Duminica, 18-11-2018

1 CS Atletic Oradea - ACS Luceafărul Oradea Tineretului Sintetic / Oradea Juniori E Seria 1, etapa 12 10:00
2 CS Bihorul Beius - ACS Luceafărul Oradea Francisc Matei / Beiuş Juniori C local, etapa 6 11:30
3 CS Mădăras - FC Universitatea Oradea Comunal / Mădăras Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 13 12:00
4 Clubul Sportiv Oşorhei - CS Viitorul Borş Tricolorul / Alparea Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 13 12:00
5 Crişul Aleşd - CSC Crişul Sântandrei Crişul / Aleşd Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 13 12:00
6 Toldy Sannicolau de Munte - CSC Sânmartin Toldy / Sânnicolau de Munte Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13 14:00
7 AS Vadu Crișului - Minerul Şuncuiuş Stânca / Vadu Crişului Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13 14:00
8 CSC Viitorul Bratca - Voinţa Suplac Minerul / Şuncuiuş Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13 14:00
9 ACS Slovan Valea Cerului - Foresta Tileagd Voința / Suplacu de Barcău Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13 14:00
10 ACS Progresul Sîniob - Locadin Ţeţchea Progresul / Sâniob Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13 14:00
11 Gloria Căbeşti - Partizanul Sânnicolau Român Gloria / Căbeşti Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13 14:00
12 Vida Pomezeu - Biharea Marmogranit Vaşcău Vida Pomezeu / Coşdeni Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13 14:00
13 Victoria Tulca - Zorile Buntesti Victoria / Tulca Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13 14:00
14 Vulturul Dobreşti - Victoria Avram Iancu Vulturul / Luncasprie Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13 14:00
15 ACS Voința Ciumeghiu - Unirea Roşia Voinţa / Ciumeghiu Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13 14:00
16 Izvorul Cociuba Mare - Viitorul Tărian Izvorul / Cociuba Mare Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13 14:00
17 Crişul Aleşd - CSC Crişul Sântandrei Crişul / Aleşd Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 13 14:00
18 CS Mădăras - FC Universitatea Oradea Comunal / Mădăras Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 13 14:00
19 Clubul Sportiv Oşorhei - CS Viitorul Borş Tricolorul / Alparea Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 13 14:00
20 CSO Ştei - CS Viitorul Marghita Minerul / Ştei Juniori C local, etapa 6 15:00

Luni, 19-11-2018

1 Foresta Tileagd - CS Unirea Valea lui Mihai Foresta / Tileagd Juniori C local, etapa 6 15:00
2 CS Inter Oradea - CS Viitorul Marghita Comunal / Sântion Juniori E Seria 1, etapa 12 15:00

Marti, 20-11-2018

niciun meci

Miercuri, 21-11-2018

1 ACS Luceafărul Oradea - CS Bihorul Beius Iuliu Bodola II iarbă / Oradea Juniori D Seria 2, etapa 13 15:00

Joi, 22-11-2018

1 CSC Sânmartin - CS Bihorul Beius Nova / Cordău-Sînmartin Juniori C local, etapa 7 15:00
2 CS Săcueni - Viitorul Oradea Rosu Orăşenesc / Săcueni Juniori E Seria 1, etapa 13 15:00

Vineri, 23-11-2018

1 CS Unirea Valea lui Mihai - LPS Bihor II Unirea / Valea lui Mihai Juniori D Seria 1, etapa 17 14:00
2 ACS Luceafărul Oradea - CSO Ştei Iuliu Bodola II iarbă / Oradea Juniori C local, etapa 7 15:00
3 Asociatia NAC Oradea - CS Phoenix Diosig Baza Sportivă Comunală / Paleu Juniori D Seria 1, etapa 17 15:00
4 CS Dinamo Leonardo - CSM Oradea Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor Juniori D Seria 1, etapa 17 15:00
5 CSS Salonta - Crişul Aleşd Comunal / Mădăras Juniori E Seria 2, etapa 13 15:00
6 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Inter Oradea Unirea / Valea lui Mihai Juniori E Seria 1, etapa 13 15:15

Sambata, 24-11-2018

1 CSO Ştei - Crişul Aleşd Minerul / Ştei Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14 11:00
2 FC Universitatea Oradea - CSC Sânmartin Universitate / Oradea Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14 11:00
3 CS Bihorul Beius - CS Mădăras Francisc Matei / Beiuş Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14 11:00
4 CS Viitorul Borş - CSM Olimpia Salonta Comunal / Borş Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14 11:00
5 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Diosig Bihardioszeg Unirea / Valea lui Mihai Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14 12:00
6 CS Săcueni - Clubul Sportiv Oşorhei Orăşenesc / Săcueni Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14 12:00
7 CSO Ştei - Crişul Aleşd Minerul / Ştei Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14 13:00
8 FC Universitatea Oradea - CSC Sânmartin Universitate / Oradea Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14 13:00
9 CS Bihorul Beius - CS Mădăras Francisc Matei / Beiuş Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14 13:00
10 CS Viitorul Borş - CSM Olimpia Salonta Comunal / Borş Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14 13:00
11 CS Săcueni - Clubul Sportiv Oşorhei Orăşenesc / Săcueni Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14 14:00
12 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Diosig Bihardioszeg Unirea / Valea lui Mihai Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14 14:00
13 CS Viitorul Marghita - Foresta Tileagd Orăşenesc / Marghita Juniori C local, etapa 7 15:00
14 CS Unirea Valea lui Mihai - LPS Bihor II Unirea / Valea lui Mihai Juniori C local, etapa 7 15:00
15 LPS Bihor III - CS Viitorul Oradea Tineretului Sintetic / Oradea Juniori D Seria 1, etapa 17 15:00
16 CSM Olimpia Salonta - CSC Sânmartin Municipal Liberty Sintetic / Salonta Juniori D Seria 2, etapa 13 15:00
17 LPS Bihor I - CSS Salonta Tineretului Sintetic / Oradea Juniori D Seria 2, etapa 13 15:00
18 Sporting Lugaş - Crişul Aleşd Foresta / Tileagd Juniori D Seria 2, etapa 13 15:00
19 CS Viitorul Marghita - ACS Zenit Fotbal Oradea Orăşenesc / Marghita Juniori E Seria 1, etapa 13 15:00
20 AS Sportul 2008 Oradea - CS Atletic Oradea Baza Sportivă Comunală / Paleu Juniori E Seria 1, etapa 13 15:00
21 CSM Olimpia Salonta - CSM Oradea Municipal Liberty Sintetic / Salonta Juniori E Seria 2, etapa 13 15:00
22 Izvorul Cociuba Mare - Viitorul Oradea Negru Izvorul / Cociuba Mare Juniori E Seria 2, etapa 13 15:00
23 CF Liberty Oradea - CSC Sânmartin Comunal / Sântion Juniori E Seria 2, etapa 13 15:00
24 LPS Bihor II - CS Bihorul Beius Tineretului Sintetic / Oradea Juniori E Seria 2, etapa 13 15:00
oferta portal echipe