Bitea Radu Taian
Oradea
Simleul Silaniei, 7 Octombrie 1982
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Bihor
Oradea, Piata 1 Decembrie nr. 4-6
Tel: +40259414866
Tel: 0743331922
Fax: +40259414866
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Cupa Romaniei faza pe judet | Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori | Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori | Liga a V-a, Liga V Seria 1 | Liga a V-a, Liga V Seria 2 | Juniori C Progress - Seria 1 | Juniori C Progress - Seria 2 | ||
LASCAU NARCIS DAN | 2 | |||||||
BRONT DAN-GEORGE | 1 | |||||||
POP Tudor Stefan | 1 | |||||||
PENTEK Laurentiu | 2 | |||||||
BOGDANEL ALEXANDRU | 3 | |||||||
SILAGHI RAY-PATRICK | 1 | |||||||
BUESCU MIHAI DORIN | 5 | |||||||
ORBAN NORBERT | 2 | |||||||
CEARNAU SERGIU | 1 | |||||||
POP ADRIAN | 2 | |||||||
BANDULA RADU FLORIN | 1 | |||||||
BARAR BOGDAN IOAN | 1 | |||||||
Timar Ovidiu | 1 | |||||||
CIUCIU ADRIAN-CALIN | 3 | |||||||
GOZMAN CRISTIAN | 3 | |||||||
PAL ADRIAN | 1 | |||||||
ZIFCEAC LUDOVIC | 1 | |||||||
URS GEORGE CATALIN | 1 | |||||||
MATICA MARIUS IONUT | 2 | |||||||
Matica Györgyi | 1 | |||||||
FAUR Sergiu Marius | 1 | |||||||
PIRTEA ANDREI | 1 | |||||||
LAZA ANDREI | 1 | |||||||
BULZAN ANDREI OVIDIU | 2 | |||||||
Lazuran Razvan | 3 | |||||||
CRISAN MUGUREL | 2 | |||||||
IOVA LUCA | 1 | |||||||
CRISAN ALIN DORIN | 1 | |||||||
BACIU IONUT | 1 | |||||||
BREBAN VALENTIN SEBASTIAN | 1 | |||||||
Leuca Daniel | 1 | |||||||
MITRA SERGIU RAUL | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Cupa Romaniei faza pe judet | Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori | Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori | Liga a V-a, Liga V Seria 1 | Liga a V-a, Liga V Seria 2 | Juniori C Progress - Seria 1 | Juniori C Progress - Seria 2 | ||
ACS Vida Pomezeu | 1 | |||||||
FC Universitatea Oradea | 3 | |||||||
CS Voinţa Cheresig | 1 | |||||||
CSC Crişul Sântandrei | 5 | |||||||
CSC Nojorid Livada | 3 | |||||||
CS Olimpia Municipal Salonta | 2 | |||||||
FC Bihor Oradea | 2 | |||||||
CS Crişul Aleşd | 3 | |||||||
CS Foresta Tileagd | 2 | |||||||
ACS Szekelyhidi Sasok - Vulturii din Săcueni | 1 | |||||||
CS Mădăras | 2 | |||||||
ACS Slovan Valea Cerului | 2 | |||||||
Toldy Sannicolau de Munte | 1 | |||||||
ACS Progresul Sîniob | 1 | |||||||
CSC Viitorul Bratca | 1 | |||||||
ACS Victoria Avram Iancu | 1 | |||||||
ACS Voința Ciumeghiu | 1 | |||||||
Voinţa Suplac | 1 | |||||||
ACS CAO 2 Oradea | 1 |