Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 21
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 17 Mai 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 20
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 17 Mai 2015, 17:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 3 Mai 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 21
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 3 Mai 2015, 15:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 26 Aprilie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 17
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 26 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 19 Aprilie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 16
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 19 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 4 Aprilie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 14
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 4 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 29 Martie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 16
Teren: Săgeata / Brusturi
Duminica, 29 Martie 2015, 15:00
Teren: Săgeata / Brusturi
Miercuri, 25 Martie 2015, 17:00
Juniori D, etapa 14
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 25 Martie 2015, 17:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 20 Martie 2015, 18:00
Juniori E, etapa 11
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Vineri, 20 Martie 2015, 18:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Vineri, 6 Martie 2015, 15:30
Juniori C, etapa 16
Teren: Motorul / Oradea
Vineri, 6 Martie 2015, 15:30
Teren: Motorul / Oradea
Luni, 17 Noiembrie 2014, 15:30
Juniori C, etapa 13
Teren: Tineretului / Oradea
Luni, 17 Noiembrie 2014, 15:30
Teren: Tineretului / Oradea
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 10
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 10
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Inter / Aştileu
Vineri, 31 Octombrie 2014, 15:30
Juniori C, etapa 11
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 31 Octombrie 2014, 15:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 19 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 8
Teren: Minerul / Voivozi
Duminica, 19 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Minerul / Voivozi
Duminica, 12 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 6
Teren: Voinţa / Inand
Duminica, 12 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 11 Octombrie 2014, 12:30
Juniori C, etapa 8
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 11 Octombrie 2014, 12:30
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Vineri, 10 Octombrie 2014, 16:30
Juniori C, etapa 8
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 10 Octombrie 2014, 16:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 5 Octombrie 2014, 12:00
Juniori C, etapa 7
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 5 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 5 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 5
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 5 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Tineretului / Oradea
Sambata, 27 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 27 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 26 Septembrie 2014, 17:00
Juniori D, etapa 4
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 26 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 25 Septembrie 2014, 15:30
Juniori C, etapa 6
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Joi, 25 Septembrie 2014, 15:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Joi, 25 Septembrie 2014, 14:30
Juniori E, etapa 4
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Joi, 25 Septembrie 2014, 14:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 21 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 3
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 21 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 3
Teren: Minerul / Voivozi
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Minerul / Voivozi
Vineri, 12 Septembrie 2014, 16:00
Juniori C, etapa 4
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 12 Septembrie 2014, 16:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 7 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 7 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Vineri, 29 August 2014, 11:00
Juniori C, etapa 2
Teren: Tineretului / Oradea
Vineri, 29 August 2014, 11:00
Teren: Tineretului / Oradea
Luni, 25 August 2014, 17:00
Juniori C, etapa 1
Teren: Motorul / Oradea
Luni, 25 August 2014, 17:00
Teren: Motorul / Oradea