Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 26
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 32
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 28
Teren: Central / Faget
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central / Faget
Miercuri, 6 Iunie 2018, 19:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a V-a Semifinale, etapa 1
Teren: Municipal / Mioveni
Miercuri, 6 Iunie 2018, 19:00
Teren: Municipal / Mioveni
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 27
Teren: Central / Faget
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central / Faget
Marti, 29 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori B1 - Finala Mare 2001/2002, etapa 2
Teren: Muscelul II / Campulung
Marti, 29 Mai 2018, 18:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 22
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 28
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 23 Mai 2018, 17:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 25
Teren: Central / Faget
Miercuri, 23 Mai 2018, 17:00
Teren: Central / Faget
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 11
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 16
Teren: Central / Faget
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 20
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 12 Mai 2018, 12:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 23
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 12 Mai 2018, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a IV-a Sferturi, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 19
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Sambata, 28 Aprilie 2018, 16:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 7
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 28 Aprilie 2018, 16:30
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 26 Aprilie 2018, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 18
Teren: Muscelul II / Campulung
Joi, 26 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 17
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 6
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Vineri, 13 Aprilie 2018, 17:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 5
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Vineri, 13 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 15
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Marti, 3 Aprilie 2018, 14:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 4
Teren: Muscelul II / Campulung
Marti, 3 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 17
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 17 Martie 2018, 16:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 1
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 17 Martie 2018, 16:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 3 Decembrie 2017, 12:00
Liga a V-a, Centru, etapa 16
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 3 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 13
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 11
Teren: Central / Faget
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 11
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 9
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 8
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a III-a Optimi, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 6
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Joi, 21 Septembrie 2017, 17:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a II-a, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Joi, 21 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 4
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 3
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 2
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 1
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat