Informari si comunicate
24-04-2017
REGULAMENT DE ORGANIZARE SI DESFASURARE A COMPETITIEI GHEORGHE ENE

Regulament de organizare a Trofeului "Gheorghe Ene" editia 2017!

detalii...
16-04-2017
REGULAMENT DE ORGANIZARE SI DESFASURARE A COMPETITIEI GHEORGHE OLA

Regulament de organizare a Trofeului "Gheorghe Ola" editia 2017!

detalii...
10-04-2017
NOU! CURS ANTRENORI UEFA C

n atenția candidaților la exemenul pentru admitere la cursurile în vederea obținerii licenței UEFA C.

detalii...
10-03-2017
CURS ANTRENORI U.E.F.A. C

A.J.F. VCEA ORGANIZEAZĂ CURS ANTRENORI FOTBAL

detalii...
23-02-2017
CURSURI ARBITRII FOTBAL!

C.J.A. VLCEA ORGANIZEAZĂ CURSURI ARBITRII FOTBAL!

detalii...
15-02-2017
15-02-2017
ȘEDINȚĂ COMITET EXECUTIV

HOTĂRREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 15 FEBRUARIE 2017

detalii...
18-11-2016
18-11-2016
ȘEDINȚĂ COMITET EXECUTIV

HOTĂRREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 18 NOIEMBRIE 2016

detalii...
12-09-2016
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
2. A.C.S. FLACĂRA Horezu
3. A.C.S. ISPORT Rm. Vâlcea
4. A.C.S. LUNCAVĂŢUL Popeşti
5. A.C.S. TINERETUL Laloșu
6. A.C.S. VÂLCEA SPORT
7. A.C.S. VIITORUL Valea Mare
8. A.S. ATHLETICO Rm. Vâlcea
9. A.S. ATLETICO F.C. Rm. Vâlcea
10. A.S. ŞTIINŢA Grădiştea
11. A.S. Băile Olăneşti
12. A.S. Bărbăteşti
13. A.S. CĂPŞUNARII Buneşti
14. A.S. CERNA Copăceni
15. A.S. CHIMIA 2012 Rm. Vâlcea
16. A.S. FAURUL Livezi
17. A.S. FLACĂRA 2005 Horezu
18. A.S. FORESTA Malaia
19. A.S. FORESTIERUL Romani
20. A.S. INTER Lăpuşata
21. A.S. JUNIORUL Rm. Vâlcea
22. A.S. LUCEAFĂRUL Călimănești
23. A.S. LUCEAFĂRUL Pesceana
24. A.S. Lungeşti
25. A.S. MĂGURA Slătioara
26. A.S. Mihăești
27. A.S. MINERUL Costeşti
28. A.S. MONTANA Izvorul Rece
29. A.S. Nemoiu
30. A.S. OLTEŢU Bălceşti 2014
31. A.S. OLTEŢUL Zătreni
32. A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
33. A.S. OLTUL Ioneşti
34. A.S. Oteşani
35. A.S. PĂSTORUL Vaideeni
36. A.S. Popeşti 2016
37. A.S. PRIM Stroeşti
38. A.S. PROGRESUL Berbeşti
39. A.S. RAPID URSUS Stoeneşti
40. A.S. Râmnicu Vâlcea 2016
41. A.S. RECOLTA Laloşu
42. A.S. SPORTING Galicea
43. A.S. SPORTUL Genuneni
44. A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
45. A.S. TINERETUL Surpatele
46. A.S. UNIREA Tomşani
47. A.S. UTD Drăgăşani
48. A.S. VICTORIA Frînceşti
49. A.S. VIITORUL Budeşti 2012
50. A.S. VIITORUL P. Măglaşi
51. A.S. VOINŢA Orlesti
52. A.S. ZORILE Scundu
53. A.S.C. SARMI-GETICA Rm. Vâlcea
54. A.S.C.A.S. Crețeni
55. A.T.C.S. LYKAIOS Rm. Vâlcea
56. C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
57. C.S. Şuşani
58. C.S. CAVALERUL TRAC Cernişoara
59. C.S. COZIA Călimăneşti
60. C.S. DAMILA Măciuca
61. C.S. Guşoeni
62. C.S. HIDRO Rm. Vâlcea
63. C.S. LOTRU Brezoi
64. C.S. Mădulari
65. C.S. OLTUL Drăgoeşti
66. C.S. POSADA Perişani
67. C.S. VIITORUL Dăeşti
68. C.S.M. RUSIDAVA Dragasani
69. F.C. Băbeni
70. F.C. Păuşeşti Otăsău
71. F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe