Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa Romaniei faza pe judetC4 - Supercupa României
C5 - Juniori C - tur preliminarC6 - Juniori C local
C7 - Juniori D Seria 1C8 - Juniori D Seria 2
C9 - Juniori E Seria 1C10 - Juniori E Seria 2
C11 - Turneu Regional U16
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
Total
1Zah Valentin7300551222128
2SILAGHI RAY-PATRICK00003410145027
3CORMOS COSMIN111140000000026
4POP ADRIAN81340000000025
5LASCAU NARCIS DAN101030000000023
6MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO2000213626022
7POP Tudor Stefan0000212755022
8RAT Serban Andrei1800214222022
9CRISAN ALIN DORIN01620100011021
10BUESCU MIHAI DORIN81020000000020
11Ciuchita Laurentiu8920100000020
12GULER BOGDAN MADALIN9520101000220
13PIRTEA ANDREI8630000011019
14BANDULA RADU FLORIN6920000001018
15Arbitru Hajdu-Bihar16100000000017
16BULZAN ANDREI OVIDIU1900222100017
17FAUR Sergiu Marius2000303323016
18TOCUT Daniel Bogdan5900001010016
19BARAR BOGDAN IOAN12200000001015
20BELENESI STELIAN ALEX7000101212014
21PAL ADRIAN9131000000014
22PERTE ALEX PETRU1100113322014
23URS GEORGE CATALIN4000004321014
24ORBAN NORBERT5710000000013
25SIPOS ROMEO1000142121012
26SZTANYK ANDREI4800000000012
27TOIA FLORIAN8300000100012
28BRONT DAN-GEORGE6200000111011
29MAXIM BENIAMIN DANIEL1000015040011
30SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA0100201123010
31Veres George Razvan0000000334010
32DUMUTA DANIEL243000000009
33BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN341000000008
34COZAC VASILE021030100007
35BUCIUMAN NARCIS000000300306
36CRISAN MUGUREL000000501006
37LAZA ANDREI100000211106
38BACIU BOGDAN100000201004
39BOGDANEL ALEXANDRU300000000104
40CARTIS RADU400000000004
41Leuca Daniel000000201104
42MERCE Rares000000102104
43Timar Ovidiu220000000004
44Arbitru Bekes300000000003
45MATICA MARIUS IONUT300000000003
46Penyacsek Denis000000003003
47BALAIBAN RAUL000000001102
48BERDEA ALEXANDRU000000001102
49Blaga Razvan000000001102
50CHEREGI IONUT200000000002
51GHEORGHES RAZVAN ALIN000000101002
52Lorincz Eric000000001102
53Mudura Marco000000002002
54OLARU STEFAN000000002002
55TERICI GABRIAN100000010002
56ZIFCEAC LUDOVIC200000000002
57BACIU IONUT000000010001
58BARCAN SERGIU001000000001
59BREBAN SEBASTIAN000000001001
60FECHETEA CIPRIAN100000000001
61IOVA LUCA000000000101
62Joita Razvan000000000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe