Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 21
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 21
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 19
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Zătreni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 19
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
JUNIORI U8, etapa 11
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
JUNIORI U8, etapa 11
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI U8, etapa 12
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:30
JUNIORI U8, etapa 12
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:30
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 18
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 17
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: SURPATE / Frânceşti
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 17
Teren: CENTRAL / Slătioara
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 12
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 15
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / Roșiile
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Roșiile
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 14
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: MODOIA / Cernişoara
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: MODOIA / Cernişoara
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 12
Teren: COMUNAL / Livezi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 9
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Laloşu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 8
Teren: Valea Albă / Dăești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 6
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 5
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 5
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / Livezi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U10, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:40
JUNIORI U10, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:40
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:05
JUNIORI U10, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:05
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:15
JUNIORI U10, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:15
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 19:00
JUNIORI U10, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 19:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:50
JUNIORI U10, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:50
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 18:25
JUNIORI U10, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2023, 18:25
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 4
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 2
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 1
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: SURPATE / Frânceşti