Program competitional

Cupa Romaniei faza pe judet


Etapa 1     11-08-2018 - 18:00


1) CSC Viitorul Bratca - Minerul Şuncuiuş    2 - 0
2) AS Vadu Crișului - Inter Aştileu    2 - 1
3) ACS Progresul Sîniob - Toldy Sannicolau de Munte    2 - 1
4) Zorile Buntesti - Biharea Marmogranit Vaşcău    3 - 2
5) Victoria Tulca - Izvorul Cociuba Mare    0 - 7
6) ACS Voința Ciumeghiu - Victoria Avram Iancu    0 - 0
7) Partizanul Sânnicolau Român - Voinţa Cheresig    6 - 4
8) Locadin Ţeţchea - LPS Bihorul Oradea    3 - 0
9) Viitorul Tărian - CSM Olimpia Salonta    3 - 0
10) Vida Pomezeu - Vulturul Dobreşti    0 - 3

Etapa 2     18-08-2018 - 17:00


1) Zorile Buntesti - CSO Ştei    1 - 4
2) Unirea Roşia - CSC Sânmartin    0 - 5
3) Gloria Căbeşti - CS Bihorul Beius    2 - 4
4) Vulturul Dobreşti - FC Universitatea Oradea    1 - 3
5) AS Vadu Crișului - Clubul Sportiv Oşorhei    0 - 10
6) Foresta Tileagd - ACS CAO 1910 Oradea    2 - 10
7) ACS Slovan Valea Cerului - CS Săcueni    1 - 4
8) Voinţa Suplac - CS Unirea Valea lui Mihai    7 - 8
9) ACS Progresul Sîniob - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 5
10) Viitorul Tărian - CSC Crişul Sântandrei    1 - 0
11) Partizanul Sânnicolau Român - Unirea Embrak Livada    1 - 7
12) ACS Voința Ciumeghiu - CSC Dacia Gepiu    3 - 2
13) Izvorul Cociuba Mare - CS Mădăras    3 - 5
14) Cetatea Biharia - CS Viitorul Borş    0 - 2
15) Locadin Ţeţchea - AS Unirea Oşorhei 2016    1 - 2
16) CSC Viitorul Bratca - Crişul Aleşd    4 - 1

Etapa 3     -


1) CSO Ştei - CS Bihorul Beius    5 - 0
2) AS Unirea Oşorhei 2016 - CSC Sânmartin    0 - 10
3) CSC Viitorul Bratca - Clubul Sportiv Oşorhei    0 - 3
4) CS Săcueni - CS Unirea Valea lui Mihai    2 - 1
5) ACS CAO 1910 Oradea - CS Diosig Bihardioszeg    2 - 0
6) ACS Voința Ciumeghiu - Unirea Embrak Livada    1 - 6
7) CS Mădăras - CS Viitorul Borş    2 - 1
8) Viitorul Tărian - FC Universitatea Oradea    2 - 8

Etapa 4     -


1) ACS CAO 1910 Oradea - Clubul Sportiv Oşorhei    0 - 4
2) CSO Ştei - CSC Sânmartin    0 - 3
3) CS Săcueni - FC Universitatea Oradea    4 - 3
4) CS Mădăras - Unirea Embrak Livada    1 - 2
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe