Program competitional

Liga a IV-a


Etapa 1     16-09-2018 -


1) A.S. Dăeni - A.S. Egreta Sabangia    1 - 2
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Beroe Ostrov    12 - 0
3) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.S. Sarica Niculiţel    5 - 1
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    2 - 4
5) A.S. Naţional Somova - A.S. Soimii Topolog    0 - 6

Etapa 2     -


1) A.S. Beroe Ostrov - A.S. Dăeni    4 - 3
2) A.S. Sarica Niculiţel - A.C.S. Granitul Babadag    1 - 2
3) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos    13 - 1
4) A.S. Soimii Topolog - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    0 - 1
5) A.S. Egreta Sabangia - A.S. Naţional Somova    0 - 1

Etapa 3     -


1) A.S. Dăeni - A.S. Sarica Niculiţel    0 - 4
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    2 - 5
3) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.S. Soimii Topolog    0 - 7
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Naţional Somova    10 - 1
5) A.S. Beroe Ostrov - A.S. Egreta Sabangia    0 - 0

Etapa 4     -


1) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Dăeni    11 - 1
2) A.S. Soimii Topolog - A.C.S. Granitul Babadag    3 - 3
3) A.S. Naţional Somova - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos    3 - 2
4) A.S. Egreta Sabangia - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    1 - 1
5) A.S. Sarica Niculiţel - A.S. Beroe Ostrov    3 - 0

Etapa 5     -


1) A.S. Dăeni - A.S. Soimii Topolog    0 - 8
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Naţional Somova    6 - 1
3) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    1 - 2
4) A.S. Beroe Ostrov - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    1 - 4
5) A.S. Sarica Niculiţel - A.S. Egreta Sabangia    0 - 1

Etapa 6     -


1) A.S. Naţional Somova - A.S. Dăeni    3 - 1
2) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.C.S. Granitul Babadag    1 - 1
3) A.S. Egreta Sabangia - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos    1 - 3
4) A.S. Soimii Topolog - A.S. Beroe Ostrov    10 - 3
5) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Sarica Niculiţel    11 - 1

Etapa 7     -


1) A.S. Dăeni - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    0 - 6
2) A.C.S. Granitul Babadag - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos    8 - 3
3) A.S. Beroe Ostrov - A.S. Naţional Somova    1 - 2
4) A.S. Sarica Niculiţel - A.S. Soimii Topolog    3 - 6
5) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Egreta Sabangia    6 - 0

Etapa 8     -


1) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.S. Dăeni    4 - 2
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Egreta Sabangia    4 - 1
3) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Beroe Ostrov    16 - 0
4) A.S. Naţional Somova - A.S. Sarica Niculiţel    1 - 1
5) A.S. Soimii Topolog - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    2 - 3

Etapa 9     -


1) A.S. Dăeni - A.C.S. Granitul Babadag    2 - 5
2) A.S. Beroe Ostrov - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos    0 - 1
3) A.S. Sarica Niculiţel - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    0 - 4
4) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Naţional Somova    8 - 0
5) A.S. Egreta Sabangia - A.S. Soimii Topolog    2 - 7

Etapa 10     -


1) A.S. Egreta Sabangia - A.S. Dăeni    5 - 1
2) A.S. Beroe Ostrov - A.C.S. Granitul Babadag    1 - 8
3) A.S. Sarica Niculiţel - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos    6 - 2
4) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    3 - 1
5) A.S. Soimii Topolog - A.S. Naţional Somova    3 - 2

Etapa 11     -


1) A.S. Dăeni - A.S. Beroe Ostrov    1 - 1
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Sarica Niculiţel    2 - 1
3) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    2 - 9
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Soimii Topolog    4 - 1
5) A.S. Naţional Somova - A.S. Egreta Sabangia    2 - 2

Etapa 12     -


1) A.S. Sarica Niculiţel - A.S. Dăeni     -
2) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.C.S. Granitul Babadag     -
3) A.S. Soimii Topolog - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos     -
4) A.S. Naţional Somova - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu     -
5) A.S. Egreta Sabangia - A.S. Beroe Ostrov     -

Etapa 13     -


1) A.S. Dăeni - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior     -
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Soimii Topolog     -
3) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.S. Naţional Somova     -
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Egreta Sabangia     -
5) A.S. Beroe Ostrov - A.S. Sarica Niculiţel     -

Etapa 14     -


1) A.S. Soimii Topolog - A.S. Dăeni     -
2) A.S. Naţional Somova - A.C.S. Granitul Babadag     -
3) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos     -
4) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Beroe Ostrov     -
5) A.S. Egreta Sabangia - A.S. Sarica Niculiţel     -

Etapa 15     -


1) A.S. Dăeni - A.S. Naţional Somova     -
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu     -
3) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.S. Egreta Sabangia     -
4) A.S. Beroe Ostrov - A.S. Soimii Topolog     -
5) A.S. Sarica Niculiţel - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior     -

Etapa 16     -


1) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Dăeni     -
2) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.C.S. Granitul Babadag     -
3) A.S. Naţional Somova - A.S. Beroe Ostrov     -
4) A.S. Soimii Topolog - A.S. Sarica Niculiţel     -
5) A.S. Egreta Sabangia - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior     -

Etapa 17     -


1) A.S. Dăeni - AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos     -
2) A.S. Egreta Sabangia - A.C.S. Granitul Babadag     -
3) A.S. Beroe Ostrov - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu     -
4) A.S. Sarica Niculiţel - A.S. Naţional Somova     -
5) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Soimii Topolog     -

Etapa 18     -


1) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Dăeni     -
2) AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos - A.S. Beroe Ostrov     -
3) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Sarica Niculiţel     -
4) A.S. Naţional Somova - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior     -
5) A.S. Soimii Topolog - A.S. Egreta Sabangia     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe