Program competitional

Juniori E Seria 2


Etapa 1     31-08-2018 - 17:00


1) CSM Olimpia Salonta - CSC Sânmartin    8 - 4
2) CSS Salonta - LPS Bihor II    4 - 3
3) Izvorul Cociuba Mare - CS Bihorul Beius    1 - 16
4) CF Liberty Oradea - CSM Oradea    2 - 13
5) Viitorul Oradea Negru - Crişul Aleşd    15 - 1

Etapa 2     07-09-2018 - 16:00


1) LPS Bihor II - CSM Olimpia Salonta    3 - 2
2) CS Bihorul Beius - CSS Salonta    0 - 4
3) CSM Oradea - Izvorul Cociuba Mare    9 - 2
4) Crişul Aleşd - CF Liberty Oradea    3 - 10
5) CSC Sânmartin - Viitorul Oradea Negru    0 - 22

Etapa 3     14-09-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - CS Bihorul Beius    0 - 2
2) CSS Salonta - CSM Oradea    4 - 0
3) Izvorul Cociuba Mare - Crişul Aleşd    3 - 5
4) CF Liberty Oradea - Viitorul Oradea Negru    0 - 20
5) LPS Bihor II - CSC Sânmartin    9 - 1

Etapa 4     21-09-2018 - 16:00


1) CSM Oradea - CSM Olimpia Salonta    3 - 6
2) Crişul Aleşd - CSS Salonta    0 - 7
3) Viitorul Oradea Negru - Izvorul Cociuba Mare    16 - 0
4) CSC Sânmartin - CF Liberty Oradea    10 - 2
5) CS Bihorul Beius - LPS Bihor II    6 - 2

Etapa 5     28-09-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - Crişul Aleşd    11 - 0
2) CSS Salonta - Viitorul Oradea Negru    0 - 4
3) Izvorul Cociuba Mare - CF Liberty Oradea    2 - 8
4) LPS Bihor II - CSM Oradea    7 - 3
5) CS Bihorul Beius - CSC Sânmartin    7 - 2

Etapa 6     05-10-2018 - 16:00


1) Viitorul Oradea Negru - CSM Olimpia Salonta    8 - 0
2) CF Liberty Oradea - CSS Salonta    1 - 13
3) CSC Sânmartin - Izvorul Cociuba Mare    12 - 1
4) Crişul Aleşd - LPS Bihor II    0 - 12
5) CSM Oradea - CS Bihorul Beius    0 - 12

Etapa 7     12-10-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - CF Liberty Oradea    10 - 0
2) CSS Salonta - Izvorul Cociuba Mare    20 - 0
3) LPS Bihor II - Viitorul Oradea Negru    2 - 8
4) CS Bihorul Beius - Crişul Aleşd    5 - 1
5) CSM Oradea - CSC Sânmartin    1 - 2

Etapa 8     19-10-2018 - 16:00


1) Izvorul Cociuba Mare - CSM Olimpia Salonta    0 - 21
2) CSS Salonta - CSC Sânmartin    7 - 3
3) CF Liberty Oradea - LPS Bihor II    0 - 19
4) Viitorul Oradea Negru - CS Bihorul Beius    6 - 1
5) Crişul Aleşd - CSM Oradea    0 - 10

Etapa 9     26-10-2018 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - CSS Salonta    0 - 3
2) LPS Bihor II - Izvorul Cociuba Mare    13 - 1
3) CS Bihorul Beius - CF Liberty Oradea    16 - 0
4) CSM Oradea - Viitorul Oradea Negru    2 - 13
5) CSC Sânmartin - Crişul Aleşd    5 - 1

Etapa 10     02-11-2018 - 15:00


1) CSC Sânmartin - CSM Olimpia Salonta    0 - 4
2) LPS Bihor II - CSS Salonta    0 - 2
3) CS Bihorul Beius - Izvorul Cociuba Mare    8 - 0
4) CSM Oradea - CF Liberty Oradea    9 - 3
5) Crişul Aleşd - Viitorul Oradea Negru    0 - 18

Etapa 11     09-11-2018 - 15:00


1) CSM Olimpia Salonta - LPS Bihor II    1 - 0
2) CSS Salonta - CS Bihorul Beius    0 - 3
3) Izvorul Cociuba Mare - CSM Oradea    1 - 9
4) CF Liberty Oradea - Crişul Aleşd    6 - 2
5) Viitorul Oradea Negru - CSC Sânmartin    12 - 0

Etapa 12     16-11-2018 - 15:00


1) CS Bihorul Beius - CSM Olimpia Salonta    4 - 0
2) CSM Oradea - CSS Salonta    2 - 4
3) Crişul Aleşd - Izvorul Cociuba Mare    6 - 0
4) Viitorul Oradea Negru - CF Liberty Oradea    16 - 0
5) CSC Sânmartin - LPS Bihor II    1 - 4

Etapa 13     23-11-2018 - 15:00


1) CSM Olimpia Salonta - CSM Oradea    6 - 2
2) CSS Salonta - Crişul Aleşd    10 - 0
3) Izvorul Cociuba Mare - Viitorul Oradea Negru    0 - 18
4) CF Liberty Oradea - CSC Sânmartin    3 - 4
5) LPS Bihor II - CS Bihorul Beius    2 - 2

Etapa 14     08-03-2019 - 16:00


1) Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta     -
2) Viitorul Oradea Negru - CSS Salonta     -
3) CF Liberty Oradea - Izvorul Cociuba Mare     -
4) CSM Oradea - LPS Bihor II     -
5) CSC Sânmartin - CS Bihorul Beius     -

Etapa 15     15-03-2019 - 15:00


1) CSM Olimpia Salonta - Viitorul Oradea Negru     -
2) CSS Salonta - CF Liberty Oradea     -
3) Izvorul Cociuba Mare - CSC Sânmartin     -
4) LPS Bihor II - Crişul Aleşd     -
5) CS Bihorul Beius - CSM Oradea     -

Etapa 16     22-03-2019 - 15:00


1) CF Liberty Oradea - CSM Olimpia Salonta     -
2) Izvorul Cociuba Mare - CSS Salonta     -
3) Viitorul Oradea Negru - LPS Bihor II     -
4) Crişul Aleşd - CS Bihorul Beius     -
5) CSC Sânmartin - CSM Oradea     -

Etapa 17     29-03-2019 - 17:00


1) CSM Olimpia Salonta - Izvorul Cociuba Mare     -
2) CSC Sânmartin - CSS Salonta     -
3) LPS Bihor II - CF Liberty Oradea     -
4) CS Bihorul Beius - Viitorul Oradea Negru     -
5) CSM Oradea - Crişul Aleşd     -

Etapa 18     05-04-2019 - 17:00


1) CSS Salonta - CSM Olimpia Salonta     -
2) Izvorul Cociuba Mare - LPS Bihor II     -
3) CF Liberty Oradea - CS Bihorul Beius     -
4) Viitorul Oradea Negru - CSM Oradea     -
5) Crişul Aleşd - CSC Sânmartin     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe