Meciuri arbitrate
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 14
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 20
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 19
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 13
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / Fauresti
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Fauresti
Vineri, 22 Martie 2024, 17:00
JUNIORI U11, etapa 8
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 22 Martie 2024, 17:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 15
Teren: Genuneni / Francesti
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Genuneni / Francesti
Duminica, 10 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 10 Martie 2024, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 14
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 17
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: COMUNAL / Roeşti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Roeşti
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 16
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Cupa României BOROMIR, Optimi, etapa 1
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi, etapa 1
Teren: COMUNAL / Pietrari
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Pietrari
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi, etapa 1
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Laloşu
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: COMUNAL / Fauresti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Fauresti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 15
Teren: COMUNAL / Tomşani
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Tomşani
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / Scundu
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Joi, 30 Noiembrie 2023, 10:30
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 12
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Joi, 30 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 11
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 14
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 12
Teren: Valea Albă / Dăești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 13
Teren: COMUNAL / Tomşani
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Tomşani
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 11
Teren: Comunal / Lădești
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Lădești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 9
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 10
Teren: Genuneni / Francesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Genuneni / Francesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 12
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 11
Teren: COMUNAL / Tomşani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Tomşani
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI U11, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 8
Teren: COMUNAL / Mădulari
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Marti, 31 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 7
Teren: COMUNAL / Mădulari
Marti, 31 Octombrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 10
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:30
JUNIORI U9, etapa 9
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:30
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U9, etapa 9
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI U9, etapa 9
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI U9, etapa 10
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:30
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U9, etapa 10
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U9, etapa 10
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:30
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 9
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:15
JUNIORI U11, etapa 6
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:15
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U11, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 4
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 7
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI U11, etapa 4
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 6
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:30
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 3
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:30
Teren: MINERUL / Alunu
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI U11, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 2
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 3
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Zătreni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / Oteşani
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Oteşani
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U11, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:30
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:05
JUNIORI U10, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:05
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 19:00
JUNIORI U10, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 19:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:40
JUNIORI U10, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:40
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U10, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:15
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:50
JUNIORI U10, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:50
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 15:30
JUNIORI U10, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 15:30
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:25
JUNIORI U10, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:25
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:15
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 2
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: LUNCĂ / Romani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 4
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 1
Teren: Genuneni / Francesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Genuneni / Francesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 3
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / Livezi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României BOROMIR, Faza I, etapa 1
Teren: COMUNAL / Roșiile
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Roșiile
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Cupa României BOROMIR, Faza I, etapa 1
Teren: Comunal / Fârtățești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Fârtățești