Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 26
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 29 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 29
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 29 Mai 2019, 16:00
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 27
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 22 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 27
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 22 Mai 2019, 16:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 24
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Miercuri, 15 Mai 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 22
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Miercuri, 15 Mai 2019, 17:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 25
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 25
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 23
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 23
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 20
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 21
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 18
Teren: /
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Teren: /
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 20
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 6 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 20
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 6 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 23 Martie 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 18
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 23 Martie 2019, 16:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 23 Martie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 18
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 23 Martie 2019, 14:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 16
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 14
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 13
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 13
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 12
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 12
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 11
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 10
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 21 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 9
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 21 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 8
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 8
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 8
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Meciul se dispută pe terenul II.
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 7
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 6 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 6 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 30 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 6
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 30 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 6
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:30
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 4
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 22 Septembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 22 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 15 Septembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 15 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 2
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 1 Septembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 2
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 1 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 31 August 2018, 17:00
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 31 August 2018, 17:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 1
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 25 August 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 25 August 2018, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 25 August 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 25 August 2018, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea