Informari si comunicate
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...
05-11-2018
Modificare locatie si ora incepere sedinte saptamanale

Incepand cu 8.11.2018 se modifica locatia sedintelor saptamanale.

detalii...
01-11-2018
Buletin informativ nr. 10 sezon 2018/2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 30 octombrie.

detalii...
31-10-2018
Înscrieri la Interliga de Iarnă - "Gheorghe Ola" și "Gheorghe Ene"

AJF Bihor va organiza faza județeană a Interligii de Iarnă - Gheorghe Ola (copii născuți în 2009 și mai tineri) și Gheorghe Ene (copii născuți în 2010 și mai tineri).

detalii...
25-10-2018
Se modifica ora de incepere a antrenamentelor

Ora de incepere a antrenamentelor in zilele de marti...

detalii...
24-10-2018
Buletin informativ nr. 9 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 23.10.2018.

detalii...
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
12-10-2018
Program si arbitrii Interliga - etapa 3 Marghita

Duminică, 14.10.2018, la Marghita va avea loc o nouă etapă din cadrul Interligii Naționale de Fotbal. Gazda turneului va fi CS Viitorul Marghita.

detalii...
11-10-2018
Selecție pentru juniori nascuti 2006

Asociația Județeană de Fotbal Bihor organizează selecție pentru copii născuți în anul 2006.

detalii...
toate comunicatele

CS Unirea Valea lui Mihai


CS Unirea Valea lui Mihai

Localitatea Valea lui Mihai

Informatii generale
Teren Unirea / Valea lui Mihai ( 1000 locuri )
Email primaria@valealuimihai.ro
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Fele Attila
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Fele Sandor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 11 10 1 0 33-9 31p +19
2ACS CAO 1910 Oradea1282238-1026p+8
3 Unirea Embrak Livada 11 7 2 2 26-13 23p +8
4CS Viitorul Borş1162330-1220p+2
5 Clubul Sportiv Oşorhei 12 6 2 4 25-18 20p +2
6CS Unirea Valea lui Mihai1162324-2520p+2
7 CSC Crişul Sântandrei 11 6 1 4 16-12 19p +1
8CS Diosig Bihardioszeg1151522-2016p+1
9 CSM Olimpia Salonta 11 5 0 6 12-17 15p -3
10FC Universitatea Oradea1142520-1714p-4
11 CS Bihorul Beius 11 3 3 5 9-17 12p -3
12CS Săcueni1223714-269p-12
13 Crişul Aleşd 11 2 0 9 16-34 6p -9
14CS Mădăras112099-376p-12
15 CSO Ştei 11 1 1 9 6-33 4p -11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Ion 09-04-1996 27569
2 Bacso Attila 07-06-1999 26254
3 Bakai Zoltan Bence 11-05-2008 32412
4 Balaj Ricsi Norbert 23-11-2003 31622
5 Balajti Attila Gergo 20-09-1997 22535
6 Banyai Zalan 31405
7 Belenyesi Istvan 15-02-2008 32355
8 Berei Gergo 01-09-2008 32358
9 Beri Erno-Zoltan 03-05-1994 27572
10 Bersenszki Eduard 25-09-1999 26962
11 Bersenszki Patrick Mark 30189
12 Bertalan David 30195
13 Birtas Oliver Zsigmond 31399
14 Bodnar Patrik 09-10-2008 32350
15 Bodo Jacint David 30885
16 Bodo Patrick Csongor 30186
17 Bodo Zoltan 30190
18 Boldog Alen Gabriel 31402
19 Crisan Roland 01-10-1991 14155
20 Crăciun Adrian 24-12-1999 26551
21 Crăciun Richard 24-07-2000 26434
22 Dande Erik 30890
23 David Joszef 06-11-1992 22886
24 David Tibor 10-11-1994 27579
25 Derşidan Patrick 06-05-2008 32349
26 Dobre Kevin Zsolt 23-06-2009 32352
27 Dorogi Sandor 14-01-2003 27518
28 Elek Ferenc Alexandru 25-03-2008 32411
29 Erdei Robert 30191
30 Fekete Zsolt 17-07-2002 31216
31 Fele Szabolcs 13-09-1980 1616
32 Forian Csaba 18-12-1995 24422
33 Forizs Vasile Bogdan 15-11-1994 22090
34 Gabor Adam Romeo 27-07-2005 31844
35 Gabor Gabriel 26-05-1980 16428
36 Gabor Istvan Adam 30888
37 Gabor Jozsef 10-01-1996 3978
38 Gacsardi Erik Kevin 13-09-2001 32232
39 Gal Sandor Bene 05-07-2003 29407
40 Gego Alexandru 12-12-1983 18129
41 Gergely Janos 20-12-2000 29991
42 Geszti Richard 02-04-2000 27306
43 Gombasi Adam 30893
44 Hagymasi Norbert 31398
45 Horvath Attila 15-03-1991 22206
46 Hosu Andrei 10-06-1987 18485
47 Illes Istvan 24-10-1993 24424
48 Istvandi Mark 07-04-1999 29462
49 Iuhas Raul 04-05-2002 27820
50 Jude Dorin Marius 09-04-1987 L776
51 Jurca Dorin Cristian 10-07-1994 20175
52 Jurca Ovidiu Leontin 21-01-1993 4453
53 Kanalas Imre 10-09-2001 29675
54 Kardos Cristofer 27-01-2010 32351
55 Kardos Milan 30187
56 Keresi Krisztian 15-06-1993 26552
57 Kis Mark Laszlo 01-04-1999 26550
58 Kiss Alexandru 18-07-1997 27571
59 Klein Istvan 20-03-1994 23248
60 Koczkas Gabor Armand 30892
61 Kovacs Csaba 06-10-1998 24418
62 Kovacs Lajos-Sandor 10-08-1997 27573
63 Kovacs Robert 06-05-1994 27568
64 Kovacs Szabolcs 23-08-2001 27372
65 Kupas David 29-03-2003 29719
66 Kupas Krisztian 05-01-2001 31406
67 Lajter Ferenc 23-01-1994
68 Lakatos Janos 16-01-1990 20315
69 Laposi Krisztian 18-06-2002 26966
70 Lazăr Florin Aurel 25-07-1983 18007
71 Letai Gabor 20-11-1992 22883
72 Lorincz Krisztian Sandor 31400
73 Magyar Adam 30891
74 Marjan Csaba 19-03-2004 31214
75 Marjan Tibor 08-08-2005 31843
76 Martin Kevin Istvan 20-03-2008 32347
77 Mate Ruben Csaba 30889
78 Meszaros David Alex 08-11-2000 29992
79 Mezei Rajmond 08-07-1998 29928
80 Mihai Vlad Lucian 09-06-2009 32356
81 Mihele Claudiu 27-12-2000 26837
82 Milak Samuel 14-12-1998 29993
83 Mureșan Attila 29405
84 Mureșan Roland 03-02-2002 27517
85 Nagy Abel 02-031998 23684
86 Nagy David 07-07-2008 32354
87 Nagy Krisztian Gabor 30640
88 Nagy Sandor-Gabor 03-09-1997 27570
89 Nagy Zsolt 22-08-1992 23837
90 Nyeki Valentin Patrik 31404
91 Otvos Gabor 29408
92 Otvos Roland 23-08-2004 27514
93 Palanki 31403
94 Pap Mark Szebasstian 27-05-2001 29717
95 Patai David 08-09-1998 26251
96 Perenyi Szilard Jozsef 21-11-1986 2178
97 Pop David Akos 30886
98 Potor Hunor 04-11-2009 32357
99 Racz Szabolcs 22-12-2000 31621
100 Rebeles George 30884
101 Reder Laszlo 19-07-2003 29406
102 Rezmuves Richard 20-02-1996 26248
103 Roghină Bogdan Ionuţ 06-01-1994 22880
104 Safta Cristian Călin 31401
105 Sandor Cristian-istvan 18-04-1995 27990
106 Sandor Filip-Cristian 31-10-1993 22875
107 Sass Adam 21-07-1998 29927
108 Sinai Devid 30-04-2004 31409
109 Sinai Gabor 21-10-2002 31408
110 Solti Laszlo 15-11-1984 18188
111 Solymosan Ferenc 15-04-2000 26835
112 Stancz Adam 03-05-2001 27516
113 Suta David 13-04-2003 27988
114 Suto Sandor 16-05-1992 22884
115 Szabo Bence 31217
116 Szabo Remusz 22-09-1994 22876
117 Szabo Zalan 30192
118 Szalai Laszlo 21-11-1979 16176
119 Szasz Alex Milan 30887
120 Szasz Attila 20-05-1977 4051
121 Szasz Attila Kristof 30196
122 Szeles Tibor 22-05-1982 20680
123 Szilagy Raul 21-02-2008 32346
124 Talpos Jozsef 27-04-2004 31215
125 Talpos Zsolt 24-06-2004 30194
126 Tanko Laszlo 22-04-1996 24414
127 Tanko Roland 22-11-2001 29206
128 Tatai Gabor-Norbert 05-10-1997 24089
129 Tokes Szabolcs 15-09-2000 32231
130 Toth Balazs 30883
131 Toth Mark 20-08-1997 24417
132 Truszkai Cristian Alin 16-06-2008 32353
133 Ursu Csaba 08-06-1996 27526
134 Vadkerti Nandor Jozsef 27-10-1996 23689
135 Varga Erik 30188
136 Zohorak Noel 32359
137 Şerban Denis-Gabriel 02-07-1998 26549
138 Şerban Răzvan-Mihai 02-07-1998 26548
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
18-08-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
10-11-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
27-10-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
20-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
29-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
22-09-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
10-11-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
27-10-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
20-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Observatii: Meciul se dispută pe terenul II.
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
29-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
22-09-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 10
02-10-2018
FC Universitatea Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 9
27-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 8
24-09-2018
CS Viitorul Marghita
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 5
04-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 4
10-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 3
31-08-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 1
17-09-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C local Etapa 5
10-11-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C local Etapa 4
05-11-2018
CSO Ştei
Juniori C local Etapa 3
27-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C local Etapa 2
22-10-2018
CS Bihorul Beius
Juniori C local Etapa 1
16-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 15
09-11-2018
CSM Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 14
02-11-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 13
31-10-2018
LPS Bihor III
Juniori D Seria 1 Etapa 11
13-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 10
05-10-2018
CS Viitorul Marghita
Juniori D Seria 1 Etapa 9
28-09-2018
CS Phoenix Diosig
Juniori D Seria 1 Etapa 8
25-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 7
21-09-2018
CS Viitorul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 6
19-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 5
14-09-2018
CS Dinamo Leonardo
Juniori D Seria 1 Etapa 4
12-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 2
05-09-2018
Asociatia NAC Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 11
09-11-2018
CS Viitorul Marghita
Juniori E Seria 1 Etapa 10
02-11-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 8
21-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 7
12-10-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 6
18-10-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 5
28-09-2018
Viitorul Oradea Rosu
Juniori E Seria 1 Etapa 4
21-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 3
14-09-2018
ACS Zenit Fotbal Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 2
10-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe