Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 26
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 29
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 32
Teren: Comunal / Ratesti
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 24
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 27
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Joi, 31 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 28
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 31 Mai 2018, 18:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 29
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 27
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 26
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 24
Teren: Central Suseni / Suseni
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 26
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Ratesti
Vineri, 11 Mai 2018, 18:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 23
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 11 Mai 2018, 18:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 5 Mai 2018, 15:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 22
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 5 Mai 2018, 15:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:45
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 6
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:45
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 21
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 18
Teren: Central Recea / Recea
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Marti, 3 Aprilie 2018, 15:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 18
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Marti, 3 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 30 Martie 2018, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 11
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 30 Martie 2018, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 15
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 13:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 13
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 13:30
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 12
Teren: Central / Faget
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 09:30
Teren: Central / Faget
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 12
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 10
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Joi, 26 Octombrie 2017, 15:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 9
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 26 Octombrie 2017, 15:30
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 9
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 9
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:00
Liga a V-a, Centru, etapa 4
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 3
Teren: /
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: /
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 2
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni