Rădescu Ion
Govora
Pausesti-Otasau, 16 Aprilie 1956
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Valcea
RÂMICU VÂLCEA, STR. NICOLAE BĂLCESCU NR. 24
Tel: 0744619440
Tel: -
Fax: -
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a IV-a NURVIL | Liga a V-a | LIGA a VI-a Seria NORD | LIGA a VI-a Seria SUD | Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi | ||
Bîrlogeanu Marian Bogdan | 1 | |||||
Ionescu Vlad | 1 | |||||
Maria George Adrian | 1 | |||||
Colța Nicolae Alin | 1 | |||||
Apostolescu Mihai Răzvan | 1 | |||||
Popa Mario Ștefan | 1 | |||||
Mosor Petre Răzvan | 1 | |||||
Pondiche Ionuț | 1 | |||||
Sima Maria Simona | 1 | |||||
Ninciuleanu Tiberiu | 2 | |||||
Negulescu Alexandru | 1 | |||||
Trașcă Nicolae Cristian | 1 | |||||
Florescu Daniel | 1 | |||||
Neamu Theodor Andrei | 1 | |||||
Vlădescu Darius Ioan | 1 | |||||
Marinoiu Costin Alexandru | 1 | |||||
Apostolescu Gabriel Claudiu | 1 | |||||
Anghel Gabriel Ștefan | 1 | |||||
Colța Codruț Alexandru | 1 | |||||
Ionescu Annelice Andreea | 1 | |||||
Dîrzan Ilie Robert | 2 | |||||
Manafu Petru Darius | 1 | |||||
Ariciu Călin Constantin | 1 | |||||
Avanu Bogdan Dumitru | 3 | |||||
Nuică Adrian Mihail | 1 | |||||
Vlăduțu Luca Florin | 1 | |||||
Teodorescu Virgil | 2 | |||||
Mihai Dragoș | 1 | |||||
Ducu Nicoleta Nadia | 1 | |||||
Diaconescu Darius | 1 | |||||
Bărbulescu Andrei Constantin | 1 | |||||
Boldu Gavril Darius | 1 | |||||
Piron Dumitrașcu Adrian | 1 | |||||
Iordache Maria Diana | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a IV-a NURVIL | Liga a V-a | LIGA a VI-a Seria NORD | LIGA a VI-a Seria SUD | Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi | ||
A.C.S. MINERUL Berbeşti | 1 | |||||
A.C.S. MINERUL Costeşti | 1 | |||||
C.S. OLTEȚUL Alunu | 1 | |||||
A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea | 1 | |||||
A.F.C. Vlădești | 1 | |||||
A.C.S. Olanu | 1 | |||||
A.S. MONTANA Izvorul Rece | 2 | |||||
A.S. VIITORUL Oteșani | 1 | |||||
C.S. ŞTIINŢA Grădiştea | 3 | |||||
A.S. MĂGURA Slătioara | 3 | |||||
A.C.S. Măciuca | 1 | |||||
A.S. FAURUL Livezi | 2 | |||||
A.S. LUCEAFĂRUL Pesceana | 3 | |||||
A.S. OLTEŢUL Zătreni | 2 | |||||
A.S. CERNA Copăceni | 1 | |||||
A.S. ZORILE Scundu | 1 | |||||
A.F.C. Băbeni | 1 |