Informari si comunicate AJF
12-11-2018
CUPA ROMANIEI SEZON 2018 - 2019 OPTIMI

CUPA ROMANIEI SEZON 2018 - 2019 OPTIMI

detalii...
05-11-2018
CUPA ROMĂNIEI-DELEGARI FAZA JUDEŢEANĂ 2019-2020

CUPA ROMĂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ EDIŢIA 2019-2020 DELEGĂRI ARBITRI.

detalii...
16-10-2018
REGULAMENT CUPA SATELOR LA FOTBAL

REGULAMENT CUPA SATELOR EDIŢIA 2018-2019

detalii...
18-09-2018
Cursuri pentru obţinerea şi reînoirea Licenţei UEFA C antrenori.

AJF Bacău organizează cursuri pentru obţinerea Licenţei UEFA C,căt şi pentru prelungirea valabilităţii cardului de licienţă UEFA C.

detalii...
21-08-2018
21-08-2018
21-08-2018
21-08-2018
21-08-2018
17-08-2018
Cursuri pentru dobândirea calităţii de arbitru de fotbal

Asociaţia Judeţeană de Fotbal Bacău şi Comisia Judeţeană de Arbitri Bacău organizează cursuri pentru dobândirea calităţii de arbitru de fotbal – promoţia toamna 2018.

detalii...

CUPA ROMĂNIEI-DELEGARI FAZA JUDEŢEANĂ 2019-2020


Publicat in data de 05-11-2018, la ora 10:14

 

1.VIITORUL BERESTI TAZLAU-CSM MOINESTI 10.11.2018 ORA 14:00. TEREN:B.TAZLAU

Scor final 1- 5 pentru Csm Moinesti

ARBITRU:VASILACHE DRAGOS

ARBITRU ASISTENT:MARIAN SILVIU

ARBITRU ASISTENT: MIREANU GHEORGHE

2.VIITORUL URECHESTI-AS VOINTA OITUZ 11.11.2018 ORA 11:00.TEREN:CORNATEL

Scot final 1-10 pentru As Vointa Oituz

ARBITRU:AILIOAIE BOGDAN

ARBITRU ASISTENT:ANCUTA FLORIN

ARBITRU ASISTENT:AILIOAIE IONUT

3.ATLETICO JUNIOR BACAU-CS UZU DARMANESTI 10.11.2018 ORA 14:00.TEREN:LETEA VECHE

Neprezentare Acs Atletico Junior Bacau

ARBITRU:ARITON CRISTI

ARBITRU ASISTENT: BOCA COSTEL

ARBITRU ASISTENT GHERGHEL CĂTĂLIN

4.LUMINA ITESTI-AS NEGRI 11.11.2018 ORA 11:00.TEREN:ITESTI

Scor final 1-3 pentru AS Negri

ARBITRU:CIOBANU OVIDIU

ARBITRU ASISTENT:TULBURE ANDREI

ARBITRU ASISTENT:COSA EDUARD

5.AS ZORILE FARAOANI-AS BIRUINTA LETEA VECHE 11.11.2018 ORA 11:00.TEREN:VALEA MARE

Neprezentare AS Biruinta L.Veche

ARBITRU: CRĂNCĂIALĂ MIHĂIŢĂ

ARBITRU ASISTENT: MIREANU NECULAI

ARBITRUASISTENT: DULCESCU COSMIN

6.AS FLAMURA ROSIE SASCUT-FC DINAMO BACAU 10.11.2018 ORA 14:00.TEREN:SASCUT

Jocul nu se  disputa.

 

ARBITRU:CRANCAIALA MIHAITA

ARBITRU ASISTENT: BUDĂU ANA-MARIA

ARBITRU ASISTENT MARAN DINU

7.AS BARSANETI-AS MAGURA CASIN 11.11.2018 ORA 11:00.TEREN HELEGIU

Scor final 0-2 pentru AS Magura Casin

ARBITRU: ARITON CRISTI

ARBITRU ASISTENT: GHERGHEL CĂTĂLIN

ARBITRU ASISTENT:ANTAL OCTAVIAN

8.AS SIRETUL BACAU-ACS GLORIA ZEMES 10.11.2018 ORA 14:00 TEREN:SIRETUL

Scor final 3-7 pentru ACS Gloria Zemes

 

ARBITRU:CIOBANU OVIDIU

ARBITRU ASISTENT:CALIN MARINA

ARBITRU ASISTENT:LUCACI CLAUDIU

9. AS ARIPILE CLEJA-AS VIITORUL NICOLAE BALCESCU 10.11.2018 ORA 14:00.TEREN CLEJA

Scor final  2-1 pentru AS Aripile Cleja

ARBITRU:BENEA FLORIN

ARBITRU ASISTENT:TANASELEA ANDREI

ARBITRU ASISTENT: FLOREA LUCIAN

URMATOARELE ECHIPE VOR PARTICIPA IN URMATOAREA FAZA A CUPEI ROMANIEI:CSM BACAU, AS VOINTA GARLENI, AS FILIPESTI, AS VULTURUL MAGIRESTI,ASFC VIITORUL CURITA, CS DOFTEANA


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe