Program competitional

Play off Liga a IV-a


Etapa 1     11-03-2018 -


1) A.S. Arrubium Măcin - A.S. Triumf Cerna     -
2) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - CSM Delta Aegyssus    0 - 0
3) A.C.S. Săgeata Stejaru - A.S. Soimii Topolog    3 - 0
4) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    4 - 1

Etapa 2     -


1) CSM Delta Aegyssus - A.S. Arrubium Măcin     -
2) A.S. Soimii Topolog - A.S. Luceafărul Slava Cercheză    3 - 1
3) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.C.S. Săgeata Stejaru    2 - 1
4) A.S. Triumf Cerna - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    0 - 5

Etapa 3     -


1) A.S. Arrubium Măcin - A.S. Soimii Topolog     -
2) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    2 - 1
3) A.C.S. Săgeata Stejaru - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    0 - 3
4) CSM Delta Aegyssus - A.S. Triumf Cerna    7 - 1

Etapa 4     -


1) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Arrubium Măcin     -
2) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Luceafărul Slava Cercheză    8 - 1
3) A.S. Triumf Cerna - A.C.S. Săgeata Stejaru    2 - 1
4) A.S. Soimii Topolog - CSM Delta Aegyssus    2 - 3

Etapa 5     -


1) A.S. Arrubium Măcin - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior     -
2) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - A.C.S. Săgeata Stejaru    3 - 0
3) A.S. Soimii Topolog - A.S. Triumf Cerna    4 - 1
4) CSM Delta Aegyssus - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    0 - 0

Etapa 6     -


1) A.C.S. Săgeata Stejaru - A.S. Arrubium Măcin     -
2) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - A.S. Triumf Cerna    1 - 4
3) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - CSM Delta Aegyssus    2 - 6
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Soimii Topolog    0 - 4

Etapa 7     -


1) A.S. Arrubium Măcin - A.S. Luceafărul Slava Cercheză     -
2) CSM Delta Aegyssus - A.C.S. Săgeata Stejaru    4 - 2
3) A.S. Soimii Topolog - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    0 - 3
4) A.S. Triumf Cerna - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    1 - 4

Etapa 8     -


1) A.S. Triumf Cerna - A.S. Arrubium Măcin     -
2) CSM Delta Aegyssus - A.S. Luceafărul Slava Cercheză    5 - 0
3) A.S. Soimii Topolog - A.C.S. Săgeata Stejaru    3 - 0
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior    0 - 1

Etapa 9     13-05-2018 -


1) A.S. Arrubium Măcin - CSM Delta Aegyssus     -
2) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - A.S. Soimii Topolog    2 - 1
3) A.C.S. Săgeata Stejaru - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu    3 - 2
4) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Triumf Cerna    8 - 1

Etapa 10     20-05-2018 -


1) A.S. Soimii Topolog - A.S. Arrubium Măcin     -
2) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Luceafărul Slava Cercheză    4 - 2
3) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.C.S. Săgeata Stejaru    5 - 2
4) A.S. Triumf Cerna - CSM Delta Aegyssus    0 - 4

Etapa 11     26-05-2018 -


1) A.S. Arrubium Măcin - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu     -
2) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior     -
3) A.C.S. Săgeata Stejaru - A.S. Triumf Cerna     -
4) CSM Delta Aegyssus - A.S. Soimii Topolog     -

Etapa 12     03-06-2018 -


1) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Arrubium Măcin     -
2) A.C.S. Săgeata Stejaru - A.S. Luceafărul Slava Cercheză     -
3) A.S. Triumf Cerna - A.S. Soimii Topolog     -
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - CSM Delta Aegyssus     -

Etapa 13     10-06-2018 -


1) A.S. Arrubium Măcin - A.C.S. Săgeata Stejaru     -
2) A.S. Triumf Cerna - A.S. Luceafărul Slava Cercheză     -
3) CSM Delta Aegyssus - A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior     -
4) A.S. Soimii Topolog - A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu     -

Etapa 14     17-06-2018 -


1) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - A.S. Arrubium Măcin     -
2) A.C.S. Săgeata Stejaru - CSM Delta Aegyssus     -
3) A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior - A.S. Soimii Topolog     -
4) A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu - A.S. Triumf Cerna     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe