Meciuri arbitrate
Sambata, 11 Iunie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Play-off, etapa 6
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 11 Iunie 2022, 11:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 4 Iunie 2022, 17:00
Liga a 4-a, Play-Out S1, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 4 Iunie 2022, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 1 Iunie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Play-Out S2, etapa 3
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 1 Iunie 2022, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 29 Mai 2022, 17:00
Liga a 5-a, Baraj promovare, etapa 1
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 29 Mai 2022, 17:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 22 Mai 2022, 18:00
Liga a 4-a, Play-off, etapa 3
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 22 Mai 2022, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 8 Mai 2022, 15:00
Liga a 4-a, Play-off, etapa 1
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 8 Mai 2022, 15:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 30 Aprilie 2022, 18:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 18
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 30 Aprilie 2022, 18:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 13
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 16
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 10 Aprilie 2022, 17:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 15
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 10 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 3 Aprilie 2022, 15:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 10
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 3 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 20 Martie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 12
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 20 Martie 2022, 15:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 13:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 9
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 13:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 7
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 6
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 4
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / Borş
Supervizor din partea Comitetului executiv, Sabău Constantin
Duminica, 26 Septembrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 3
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 26 Septembrie 2021, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 26 Septembrie 2021, 17:00
Juniori U19 (A1), Seria Sud, etapa 1
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 26 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 2
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 1
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Inter / Aştileu