Meciuri arbitrate
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 14 Iunie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 26
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 14 Iunie 2015, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Vineri, 5 Iunie 2015, 18:30
Liga a IV -a, Seniori, etapa 26
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 5 Iunie 2015, 18:30
Teren: Arpechim / Pitesti
Joi, 4 Iunie 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 28
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Joi, 4 Iunie 2015, 18:00
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 24
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 24 Mai 2015, 10:30
Juniori, Juniori C 2000, etapa 21
Teren: Nicolae Dobrin 6 Sintetic Mic / Pitesti
Duminica, 24 Mai 2015, 10:30
Teren: Nicolae Dobrin 6 Sintetic Mic / Pitesti
Vineri, 22 Mai 2015, 18:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 24
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Vineri, 22 Mai 2015, 18:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 25
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 16 Mai 2015, 10:00
Liga IV-a, Juniori A 1, etapa 23
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 16 Mai 2015, 10:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 21
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 2 Mai 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 21
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com.Buzoesti
Sambata, 2 Mai 2015, 11:45
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com.Buzoesti
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 19
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 19
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 19
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 17
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 17
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:45
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 16
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 15
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Sambata, 21 Martie 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 15
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 21 Martie 2015, 11:45
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Cupa Romaniei, Etapa 4 - Optimi, etapa 1
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Miercuri, 5 Noiembrie 2014, 15:00
Cupa Romaniei Etapa 3 - Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Miercuri, 5 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:30
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:30
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 10
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 10
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:45
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 9
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 8
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 5 Octombrie 2014, 09:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 7
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 5 Octombrie 2014, 09:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 6
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 2
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 24 August 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 1
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Duminica, 24 August 2014, 11:00
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Sambata, 23 August 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 1
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Sambata, 23 August 2014, 11:45
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov