Meciuri arbitrate
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U19, etapa 13
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Liga 5, etapa 17
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 5
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U19, etapa 12
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga 4, Play Out Seria 1, etapa 2
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 14
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 27 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 11
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 27 Martie 2024, 15:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 3
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 13
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 1
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 13
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 11
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 9
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Roşia
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 6
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 4
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 9
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 3
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 7
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 2
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 1
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 1
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 20 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 20 August 2023, 17:30
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai