Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 1 Iunie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 25
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 1 Iunie 2014, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Joi, 22 Mai 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 31
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Joi, 22 Mai 2014, 18:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 30
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Joi, 15 Mai 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 29
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Joi, 15 Mai 2014, 18:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Marti, 13 Mai 2014, 15:00
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), etapa 24
Teren: /
Marti, 13 Mai 2014, 15:00
Teren: /
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 28
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 27
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Joi, 17 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 24
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Joi, 17 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Joi, 17 Aprilie 2014, 11:00
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), etapa 12
Teren: Muscelul II / Campulung
Joi, 17 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 13:00
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), etapa 22
Teren: /
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 13:00
Teren: /
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 23
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Luni, 31 Martie 2014, 16:00
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, etapa 18
Teren: Muscelul II / Campulung
Luni, 31 Martie 2014, 16:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Joi, 27 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Joi, 27 Martie 2014, 16:00
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 19
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Miercuri, 20 Noiembrie 2013, 14:00
Cupa Romaniei, Etapa 5 Optimi, etapa 1
Teren: Central Godeni / Godeni
Miercuri, 20 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 13
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 14
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 11:45
Teren: Muscelul II / Campulung
Miercuri, 6 Noiembrie 2013, 14:00
Cupa Romaniei, Etapa 4 Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Miercuri, 6 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 13
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Central Radesti / Radesti
Joi, 24 Octombrie 2013, 15:30
Cupa Romaniei, Etapa 3, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Joi, 24 Octombrie 2013, 15:30
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15:00
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), etapa 6
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Marti, 8 Octombrie 2013, 17:00
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), etapa 4
Teren: Muscelul II / Campulung
Marti, 8 Octombrie 2013, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 9
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Luni, 30 Septembrie 2013, 16:00
Juniori, Cupa Hagi Danone 2002(7+1), etapa 1
Teren: Muscelul II / Campulung
Luni, 30 Septembrie 2013, 16:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 14 Septembrie 2013, 14:00
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, etapa 1
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 14 Septembrie 2013, 14:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 5
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 14
Teren: Muscelul II / Campulung
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Muscelul II / Campulung