Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Cupa RomânieiC2 - Liga A1
C3 - Liga a IV-a, Seria AC4 - Liga a IV-a, Seria B
C5 - Cupa Ligii A1C6 - Liga Juniori C
C7 - Liga Juniori DC8 - Turneu final Gheorghe Ola
C9 - Turneu final Gheorghe EneC10 - Cupa Liceelor A
C11 - Cupa Liceelor BC12 - Cupa Municipiului Tineret
C13 - Cupa Municipiului Old Boys
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Stoian Valeriu128900000000020
2Zelca Constantin3214100000000020
3Nedelciu Alin324701000000017
4Miloşovici Adrian025600000000013
5Moscu Ion011601200000011
6Acasandrei Marcel00410220000009
7Arbitru Brăila02250000000009
8Colniceanu Dorinel04000410000009
9Rădulescu Ionuţ21150000000009
10Panait Cristian00330110000008
11Rusu Silviu05001100000007
12Ştefan Ionuţ03100000000004
13Craciuneanu Valentin10200000000003
14Mardale Florinel01011000000003
15Arbitru Constanţa20000000000002
16Trifanov Alexandru01010000000002
17Matetovici Mircea01000000000001
18Ungureanu Romica00001000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe