Informari si comunicate
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...
05-11-2018
Modificare locatie si ora incepere sedinte saptamanale

Incepand cu 8.11.2018 se modifica locatia sedintelor saptamanale.

detalii...
01-11-2018
Buletin informativ nr. 10 sezon 2018/2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 30 octombrie.

detalii...
31-10-2018
Înscrieri la Interliga de Iarnă - "Gheorghe Ola" și "Gheorghe Ene"

AJF Bihor va organiza faza județeană a Interligii de Iarnă - Gheorghe Ola (copii născuți în 2009 și mai tineri) și Gheorghe Ene (copii născuți în 2010 și mai tineri).

detalii...
25-10-2018
Se modifica ora de incepere a antrenamentelor

Ora de incepere a antrenamentelor in zilele de marti...

detalii...
24-10-2018
Buletin informativ nr. 9 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 23.10.2018.

detalii...
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
12-10-2018
Program si arbitrii Interliga - etapa 3 Marghita

Duminică, 14.10.2018, la Marghita va avea loc o nouă etapă din cadrul Interligii Naționale de Fotbal. Gazda turneului va fi CS Viitorul Marghita.

detalii...
toate comunicatele

CSM Olimpia Salonta


CSM Olimpia Salonta

Localitatea Salonta

Informatii generale
Anul infiintarii 2004
Culori Alb-roșu
Teren Municipal/Liberty / Salonta ( 2000 locuri )
Email olimpia.salonta@yahoo.com
Contact 0728304801
Staff-ul echipei
Presedinte Fojka Mihály Péter
Secretar
Vicepresedinte Liviu Codre
Organizator de competitii Liviu Codre
Antrenor Tirban Ruben Cristian
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 11 10 1 0 33-9 31p +19
2ACS CAO 1910 Oradea1282238-1026p+8
3 Unirea Embrak Livada 11 7 2 2 26-13 23p +8
4CS Viitorul Borş1162330-1220p+2
5 Clubul Sportiv Oşorhei 12 6 2 4 25-18 20p +2
6CS Unirea Valea lui Mihai1162324-2520p+2
7 CSC Crişul Sântandrei 11 6 1 4 16-12 19p +1
8CS Diosig Bihardioszeg1151522-2016p+1
9 CSM Olimpia Salonta 11 5 0 6 12-17 15p -3
10FC Universitatea Oradea1142520-1714p-4
11 CS Bihorul Beius 11 3 3 5 9-17 12p -3
12CS Săcueni1223714-269p-12
13 Crişul Aleşd 11 2 0 9 16-34 6p -9
14CS Mădăras112099-376p-12
15 CSO Ştei 11 1 1 9 6-33 4p -11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ardelean Andrei 27-03-1998 24973
2 Ardelean Patrick 25-10-2005 29614
3 Argyelan Csaba 11-10-1997 27112
4 Avram Alberto Gyovani 14-11-2001 31525
5 Avram Florin Dan 28-11-2001 31526
6 Avram Mihnea Florin 02-04-2007 30395
7 Bagosi Gyorgy 05-02-2008 31970
8 Balla Arnold Jozsef 28-01-1998 25784
9 Balogh Ionuţ Alexandru 10-10-2007 31648
10 Balogh Laszlo Alex 13-12-2004 30775
11 Balogh Robert Marco 14-12-2004
12 Ban Sorin Florin 28-10-1988 18768
13 Bobiș Cristian Radu 04-05-2002 27792
14 Boiț Paul Claudiu 03-06-2006 30710
15 Boițiu Ionuț 29-03-1996 23139
16 Boiţ Bogdan 04-12-1992 23399
17 Bordas Daniel 20-06-1998 27044
18 Bordaş Denis Sebastian 07-02-2008 31367
19 Boros Arpad 28-09-2004 29324
20 Budău Adrian Cristian 24272
21 Budău Mihai Dănuț 14-09-2003 29332
22 Bursuc Eduard Sergiu 27300
23 Buta Gabriel Nicolae 29-01-2002 27786
24 Buta Raul Gheorghe 18-01-2003 27788
25 Bălan Adrian Florin 15-04-2003 29336
26 Caba Ştefan 25-02-2009 31597
27 Calo Șerban Teodor 04-07-2006 30703
28 Cîrjan Octavian 23-02-1994 L2546
29 Chiș Ionuț Dorel 07-01-1998 23040
30 Chișe Gabriel Călin 02-02-1977 6911
31 Cicorrtaș Timotei Darius 07-06-2008 30381
32 Ciotea Giulio 20-02-1996 26882
33 Ciucla Traian Dominic 15-07-1997 23099
34 Colțunescu Eduard Paul 20-09-1997 23037
35 Copil Claudiu Gentile 09-04-1994 22055
36 Cornea George Florin 14-04-1995 20505
37 Cotrău Giulio Klaus 15-05-1999 26241
38 Cremene Patric 04-04-1998 27561
39 Crăciun Lucian Ionuț 07-01-2000 29771
40 Csordas Otto 03-05-1996 27346
41 Csuri Robert Beniamin 19-03-2007 31180
42 Czege Kristof Ferenc 28-08-2007 30383
43 Czege Patrik Zsolt 10-08-2004 30002
44 Deac Teodor Christian 20-05-1994 22278
45 Drăgan Ronald Robert 09-09-2000 311632
46 Țig Antonio Alexandru 07-05-2007 30779
47 Țirban Ruben Cristian 15-07-1980 16460
48 Țuțuianu Adrian Marius 01-07-1995 22979
49 Feke Denis 03-06-2008 30397
50 Fitero Cristian Dumitru 30-08-1991 20206
51 Flutur Adrian 23-01-2000 26933
52 Fodor Csongor 04-09-1988 20920
53 Fojka Mihaly Krisztian 12-11-2008 30390
54 Fojka Mihaly Peter 01-10-1974 14693
55 Gabor Rares Gabriel 02-03-2004 30001
56 Giura Răzvan 19-11-1988 19741
57 Gorun Cristian Ionuț 17-01-2005 30439
58 Grec Sergiu 04-04-1996 23184
59 Gudea Darius Mihai 26-06-1999 29353
60 Gurguță Flavius Gabriel 15-06-1998 20020
61 Hamza Raul Ioan 04-01-2007 31647
62 Hegedus Bence 24-02-2008 31967
63 Hegedus Patrik 16-03-2001 26935
64 Horvath Patrick Alex 18-04-2006 30384
65 Iabloncic Radco Denis 19-11-2004 30087
66 Iambor Adam 23-07-1997 23636
67 Iga Marian Andrei Romulus 13-01-2002 31372
68 Iga Vasile Ionuț Remus 25-09-1999 30504
69 Ilie Ionuţ 30-09-2007 31183
70 Ilieş Denis Sebastian 14-12-2005
71 Illyes Norbert Laszlo 17-12-1999 26925
72 Iobloncic Patrick 22-09-2004 30434
73 Kiss Armin 26-04-2005 29325
74 Kovacs Gergo 12-03-2009 31971
75 Kovacs Imre Dominik 29-09-2004 31182
76 Kovacs Valentin 01-08-2000 26927
77 Krajcsi Adam 03-12-1998 27566
78 Ladanyi Tristan Attila 08-08-2006 29327
79 Laza Bogdan 22-06-1999 26934
80 Laza Ciprian 10-11-1993 23978
81 Laza Mark Gheorghe 23-02-2001 31371
82 Leș Paul Florin 31-08-2007 30468
83 Lerințiu Ionel Florin 03-04-1999 26242
84 Lupu Oliver Cristian 06-03-1999 29354
85 Magda David 28-12-1999 27039
86 Maghiar Răzvan 31-05-2004 29322
87 Mangrău George Alexandru 06-06-2004 29335
88 Marian Gabriel 19-06-2000 27789
89 Marin Daniel 29-06-2004 31161
90 Matei Răzvan 20-06-1991 19071
91 Milotay Attila 28-11-2002 32431
92 Milotay David 06-07-2006 32402
93 Mintaș Florin George 22-04-2003 30385
94 Mitran Raul 29-02-2000 24972
95 Mladin Denis Șerban 26-05-2005 29331
96 Mocuta Andrei Cristian 31836
97 Molnar Istvan Bence 18-10-2008 31974
98 Molnar Robert 22-08-2008 30778
99 Morar Milan Zsolt 29-01-2006 31965
100 Morgovan Vlăduț 04-07-1999 26240
101 Nagy Akos David 04-12-2005 31327
102 Nagy Krisztian Peter 24-09-1998 27043
103 Nagy Schneider Mate 01-09-2009 31968
104 Nagy Szabolcs 25-06-1999 27042
105 Nan Andrei Iulian 01-05-2006 30392
106 negrău Radu Marian 25-01-1992
107 Otvos Braien Kevin 15-09-2006 31160
108 Paljanos Tamas 26-04-1999 30663
109 Palkovacs Sorin Darius 09-11-2001 29769
110 Pechy Tamas Laszlo 23-10-1994 30005
111 Perţ Ioan 26-08-1996 26136
112 Petran Mihai 04-05-1992 29090
113 Petrescu Petrişor Daniel 25-09-1987 L906
114 Petru Flavian 12-02-1992 30696
115 Pintea Sergiu Gabriel 26-05-1994 21976
116 Pistritu Erik 29-05-2007 30380
117 Rad Mircea George 11-05-1999 29916
118 Roșan Denis Raul 28-10-2006 30393
119 Ruje Dominic Ioan 24-09-2006 30394
120 Scripet Cristian David 03-08-2006 30391
121 Selejan Mădălin Cristian 22-05-1995 22178
122 Sicoe Șerban Gabriel Viorel 06-02-2003 30682
123 Sima Negruțiu Alex Leonard 39355
124 Sima Negruțiu Remus 30003
125 Sima Negruţiu Romulus 12-10-2002 31370
126 Struber Richard Dominic 11-08-2006 30388
127 Suciu David Erik 18-01-2004 29333
128 Susea Andrei Serban 03-09-2006 30382
129 Szabo Adam Erno 28-06-2006 30389
130 Szabo Patrik 27-02-2009 31966
131 Szabo Sandor Zsolt 04-11-2008 31969
132 Szabo Zsolt 08-05-2003 30531
133 Szatmari Bence 16-01-2007 30387
134 Szemes Benedek 04-05-2009 31976
135 Szemes Boldizsar 04-05-2009 31975
136 Szilagyi David 31-03-2006 30386
137 Szilagyi Mark 17-02-1995 22941
138 Szilagyi Zoltan-Szabolcs 05-09-2008 32500
139 Târb Marius Ionuț 15-02-2002 31499
140 Terebenț Paul Ștefan 02-12-2004 29337
141 Ungur Sorin Andrei 05-03-1993 22476
142 Vagner Norbert 18-02-1996 23185
143 Valcan Rareș Dorin 31-12-2007 30766
144 Varadi Remus 16-03-1994 22582
145 Varga Attila Karlitosz 26-10-2005 31326
146 Varga Jozsef Dominik 10-09-2004 29448
147 Vidican Alexandru Nicolae 15-09-2001 29590
148 Vitalis Daniel Alexandru 31369
149 Vladar David 22-09-2005 31610
150 Zaha Daniel Florin 30-05-2000 26305
151 Zaharia Andrei Cristian 26-06-1998 25783
152 Zsirka Norbert Krisztian 23-01-1983 17091
153 Ţărău Dragoş Florin 12-07-2006 31973
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
11-08-2018
CSM Olimpia Salonta
Observatii: Nu se dispută
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
10-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
03-11-2018
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
27-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
29-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
22-09-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
10-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
03-11-2018
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
27-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
29-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
22-09-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 10
27-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 9
29-09-2018
CSO Ştei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 7
09-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 6
07-10-2018
CS Viitorul Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 5
15-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 4
06-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 2
27-09-2018
CS Bihorul Beius
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 1
28-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 11
09-11-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 10
05-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Seria 2 Etapa 8
19-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 7
12-10-2018
CSS Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 6
05-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 5
28-09-2018
CS Bihorul Beius
Pauza: 2-0
Juniori D Seria 2 Etapa 4
21-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 3
14-09-2018
Sporting Lugaş
Juniori D Seria 2 Etapa 2
07-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 1
31-08-2018
LPS Bihor I
Juniori E Seria 2 Etapa 11
09-11-2018
LPS Bihor II
Juniori E Seria 2 Etapa 10
02-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
CSS Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 8
21-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 7
12-10-2018
CF Liberty Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 6
08-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 5
28-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 4
24-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 3
14-09-2018
CS Bihorul Beius
Juniori E Seria 2 Etapa 2
10-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 1
31-08-2018
CSC Sânmartin
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe