Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Cupa RomânieiC2 - Liga a IV-a
C3 - Liga elitelor AC4 - Liga elitelor B
C5 - Liga A1C6 - Liga juniori D
C7 - Cupa satelor EstC8 - Cupa satelor Sud
C9 - Cupa satelor VestC10 - Liga Juniori C
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Stoian Valeriu190020000012
2Rădulescu Ionuţ060050000011
3Nedelciu Alin06002000008
4Babusca Aurelian07000000007
5Acasandrei Marcel14001000006
6Ungureanu Romica06000000006
7Rusu Silviu00005000005
8Moscu Ion02002000004
9Tranulea Marian13000000004
10Colniceanu Dorinel00003000003
11Pavel Ionuț00002000002
12Tudorache Daniel02000000002
13Badiceanu Gabriel00001000001
14Trifanov Alexandru00001000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe