Informari si comunicate
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...
05-11-2018
Modificare locatie si ora incepere sedinte saptamanale

Incepand cu 8.11.2018 se modifica locatia sedintelor saptamanale.

detalii...
01-11-2018
Buletin informativ nr. 10 sezon 2018/2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 30 octombrie.

detalii...
31-10-2018
Înscrieri la Interliga de Iarnă - "Gheorghe Ola" și "Gheorghe Ene"

AJF Bihor va organiza faza județeană a Interligii de Iarnă - Gheorghe Ola (copii născuți în 2009 și mai tineri) și Gheorghe Ene (copii născuți în 2010 și mai tineri).

detalii...
25-10-2018
Se modifica ora de incepere a antrenamentelor

Ora de incepere a antrenamentelor in zilele de marti...

detalii...
24-10-2018
Buletin informativ nr. 9 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 23.10.2018.

detalii...
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
12-10-2018
Program si arbitrii Interliga - etapa 3 Marghita

Duminică, 14.10.2018, la Marghita va avea loc o nouă etapă din cadrul Interligii Naționale de Fotbal. Gazda turneului va fi CS Viitorul Marghita.

detalii...
11-10-2018
Selecție pentru juniori nascuti 2006

Asociația Județeană de Fotbal Bihor organizează selecție pentru copii născuți în anul 2006.

detalii...
toate comunicatele

CSC Crişul Sântandrei


CSC Crişul Sântandrei

Localitatea Sântandrei

Informatii generale
Teren Crişul / Sântandrei ( 800 locuri )
Email geoignat@yahoo.com
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 11 10 1 0 33-9 31p +19
2ACS CAO 1910 Oradea1282238-1026p+8
3 Unirea Embrak Livada 11 7 2 2 26-13 23p +8
4CS Viitorul Borş1162330-1220p+2
5 Clubul Sportiv Oşorhei 12 6 2 4 25-18 20p +2
6CS Unirea Valea lui Mihai1162324-2520p+2
7 CSC Crişul Sântandrei 11 6 1 4 16-12 19p +1
8CS Diosig Bihardioszeg1151522-2016p+1
9 CSM Olimpia Salonta 11 5 0 6 12-17 15p -3
10FC Universitatea Oradea1142520-1714p-4
11 CS Bihorul Beius 11 3 3 5 9-17 12p -3
12CS Săcueni1223714-269p-12
13 Crişul Aleşd 11 2 0 9 16-34 6p -9
14CS Mădăras112099-376p-12
15 CSO Ştei 11 1 1 9 6-33 4p -11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balogh Marius Gabriel 31220
2 Barani Darius George 20-11-2003 32398
3 Beltechi Bogdan 01-08-1999 27953
4 Belteki Eugen 11-02-1997 26748
5 Berche David 05-11-2001 31273
6 Bibarț Vlad 10-08-1989 19393
7 Blaga Ciprian Florin 17-02-2002 30802
8 Bucsa Alin 08-08-1999 26873
9 Buibaș Bogdan 18-05-1999 26788
10 Burlacu Adrian 31-12-2001 31840
11 Chinde Ionuț 23093
12 Coman Cosmin Petru 17-09-2000 30796
13 Cora Marius George 01-02-1995 25356
14 Cornea Ciprian Ionuț 21-11-1994 23102
15 Covaciu Cătălin 26-11-2000 29178
16 Crișan Sabeastian Răzvan 24-02-1998 29384
17 Crăciun Ovidiu 29089
18 Cuc Alexandru Ioan 07-01-2000 29469/a
19 Căpuș Andrei Mirel 18-09-1997 29429
20 Cătișan Adrian 13-04-1998 30587
21 Dande Devid Karoly 19-07-1999 29435
22 Deac Petruţ 22-05-1997 23332
23 Dianu Ciprian-Virgil 13-01-1977 15640
24 Dobrescu Victor Constantin 20-05-1989 30594
25 Dumea Claudiu 28-03-1993 27321
26 Șimon Rafael 08-07-1997 26617
27 Ștefan Raul 07-03-1984 17576
28 Fâşie Viorel Daniel 04-07-2003 32465
29 Filimon Flaviu Claudiu 04-07-1987 20276
30 Filimon Ionuț 25-04-1989 26129
31 Fritea Daniel 30-11-2000 29711
32 Făt Mihai Andrei 06-10-1999 31701
33 Ghiurău George 18-07-2000 25070
34 Gligor Cosmin Dorin 24-09-2000 29847
35 Guti Alex Istvan 16-04-2004 31709
36 Guti Ionuț 23-02-2001 31073
37 Hendre Samuel David 19-06-2001 32376
38 Higyed Roland 20-01-1998 30007
39 Hucsa Paul Ionel 10-05-2000 31393
40 Hucsa Sergiu Ionuț 08-12-2000 31394 A
41 Iștoc Cătălin 15-01-1999 29526
42 Ionas Marius Dorin 26-10-2004 31841
43 Ivan Gheorghe Teofil 24-04-1991 31831
44 Judea Rareș Andrei 19-05-2001 32046
45 Kövesdi Zoltan 17-07-1992 23728
46 Kiraly David 14-11-1998 25742
47 Kun Gyula 23-04-1991 25569
48 Lascu Cosmin 27-04-1996 27234
49 Lerințiu Raul 07-05-1997 23946
50 Lipai Petru Marius 27-03-2000 30797
51 Lobonț Laurențiu-george 11-09-1988 18455
52 Lupașcu Daniel Ștefan 17-08-1980 716
53 Lupu Adonis Sebastian 02-10-2002 32047
54 Margin Denis George 02-07-2000 29508
55 Mascia Enrico 10-05-2005 32076
56 Matei Răzvan Gheorghe 24-01-1991 24098
57 Merje Cătălin 10-09-1996 26750
58 Mihalcea Herman Victor Slobodan 30-06-1968 31858
59 Mihuța Florin Daniel 06-04-2002 30915
60 Moza Ionuț Alexandru 27275
61 Mărcuț Marius Onisim 31-10-2003 31376
62 Negruț Ciprian Eugen 20-11-1989 29588 A
63 Nilges Roland 22-04-1996 27131
64 Nistor Daniel Dumitru 01-06-1998 24080
65 Novak Roland 14-09-1990 19357
66 Ogbajie Kingsley 10-04-1992 29233
67 Oprea Nicolae Vladut 28-10-1996 29579
68 Pop Casian 07-04-2003 30143
69 Pop Ramon Ioan 01-03-1998 27773
70 Pop Răzvan Paul 12-03-1997 13673
71 Popovici Teofil Cristian 20-11-2001 32103
72 Prundaru Vlad Claudiu 08-08-1999 30984
73 Pușa Alin Florin 18-06-1989 21981
74 Pușcaș Nicolae Raul 02-12-1994 24103
75 Pup Raul 05-10-1998
76 Păpăruz Armando Lucian 11-07-1999 30138
77 Rada Darius 03-10-2000 29848
78 Roman Andrei Florian 21-04-2000 31839
79 Rus Cătălin Alexandru 04-02-2003 32399
80 Sava Gabriel Valentin 01-05-2000 30798
81 Sfârlea Sebastian 26-07-1981 16186
82 Silaghi Andrei David 19-11-1998 29509
83 Silaghi Dominik 03-07-2000 25683
84 Spătar Dan 07-11-1990 23770
85 Tap Andrei 23-09-1998 23669
86 Tiponuț Roland 27091
87 Tirla Alexandru Cosmin 02-03-2000 30806
88 Tomuța Răzvan George 11-01-2002
89 Turle Alexandru 15-02-1999 23581
90 Vașadi Mihai Gheorghe 22-12-2001 30144
91 Varga Alexandru 11-03-1999 31710
92 Vesa Cristian 03-08-1991 19833
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
11-11-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
28-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
14-10-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
30-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
22-09-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2018
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
24-08-2018
CSC Crişul Sântandrei
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
11-11-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
28-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
14-10-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
30-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
22-09-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
02-09-2018
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
24-08-2018
CSC Crişul Sântandrei
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe