Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Cupa RomânieiC2 - Liga A1
C3 - Liga a IV-a, Seria AC4 - Liga a IV-a, Seria B
C5 - Cupa Ligii A1C6 - Liga Juniori C
C7 - Liga Juniori DC8 - Turneu final Gheorghe Ola
C9 - Turneu final Gheorghe EneC10 - Cupa Liceelor A
C11 - Cupa Liceelor BC12 - Cupa Municipiului Tineret
C13 - Cupa Municipiului Old BoysC14 - Cupa Dobrogei 2017
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Stoian Valeriu1289000000000020
2Zelca Constantin32141000000000020
3Nedelciu Alin3247010000000017
4Miloşovici Adrian0256000000000013
5Moscu Ion0116012000000011
6Acasandrei Marcel004102200000009
7Arbitru Brăila022500000000009
8Colniceanu Dorinel040004100000009
9Rădulescu Ionuţ211500000000009
10Panait Cristian003301100000008
11Rusu Silviu050011000000007
12Ştefan Ionuţ031000000000004
13Ioniţă Nicolae000000000000044
14Craciuneanu Valentin102000000000003
15Mardale Florinel010110000000003
16Arbitru Constanţa200000000000002
17Trifanov Alexandru010100000000002
18Matetovici Mircea010000000000001
19Ungureanu Romica000010000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe