Meciuri arbitrate
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Juniori U11, Turul 2, Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Juniori U14, etapa 8
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
Liga 4, Play Out Seria 1, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 15
Teren: Transilvania Sport Academy / Oradea
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Transilvania Sport Academy / Oradea
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 14
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4, Play Off, etapa 1
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 11
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U12, etapa 7
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U12, etapa 7
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 9
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U10, etapa 4
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:50
Juniori U10, etapa 6
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:50
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:40
Juniori U10, etapa 10
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:40
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 6
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Voinţa / Inand
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 6
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 9
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 4
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 7
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U11, Seria 2, etapa 3
Teren: Voinţa / Inand
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 3
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 1
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Bratca
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 1
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 1
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 3
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 5
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U14, etapa 1
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 7
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion