Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Cupa RomânieiC2 - Liga A1
C3 - Liga a IV-a, Seria AC4 - Liga a IV-a, Seria B
C5 - Cupa Ligii A1C6 - Liga Juniori C
C7 - Liga Juniori DC8 - Turneu final Gheorghe Ola
C9 - Turneu final Gheorghe EneC10 - Cupa Liceelor A
C11 - Cupa Liceelor BC12 - Cupa Municipiului Tineret
C13 - Cupa Municipiului Old BoysC14 - Cupa Dobrogei 2017
C15 - Cupa Mun Tin Playoff
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
C
15
Total
1Stoian Valeriu1612140000000000033
2Zelca Constantin322210000000000028
3Miloşovici Adrian031080000000000021
4Ioniţă Nicolae02530410000004019
5Nedelciu Alin22570100000000017
6Rădulescu Ionuţ232100000000000017
7Moscu Ion02360120000000014
8Arbitru Brăila03260000000000011
9Acasandrei Marcel00510220000000010
10Colniceanu Dorinel05000410000000010
11Panait Cristian0033011000000008
12Rusu Silviu0600110000000008
13Grigorov Eugen1040000000000005
14Ştefan Ionuţ0310000000000004
15Craciuneanu Valentin1020000000000003
16Mardale Florinel0101100000000003
17Arbitru Constanţa2000000000000002
18Trifanov Alexandru0101000000000002
19Matetovici Mircea0100000000000001
20Ungureanu Romica0000100000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe