Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4, Play Out Seria 1, etapa 6
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Liga 4, Play out Seria 2, etapa 4
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Out Seria 1, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 3
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Joi, 21 Martie 2024, 18:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / Borş
Joi, 21 Martie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 9
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U12, etapa 8
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 8
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 13
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Borş
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 12
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 6
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 7
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 6
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Vulturul / Luncasprie
Marti, 24 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U14, etapa 6
Teren: Comunal / Sântion
Marti, 24 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Sântion
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U14, etapa 6
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Juniori U17, etapa 5
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 5
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 4
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Luni, 9 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 9 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U14, etapa 3
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 8
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 29 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 29 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:45
Juniori U15, Seria 1, etapa 2
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:45
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 7
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 2
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U17, etapa 1
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 4
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 3
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 2
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 1
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Teren: Tricolorul / Alparea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu