Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Nord - Play - Off(5 - 8), etapa 6
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
Liga a V - a Play Out, Centru 1 Play - Out(9 - 12), etapa 5
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Centru 1 Play - Off(5 - 8), etapa 4
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 4 Iunie 2016, 12:00
Liga a IV-a Play - Out, Seniori Play - Out(7 - 12), etapa 9
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 4 Iunie 2016, 12:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Liga a IV-a Play - Out, Seniori Play - Out(7 - 12), etapa 8
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Liga a V - a Play Out, Centru 1 Play - Out(9 - 12), etapa 2
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 28 Mai 2016, 12:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 7
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 28 Mai 2016, 12:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 26
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Joi, 28 Aprilie 2016, 18:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 25
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Joi, 28 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 24
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Juniori, Juniori D Seria 2 - 2003(8+1), etapa 18
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 22
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 9 Aprilie 2016, 09:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 17
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 9 Aprilie 2016, 09:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 19
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 18
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 5 Martie 2016, 15:30
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), etapa 12
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 5 Martie 2016, 15:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 16
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 13 Decembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 15
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 13 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 14
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 12
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 11
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 10
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 24 Octombrie 2015, 10:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 9
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 24 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 17 Octombrie 2015, 10:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 8
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 17 Octombrie 2015, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 7
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Joi, 8 Octombrie 2015, 16:30
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 1, etapa 1
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Joi, 8 Octombrie 2015, 16:30
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 4 Octombrie 2015, 13:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 6
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 4 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), etapa 2
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 26 Septembrie 2015, 10:00
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), etapa 2
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Sambata, 26 Septembrie 2015, 10:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Sambata, 19 Septembrie 2015, 16:30
Juniori, Juniori D Seria 2 - 2003(8+1), etapa 1
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 19 Septembrie 2015, 16:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 3
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 2
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 1
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Sambata, 29 August 2015, 10:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 1
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 29 August 2015, 10:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti