Informari si comunicate
15-11-2018
Buletin informativ nr. 12 sezon 2918-2019

Deciziile Conisiei de Disciplină din data de 13 noiembrie.

detalii...
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...
05-11-2018
Modificare locatie si ora incepere sedinte saptamanale

Incepand cu 8.11.2018 se modifica locatia sedintelor saptamanale.

detalii...
01-11-2018
Buletin informativ nr. 10 sezon 2018/2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 30 octombrie.

detalii...
31-10-2018
Înscrieri la Interliga de Iarnă - "Gheorghe Ola" și "Gheorghe Ene"

AJF Bihor va organiza faza județeană a Interligii de Iarnă - Gheorghe Ola (copii născuți în 2009 și mai tineri) și Gheorghe Ene (copii născuți în 2010 și mai tineri).

detalii...
25-10-2018
Se modifica ora de incepere a antrenamentelor

Ora de incepere a antrenamentelor in zilele de marti...

detalii...
24-10-2018
Buletin informativ nr. 9 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 23.10.2018.

detalii...
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
toate comunicatele

CS Săcueni

Localitatea Săcueni

Informatii generale
Anul infiintarii 2014
Teren Orăşenesc / Săcueni ( 800 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 11 10 1 0 33-9 31p +19
2ACS CAO 1910 Oradea1282238-1026p+8
3 Unirea Embrak Livada 11 7 2 2 26-13 23p +8
4CS Viitorul Borş1162330-1220p+2
5 Clubul Sportiv Oşorhei 12 6 2 4 25-18 20p +2
6CS Unirea Valea lui Mihai1162324-2520p+2
7 CSC Crişul Sântandrei 11 6 1 4 16-12 19p +1
8CS Diosig Bihardioszeg1151522-2016p+1
9 CSM Olimpia Salonta 11 5 0 6 12-17 15p -3
10FC Universitatea Oradea1142520-1714p-4
11 CS Bihorul Beius 11 3 3 5 9-17 12p -3
12CS Săcueni1223714-269p-12
13 Crişul Aleşd 11 2 0 9 16-34 6p -9
14CS Mădăras112099-376p-12
15 CSO Ştei 11 1 1 9 6-33 4p -11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angyal Sandor Mark 07-12-2000 31224
2 Ardelean Milan Sebastian 06-09-2008 32091
3 Armos Sandor Norbert 26-07-1993 22882
4 Balazs Robert 01-07-2004 32084
5 Balog Zoltan 06-08-2003 320085
6 Bartus Szilard 29-12-2009 32096
7 Boros Janos 18-10-1991 29603
8 Chiricheu Bogdan Ioan 06-01-1983 17631
9 Colman Gheorghe 07-02-2001 31437
10 Daroczi Mădălin 13-11-1984 18597
11 Deak Imre 20-02-1981 27661
12 Dienes Dominik 16-09-2002 31222
13 Dombi Robert David 26-01-2004 320087
14 Dombi Roland Matei 21-08-2003 32088
15 Egeresi Kristof 16-07-2010 32098
16 Elek Barnabas 31431
17 Elekes Kristof 25-09-2002
18 Fazekas Sandor Gyula 08-05-2000 31443
19 Forian Istvan 28-03-1998 24416
20 Gabor Richard 10-01-2010 32093
21 Gergely Alexander 22-07-2000 26355
22 Godja David Gheorghe 29-04-1998 30543
23 Hendre Zsolt Valentin 03-03-2003 31683
24 Ieremias Szabolcs David 09-03-2002 31054
25 Juhasz Gyorgy 28-12-1976 27662
26 Kaszoni Akos 02-03-1999 29463
27 Kereszturi Adam 15-10-1990 29207
28 Keri Gabriel 03-05-1998 27250
29 Koncz Roland Sandor 08-07-1994 30344
30 Kopis Arnold Roland 01-06-1999 31438
31 Kozma Iuliu 32089
32 Lörincz Norberrt 07-04-1994 23264
33 Laslău Bogdan Dănuț 27-08-1995 22195 A
34 Lukacs Jozsef 03-02-1998 29643
35 Maior Zsolt Oliver 04-12-2009 32095
36 Mare Vlad Horea 08-12-1993 20483
37 Marincaș Cristian 20-06-2002 31051
38 Matyi Krisztian 28-09-1996 29806
39 Matyus Dominik Csaba 08-09-2008 32099
40 Merca Sebastian Călin 17-04-2003 31442
41 Moga Valeriu Georgel 18-03-1998 30351
42 Muranyi Botond 14-01-2009 32101
43 Nagy Alexandru Cristian 27-08-2002 32406
44 Nagy Botond 26-02-2001 31430
45 Nagy Daniel 31432
46 Okros Roland 15-04-2000 31434
47 Olah Robert Gabor 22-03-1981 27343
48 Otvos Călin Dan 22-07-2001 31439
49 Pal Erik Mark 06-06-1996 23912
50 Pal Robert 05-09-1996 23913
51 Pap Alexandru 13-03-1971 21956
52 Pap Csongor David 15-05-2002 32403
53 Perecsenyi Balazs 19-11-1994 23681
54 Rabatin Robert 11-09-2000 32028
55 Racz Gyorgy David 20-02-1998 29809
56 Racz Ioan Barna 07-12-1981 27670
57 Rezmuves Robert 11-01-2002 32405
58 Sarkany Tamas 11-06-2008 32100
59 Sas Christopher 21-06-1996 5046
60 Selmeczi Adam 18-09-2002 31830
61 Selmeczi Dezso Robert 06-12-2000 31829
62 Szalkai Zsolt Mate 08-03-2010 32094
63 Szilagyi Mark 17-10-2008 32092
64 Szucs Janos 01-08-1999 23685
65 Toth Gardo Nimrod 28-04-2009 32097
66 Varga Daniel 08-04-2000 31223
67 Varga Patrick Cristian 15-01-2001 31441
68 Vig Szabolcs Mark 12-05-2002 31052
69 Zambo Gyorgy 18-05-2003 32404
70 Ştefan Daniel 06-06-2008 32090
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 4
26-09-2018
FC Universitatea Oradea
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
10-11-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
03-11-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
27-10-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
20-10-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
30-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
22-09-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
10-11-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
03-11-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
27-10-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
20-10-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
30-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
22-09-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
02-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Juniori E Seria 1 Etapa 12
15-11-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 11
09-11-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 10
05-11-2018
CS Inter Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 8
22-10-2018
CS Viitorul Marghita
Juniori E Seria 1 Etapa 7
12-10-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 5
01-10-2018
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 4
21-09-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 3
17-09-2018
CS Atletic Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 2
07-09-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 1
03-09-2018
LPS Bihor I
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe