol
Pauza: 8-0
Liga a IV-a, B Etapa 4
01-10-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, B Etapa 3
24-09-2017
A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, B Etapa 2
17-09-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 1-2
Liga a IV-a, B Etapa 1
10-09-2017
A.S. Egreta Sabangia
Pauza: 7-0
Juniori A1 Etapa 8
26-11-2017
A.C.S. Granitul Babadag
Pauza: 1-1
Juniori A1 Etapa 6
12-11-2017
CSM Delta Aegyssus
Pauza: 0-2
Juniori A1 Etapa 5
05-11-2017
A.S. Partizanul Luncaviţa
Pauza: 4-1
Juniori A1 Etapa 4
29-10-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 7-0
Juniori A1 Etapa 3
21-10-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 7-0
Juniori A1 Etapa 1
01-10-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 11-0
Juniori D Etapa 14
26-05-2018
A.S. Partizanul Luncaviţa
Pauza: 0-1
Juniori D Etapa 13
19-05-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 1-1
Juniori D Etapa 12
12-05-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 2-0
Juniori D Etapa 11
05-05-2018
A.S. Sarica Niculiţel
Juniori D Etapa 10
28-04-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 2-2
Juniori D Etapa 8
14-04-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 1-1
Juniori D Etapa 7
04-04-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 1-3
Juniori D Etapa 6
31-03-2018
A.C.S. FC Delta Dobrogea
Pauza: 0-1
Juniori D Etapa 5
11-11-2017
A.S. Victoria Delta Tulcea
Pauza: 0-4
Juniori D Etapa 4
04-11-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 3-3
Juniori D Etapa 3
21-10-2017
A.S. Granitul Greci
Pauza: 2-1
Juniori D Etapa 2
14-10-2017
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-8
Juniori D Etapa 1
30-09-2017
A.S. Şcolarii Frecăţei
Pauza: 2-0
Memorial Ghe Ola Etapa 1
11-11-2017
A.S. Victoria Delta Tulcea
Pauza: 0-8
Play off Liga a IV-a Etapa 14
17-06-2018
A.S. Soimii Topolog
Play off Liga a IV-a Etapa 13
10-06-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-0
Play off Liga a IV-a Etapa 11
27-05-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 1-2
Observatii: Comisia de Disciplina- contestaie depusa de Pescarusul Sarichioi jr.
Play off Liga a IV-a Etapa 10
20-05-2018
A.C.S. Săgeata Stejaru
Pauza: 3-1
Play off Liga a IV-a Etapa 9
13-05-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 3-1
Play off Liga a IV-a Etapa 8
06-05-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-0
Play off Liga a IV-a Etapa 7
29-04-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Observatii: Comisia de disciplina- neprezentare Soimii Topolog
Play off Liga a IV-a Etapa 6
22-04-2018
CSM Delta Aegyssus
Pauza: 0-2
Play off Liga a IV-a Etapa 4
06-04-2018
A.S. Luceafărul Slava Cercheză
Pauza: 6-0
Play off Liga a IV-a Etapa 3
01-04-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-1
Play off Liga a IV-a Etapa 2
18-03-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-3
Play off Liga a IV-a Etapa 1
11-03-2018
A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu
Pauza: 3-0
Playoff Liga A1 Etapa 6
20-05-2018
A.S. Soimii Topolog
Pauza: 0-5
Playoff Liga A1 Etapa 5
13-05-2018
A.S. Partizanul Luncaviţa
Pauza: 1-0
Playoff Liga A1 Etapa 4
06-05-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 3-0
Playoff Liga A1 Etapa 3
29-04-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Observatii: Comisia de disciplină -neprezentare Soimii Topolog
Playoff Liga A1 Etapa 2
22-04-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 1-3
Playoff Liga A1 Etapa 1
15-04-2018
CSM Delta Aegyssus
Pauza: 0-2
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe