Meciuri arbitrate
Luni, 13 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 1
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 13 August 2018, 18:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 10 Iunie 2018, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 22
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 10 Iunie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 25
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 24
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 23
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 20 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 21
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 20 Mai 2018, 18:00
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 17 Mai 2018, 15:00
Juniori D, etapa 29
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Joi, 17 Mai 2018, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 26
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 26
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 18
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 24
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 4 Mai 2018, 16:00
Juniori D, etapa 27
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 4 Mai 2018, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 29 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 22
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 29 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 22
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 16:00
Juniori D, etapa 17
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 17
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Juniori D, etapa 25
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Joi, 19 Aprilie 2018, 17:00
Juniori E, etapa 25
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Joi, 19 Aprilie 2018, 17:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 16
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 16
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 16
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 7 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 19
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 7 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Joi, 5 Aprilie 2018, 12:30
Juniori E, etapa 23
Teren: Comunal / Mădăras
Joi, 5 Aprilie 2018, 12:30
Teren: Comunal / Mădăras
Joi, 5 Aprilie 2018, 11:00
Juniori D, etapa 22
Teren: Comunal / Mădăras
Joi, 5 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Mădăras
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:00
Juniori C, etapa 18
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 12
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Vineri, 30 Martie 2018, 14:00
Juniori D, etapa 20
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 30 Martie 2018, 14:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 30 Martie 2018, 15:30
Juniori D, etapa 20
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 30 Martie 2018, 15:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 23 Martie 2018, 16:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 23 Martie 2018, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Juniori C, etapa 15
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Luni, 27 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori C, etapa 12
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Luni, 27 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Luni, 13 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori C, etapa 10
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 13 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 12
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 11
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Juniori C, etapa 9
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori C, etapa 9
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 9
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 16 Octombrie 2017, 16:00
Juniori C, etapa 6
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Luni, 16 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 8
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 14 Octombrie 2017, 16:00
Juniori C, etapa 6
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 14 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 7
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 7
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:00
Juniori C, etapa 5
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 6
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:30
Juniori C, etapa 4
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 23 Septembrie 2017, 12:00
Juniori C, etapa 3
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 23 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
Juniori C, etapa 1
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 2
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Progresul / Sâniob
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Progresul / Sâniob