Meciuri arbitrate
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 26
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 23 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 23 Iunie 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 20
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 18
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 28 Aprilie 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 21
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 28 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 26 Aprilie 2018, 19:15
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 17
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 26 Aprilie 2018, 19:15
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 14 Aprilie 2018, 09:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 19
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 14 Aprilie 2018, 09:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 18 Martie 2018, 09:30
Liga a V-a, Centru, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 18 Martie 2018, 09:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 10 Decembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Centru, etapa 17
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 10 Decembrie 2017, 14:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 13
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 13
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 11
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 9
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a III-a Optimi, etapa 1
Teren: Central Oarja / Oarja
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 6
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 5
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a II-a, etapa 1
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 3
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 3
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 2
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 1
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni