Lotul de arbitri

Lotul National "Liga I"
Comănescu Adrian Cornel ( Râmnicu Vâlcea )
Păunescu Paul Florin ( Râmnicu Vâlcea )
Lotul National "Liga a II-a"
Buși Cătălin ( Râmnicu Vâlcea )
Demetrescu Iuliana Elena ( Râmnicu Vâlcea )
Mihăilă Alexandru ( Râmnicu Vâlcea )
Truță Marian ( Băbeni )
Badea Marius ( Râmnicu Vâlcea )
Lotul "Liga a III-a"
Mihai Ioan Iulian ( Râmnicu Vâlcea )
Olaru Constantin Alin ( Râmnicu Vâlcea )
Costache Marian Silviu ( Râmnicu Vâlcea )
Dorobantu Ion Ovidiu ( Râmnicu Vâlcea )
Mazilu Maria Madalina ( Drăgășani )
Mazilu Elena Roxana ( Drăgășani )
Categoria I
Colța Nicolae Alin ( Drăgășani )
Croitoru Nicolae Alin ( Băbeni )
Demetrescu Aurelian Daniel ( Râmnicu Vâlcea )
Dinca Constantin Marius ( Râmnicu Vâlcea )
Dincă Florian Mădălin ( Râmnicu Vâlcea )
Florescu Daniel ( Râmnicu Vâlcea )
Lăstun Mihail Sebastian ( Râmnicu Vâlcea )
Mosor Claudiu Andrei ( Râmnicu Vâlcea )
Truşcă Iulian ( Râmnicu Vâlcea )
Zaharioiu Ionuț ( Băbeni )
Andrei Adrian Mihail ( Râmnicu Vâlcea )
Apostolescu Robert Constantin ( Râmnicu Vâlcea )
Balteanu Ramona ( Râmnicu Vâlcea )
Chebar Adrian ( Băbeni )
Chitu Anghel Bogdan ( Râmnicu Vâlcea )
Cladoveanu Nicolae Mirel ( Drăgășani )
Cotoarbă Emil ( Râmnicu Vâlcea )
Creţu Raluca ( Drăgășani )
Dobrescu Sorin Alexandru ( Drăgășani )
Ducu Nicoleta Nadia ( Râmnicu Vâlcea )
Ghetu Alexandru Maximilian ( Râmnicu Vâlcea )
Grigorie Constantin Remus ( Râmnicu Vâlcea )
Hoanţă Vlăduţ Ilie ( Râmnicu Vâlcea )
Iordache Marius Andrei ( Râmnicu Vâlcea )
Iordache Ionut Bogdan ( Râmnicu Vâlcea )
Miron Costin Alin ( Drăgășani )
Mosor Petre Răzvan ( Râmnicu Vâlcea )
Neaţă Elena Alisa ( Râmnicu Vâlcea )
Nicula Ștefan Dorin ( Râmnicu Vâlcea )
Niculicioiu Vasile Răzvan ( Râmnicu Vâlcea )
Olaru Elena Roxana ( Râmnicu Vâlcea )
Oproiu Ionuţ Petre ( Râmnicu Vâlcea )
Paraschiva Rares ( Râmnicu Vâlcea )
Păuşescu George Bogdan ( Râmnicu Vâlcea )
Popescu Adela Ioana ( Râmnicu Vâlcea )
Radu Alexandru ( Râmnicu Vâlcea )
Schianu Mihai ( Râmnicu Vâlcea )
Sima Maria Simona ( Râmnicu Vâlcea )
Urea Stefan Mihăiţă ( Râmnicu Vâlcea )
Categoria a II-a
Bîrzan Iliuță Marius ( Băbeni )
Bobolea Vlad Gabriel ( Râmnicu Vâlcea )
Builescu Ștefan Tiberius ( Râmnicu Vâlcea )
Țoiu Alexandru Marian ( Râmnicu Vâlcea )
Glodeanu Marian Marius ( Râmnicu Vâlcea )
Udubașa Mihai Florin ( Râmnicu Vâlcea )
Apostolescu Mihai Răzvan ( Râmnicu Vâlcea )
Apostolescu Gabriel Claudiu ( Râmnicu Vâlcea )
Ştefan Andrei ( Râmnicu Vâlcea )
Ţîrlea Andreea ( Râmnicu Vâlcea )
Dobrică Elena Ramona ( Râmnicu Vâlcea )
Șelăvârtea Florea Cătălin ( Râmnicu Vâlcea )
Iordache Mari Valentin ( Râmnicu Vâlcea )
Mosor Marian Alexandru ( Râmnicu Vâlcea )
Rafa Ciprian Ionuţ ( Râmnicu Vâlcea )
Rădulescu Ionuţ Alexandru ( Râmnicu Vâlcea )
Taifas Ionuţ Andrei ( Râmnicu Vâlcea )
Truţoiu Bogdan Ştefan ( Râmnicu Vâlcea )
Tudosie Nicolae Valentin ( Râmnicu Vâlcea )
Stagiari
Băltac Nicolae Robert ( Râmnicu Vâlcea )
Bărbuș Andrei Cosmin ( Băbeni )
Budeanu Rareș Petrișor ( Râmnicu Vâlcea )
Colța Codruț Alexandru ( Râmnicu Vâlcea )
Despoiu Ilie Tiberius ( Băbeni )
Dina Mănoiu Andrei ( Drăgășani )
Florescu Vlad ( Drăgășani )
Georgescu Dumitru Alexandru ( Râmnicu Vâlcea )
Ignatie Mihai Eduard ( Râmnicu Vâlcea )
Ignatie Marian Sebastian ( Râmnicu Vâlcea )
Ionescu Annelice Andreea ( Râmnicu Vâlcea )
Maria George Adrian ( Râmnicu Vâlcea )
Mărginean George Cristian ( Râmnicu Vâlcea )
Mușat Romeo Nicolae ( Râmnicu Vâlcea )
Năfliu Joița Ion Edi ( Râmnicu Vâlcea )
Nedea Mihail Adelin ( Băbeni )
Pătrașcu Constantin Adelin ( Râmnicu Vâlcea )
Radu Maria Mirabela ( Râmnicu Vâlcea )
Roman Dumitru Mihnea ( Râmnicu Vâlcea )
Sîrbu Anamaria Luiza ( Râmnicu Vâlcea )
Toncea Florin Daniel ( Drăgășani )
Lumineanu Florentin Valentin ( Râmnicu Vâlcea )
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe