Meciuri arbitrate
Sambata, 17 Iunie 2017, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 22
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 17 Iunie 2017, 11:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
LIGA a V-a Play Off, etapa 5
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Caşin / Caşin
Marti, 16 Mai 2017, 14:30
JUNIORI D, etapa 29
Teren: CSM / Onesti
Marti, 16 Mai 2017, 14:30
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 6 Mai 2017, 12:00
JUNIORI D, etapa 26
Teren: CSM Onesti /
Sambata, 6 Mai 2017, 12:00
Teren: CSM Onesti /
Miercuri, 3 Mai 2017, 17:00
JUNIORI E, etapa 20
Teren: Mecon / Onesti
Miercuri, 3 Mai 2017, 17:00
Teren: Mecon / Onesti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
LIGA a V-a Play Off, etapa 2
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Caşin / Caşin
Joi, 27 Aprilie 2017, 10:00
JUNIORI E, etapa 21
Teren: Energia / Onesti
Joi, 27 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Energia / Onesti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 16
Teren: Cotofanesti /
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Cotofanesti /
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
JUNIORI E, etapa 16
Teren: Mecon / Onesti
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Mecon / Onesti
Sambata, 18 Martie 2017, 10:00
JUNIORI C, etapa 16
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 18 Martie 2017, 10:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 13
Teren: Darmanesti /
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Teren: Darmanesti /
Sambata, 10 Decembrie 2016, 13:00
LIGA A IV-a, etapa 15
Teren: Central / Sascut
Sambata, 10 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Central / Sascut
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 10:00
JUNIORI C, etapa 15
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 12:00
JUNIORI D, etapa 12
Teren: Curita / Curita
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Curita / Curita
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 9
Teren: Cornatel / Urechesti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Cornatel / Urechesti
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 7
Teren: Darmanesti /
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Darmanesti /
Sambata, 8 Octombrie 2016, 10:00
JUNIORI C, etapa 8
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 8 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Tg. Ocna /
Vineri, 30 Septembrie 2016, 15:00
JUNIORI D, etapa 5
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 30 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Energia / Onesti
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 3
Teren: Manastirea Casin /
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Manastirea Casin /
Marti, 20 Septembrie 2016, 17:00
JUNIORI D, etapa 3
Teren: Curita / Curita
Marti, 20 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Curita / Curita
Sambata, 17 Septembrie 2016, 12:00
JUNIORI D, etapa 2
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 17 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Energia / Onesti
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:30
JUNIORI E, etapa 1
Teren: Mecon / Onesti
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:30
Teren: Mecon / Onesti
Miercuri, 7 Septembrie 2016, 17:00
JUNIORI C, etapa 1
Teren: Mecon / Onesti
Miercuri, 7 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Mecon / Onesti