Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Iunie 2022, 17:00
Liga a 4-a, Play-Out S1, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 4 Iunie 2022, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 1 Iunie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Play-Out S2, etapa 3
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 1 Iunie 2022, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 18 Mai 2022, 18:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Local, etapa 9
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 18 Mai 2022, 18:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 15 Mai 2022, 18:00
Liga a 4-a, Play-Out S2, etapa 2
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 15 Mai 2022, 18:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 13 Mai 2022, 20:00
Juniori U11, Faza 2 Seria 4, etapa 7
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 13 Mai 2022, 20:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 1 Mai 2022, 18:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 18
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 1 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Mădăras
Sambata, 23 Aprilie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 13
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 23 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 14 Aprilie 2022, 17:00
Juniori U13, Faza II Seria 3, etapa 3
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 14 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 17:00
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 8
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 9 Aprilie 2022, 13:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 11
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 9 Aprilie 2022, 13:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Local, etapa 3
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 10
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Luni, 28 Martie 2022, 17:00
Juniori U15 local, Seria 2, etapa 6
Teren: Crişul / Sântandrei
Luni, 28 Martie 2022, 17:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 27 Martie 2022, 14:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 9
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 27 Martie 2022, 14:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Miercuri, 23 Martie 2022, 16:15
Juniori U19 (A1), Faza 2 Elite, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 23 Martie 2022, 16:15
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 19 Martie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 12
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 19 Martie 2022, 15:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 12
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 11
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Meciul este programat pe terenul II.
Miercuri, 24 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori U19 (A1), Seria Sud, etapa 10
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 24 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 17 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 9
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 17 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Marti, 16 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 2, etapa 5
Teren: Foresta / Tileagd
Marti, 16 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 14:00
Juniori U19 (A1), Seria Sud, etapa 10
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori U15 local, Seria 2, etapa 5
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 10 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 8
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 10 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 4
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 14:30
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 4
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 7
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / Borş
Luni, 1 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 3, etapa 7
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Luni, 1 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 15:30
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 4
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 15:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Luni, 25 Octombrie 2021, 15:00
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Luni, 25 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 7
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Vineri, 22 Octombrie 2021, 16:30
Juniori U11, Seria 2, etapa 6
Teren: /
Vineri, 22 Octombrie 2021, 16:30
Teren: /
Joi, 21 Octombrie 2021, 15:00
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 2
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 21 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 20 Octombrie 2021, 16:30
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 5
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 20 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 18 Octombrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 1, etapa 5
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 18 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 6
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 13 Octombrie 2021, 16:30
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 4
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 13 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Comunal / Borş
Luni, 11 Octombrie 2021, 16:30
Juniori U13, Seria 1, etapa 4
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 11 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 5
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 9 Octombrie 2021, 14:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 9 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:30
Juniori U15 preliminar, Seria 3, etapa 5
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Minerul / Ştei
Marti, 5 Octombrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 2, etapa 4
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Marti, 5 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 4, etapa 3
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 2
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Luni, 27 Septembrie 2021, 17:15
Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 27 Septembrie 2021, 17:15
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 27 Septembrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 1, etapa 2
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 27 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 24 Septembrie 2021, 16:30
Juniori U15 preliminar, Seria 2, etapa 3
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 24 Septembrie 2021, 16:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 22 Septembrie 2021, 17:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 1
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 22 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Borş
Luni, 20 Septembrie 2021, 16:00
Juniori U15 preliminar, Seria 2, etapa 2
Teren: Tineretului / Oradea
Luni, 20 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 2
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 2
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Vineri, 17 Septembrie 2021, 17:15
Juniori U13, Seria 4, etapa 1
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 17 Septembrie 2021, 17:15
Teren: Municipal/Liberty / Salonta