Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 33
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 28
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 29
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 21 Mai 2017, 14:00
Liga a V-a, Centru, etapa 29
Teren: Central / Faget
Duminica, 21 Mai 2017, 14:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 20 Mai 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 27
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 20 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 28
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 25
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 30 Aprilie 2017, 12:00
Liga a V-a, Centru, etapa 26
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 30 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Comunal / Draganu
Sambata, 22 Aprilie 2017, 14:45
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), etapa 22
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 22 Aprilie 2017, 14:45
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Liga a V-a, Centru, etapa 24
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 21
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 22
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Sambata, 25 Martie 2017, 12:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 19
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 25 Martie 2017, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 20
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 19 Martie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, etapa 14
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 19 Martie 2017, 16:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 11 Martie 2017, 15:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 14
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 11 Martie 2017, 15:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 17
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 16
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 12
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 13
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 10:00
Liga a V-a, Centru, etapa 12
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 30 Octombrie 2016, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 8
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Joi, 13 Octombrie 2016, 16:30
Liga a V-a, Centru, etapa 9
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Joi, 13 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 7
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 6
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Joi, 29 Septembrie 2016, 16:30
Cupa Romaniei, Faza a II - a, etapa 1
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Joi, 29 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului