Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Sud - Play - Off(5 - 8), etapa 6
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
Liga a V - a Play Out, Centru 2 Play - Out(7 - 12), etapa 9
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Centru 1 Play - Off(5 - 8), etapa 4
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a V- a Play Off, Centru 1 Play - Off(1 - 4), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Sud - Play - Off(5 - 8), etapa 2
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Nord - Play - Off(5 - 8), etapa 1
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 26
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Miercuri, 11 Mai 2016, 19:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 17
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 11 Mai 2016, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V - a Play Out, Centru 2 Play - Out(7 - 12), etapa 3
Teren: Comunal / Ratesti
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Play Out, Centru 2 Play - Out(7 - 12), etapa 2
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ratesti
Sambata, 23 Aprilie 2016, 09:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 19
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 23 Aprilie 2016, 09:30
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 23
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Sambata, 16 Aprilie 2016, 09:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 16 Aprilie 2016, 09:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 22
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Sambata, 9 Aprilie 2016, 10:30
Juniori, Juniori D Seria 2 - 2003(8+1), etapa 17
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 9 Aprilie 2016, 10:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 21
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), etapa 16
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 20
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 19
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Luni, 14 Martie 2016, 15:00
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), etapa 13
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Luni, 14 Martie 2016, 15:00
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 18
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 17
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 16
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 13 Decembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 15
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 13 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 14
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 12
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 11
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 10
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 9
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 8
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 7
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 6
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 5
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 4
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Sambata, 19 Septembrie 2015, 10:30
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 19 Septembrie 2015, 10:30
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 3
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 2
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 1
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Sambata, 29 August 2015, 10:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 1
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 29 August 2015, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov