Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 22
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 10 Iunie 2018, 18:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 9 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 9 Iunie 2018, 13:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 25
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 24
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 29
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Marti, 29 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 23
Teren: Unirea / Bratca
Marti, 29 Mai 2018, 18:00
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 27 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 27 Mai 2018, 16:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 27
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 19 Mai 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 27
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 19 Mai 2018, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 26
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 20
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Teren: Progresul / Sâniob
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 25
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 12 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 25
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 12 Mai 2018, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 24
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 19
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 5 Mai 2018, 10:00
Juniori E, etapa 28
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 5 Mai 2018, 10:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 23
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 23
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 18
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 22
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 28 Aprilie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 22
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 28 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 27 Aprilie 2018, 12:00
Juniori D, etapa 26
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 27 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 27 Aprilie 2018, 16:00
Juniori C, etapa 23
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Vineri, 27 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Duminica, 22 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 15
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 22 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 21
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 21
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Vineri, 20 Aprilie 2018, 16:00
Juniori D, etapa 25
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 20 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Juniori D, etapa 24
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 14
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 14 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 20
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 14 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 14 Aprilie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 20
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 14 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Meciul se dispută pe terenul sintetic.
Vineri, 13 Aprilie 2018, 16:00
Juniori D, etapa 23
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 13 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Joi, 5 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 19
Teren: Crişul / Sântandrei
Joi, 5 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Joi, 5 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 19
Teren: Crişul / Sântandrei
Joi, 5 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:00
Juniori D, etapa 21
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 14
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Luni, 26 Martie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 21
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Luni, 26 Martie 2018, 16:00
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Vineri, 23 Martie 2018, 15:30
Juniori D, etapa 19
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 23 Martie 2018, 15:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Decembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 15
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 2 Decembrie 2017, 13:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 13
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 11
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Joi, 2 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori C, etapa 9
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Joi, 2 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Octombrie 2017, 12:00
Juniori C, etapa 8
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 8
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 8
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 7
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 7
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 1 Octombrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 1 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Juniori D, etapa 7
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 16 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 4
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 16 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Juniorii joacă de la ora 13:00
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 1
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Juniorii joacă de la ora 13:00
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Gloria / Căbeşti
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Gloria / Căbeşti