Program competitional

Juniori D Seria 2


Etapa 1     31-08-2018 - 17:00


1) CSM Olimpia Salonta - LPS Bihor I    0 - 10
2) CSS Salonta - ACS Luceafărul Oradea    0 - 31
3) CSC Sânmartin - Sporting Lugaş    5 - 0
4) CS Bihorul Beius - Crişul Aleşd    1 - 0

Etapa 2     07-09-2018 - 16:00


1) ACS Luceafărul Oradea - CSM Olimpia Salonta    5 - 2
2) Sporting Lugaş - CSS Salonta    5 - 1
3) Crişul Aleşd - CSC Sânmartin    4 - 1
4) LPS Bihor I - CS Bihorul Beius    11 - 0

Etapa 3     14-09-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - Sporting Lugaş    5 - 2
2) CSS Salonta - Crişul Aleşd    1 - 8
3) CSC Sânmartin - CS Bihorul Beius    2 - 4
4) ACS Luceafărul Oradea - LPS Bihor I    0 - 4

Etapa 4     21-09-2018 - 16:00


1) Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta    1 - 3
2) CS Bihorul Beius - CSS Salonta    3 - 0
3) LPS Bihor I - CSC Sânmartin    16 - 0
4) Sporting Lugaş - ACS Luceafărul Oradea    0 - 5

Etapa 5     28-09-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - CS Bihorul Beius    4 - 0
2) CSS Salonta - CSC Sânmartin    0 - 18
3) Sporting Lugaş - LPS Bihor I    0 - 13
4) ACS Luceafărul Oradea - Crişul Aleşd    6 - 1

Etapa 6     05-10-2018 - 16:00


1) CSC Sânmartin - CSM Olimpia Salonta    0 - 2
2) CSS Salonta - LPS Bihor I    0 - 32
3) CS Bihorul Beius - ACS Luceafărul Oradea    1 - 6
4) Crişul Aleşd - Sporting Lugaş    5 - 2

Etapa 7     12-10-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - CSS Salonta    5 - 0
2) ACS Luceafărul Oradea - CSC Sânmartin    4 - 1
3) Sporting Lugaş - CS Bihorul Beius    0 - 4
4) LPS Bihor I - Crişul Aleşd    3 - 0

Etapa 8     19-10-2018 - 16:00


1) LPS Bihor I - CSM Olimpia Salonta    7 - 1
2) ACS Luceafărul Oradea - CSS Salonta    3 - 0
3) Sporting Lugaş - CSC Sânmartin    2 - 1
4) Crişul Aleşd - CS Bihorul Beius    7 - 0

Etapa 9     26-10-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - ACS Luceafărul Oradea    1 - 0
2) CSS Salonta - Sporting Lugaş    0 - 3
3) CSC Sânmartin - Crişul Aleşd    3 - 0
4) CS Bihorul Beius - LPS Bihor I    0 - 24

Etapa 10     02-11-2018 - 15:00


1) Sporting Lugaş - CSM Olimpia Salonta    1 - 8
2) Crişul Aleşd - CSS Salonta    3 - 0
3) CS Bihorul Beius - CSC Sânmartin    2 - 3
4) LPS Bihor I - ACS Luceafărul Oradea    6 - 0

Etapa 11     09-11-2018 - 15:00


1) CSM Olimpia Salonta - Crişul Aleşd    0 - 2
2) CSS Salonta - CS Bihorul Beius    0 - 3
3) CSC Sânmartin - LPS Bihor I    1 - 9
4) ACS Luceafărul Oradea - Sporting Lugaş    6 - 0

Etapa 12     16-11-2018 - 15:00


1) CS Bihorul Beius - CSM Olimpia Salonta    1 - 8
2) CSC Sânmartin - CSS Salonta    3 - 0
3) LPS Bihor I - Sporting Lugaş    15 - 0
4) Crişul Aleşd - ACS Luceafărul Oradea    0 - 1

Etapa 13     23-11-2018 - 15:00


1) CSM Olimpia Salonta - CSC Sânmartin    2 - 2
2) LPS Bihor I - CSS Salonta    3 - 0
3) ACS Luceafărul Oradea - CS Bihorul Beius    12 - 0
4) Sporting Lugaş - Crişul Aleşd    2 - 8

Etapa 14     08-03-2019 - 16:00


1) CSS Salonta - CSM Olimpia Salonta     -
2) CSC Sânmartin - ACS Luceafărul Oradea     -
3) CS Bihorul Beius - Sporting Lugaş     -
4) Crişul Aleşd - LPS Bihor I     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe