Program competitional

Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori


Etapa 1     25-08-2018 - 18:00


1) Clubul Sportiv Oşorhei - ACS CAO 1910 Oradea    3 - 2
2) CSC Dacia Gepiu - CSM Olimpia Salonta     -
3) CS Săcueni - CS Diosig Bihardioszeg    2 - 2
4) CS Viitorul Borş - CS Mădăras    6 - 2
5) CS Unirea Valea lui Mihai - CSC Sânmartin    1 - 5
6) CS Bihorul Beius - Crişul Aleşd    1 - 0
7) FC Universitatea Oradea - Unirea Embrak Livada    2 - 3
8) CSO Ştei - CSC Crişul Sântandrei    0 - 1

Etapa 2     31-08-2018 - 17:00


1) CSM Olimpia Salonta - Clubul Sportiv Oşorhei    2 - 1
2) CS Diosig Bihardioszeg - CSC Dacia Gepiu     -
3) CS Mădăras - CS Săcueni    4 - 2
4) CSC Sânmartin - CS Viitorul Borş    2 - 1
5) Crişul Aleşd - CS Unirea Valea lui Mihai    1 - 2
6) Unirea Embrak Livada - CS Bihorul Beius    0 - 0
7) CSC Crişul Sântandrei - FC Universitatea Oradea    2 - 0
8) ACS CAO 1910 Oradea - CSO Ştei    13 - 0

Etapa 3     07-09-2018 - 17:00


1) CSM Olimpia Salonta - ACS CAO 1910 Oradea    0 - 1
2) Clubul Sportiv Oşorhei - CS Diosig Bihardioszeg    3 - 1
3) CSC Dacia Gepiu - CS Mădăras     -
4) CS Săcueni - CSC Sânmartin    0 - 2
5) CS Viitorul Borş - Crişul Aleşd    6 - 0
6) CS Unirea Valea lui Mihai - Unirea Embrak Livada    0 - 3
7) CS Bihorul Beius - CSC Crişul Sântandrei    2 - 1
8) FC Universitatea Oradea - CSO Ştei    2 - 0

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) CS Diosig Bihardioszeg - CSM Olimpia Salonta    3 - 0
2) CS Mădăras - Clubul Sportiv Oşorhei    2 - 0
3) CSC Sânmartin - CSC Dacia Gepiu     -
4) Crişul Aleşd - CS Săcueni    4 - 0
5) Unirea Embrak Livada - CS Viitorul Borş    3 - 1
6) CSC Crişul Sântandrei - CS Unirea Valea lui Mihai    2 - 3
7) CSO Ştei - CS Bihorul Beius    0 - 0
8) ACS CAO 1910 Oradea - FC Universitatea Oradea    0 - 0

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) CS Diosig Bihardioszeg - ACS CAO 1910 Oradea    1 - 3
2) CSM Olimpia Salonta - CS Mădăras    1 - 0
3) Clubul Sportiv Oşorhei - CSC Sânmartin    1 - 2
4) CSC Dacia Gepiu - Crişul Aleşd     -
5) CS Săcueni - Unirea Embrak Livada    1 - 1
6) CS Viitorul Borş - CSC Crişul Sântandrei    1 - 1
7) CS Unirea Valea lui Mihai - CSO Ştei    5 - 1
8) CS Bihorul Beius - FC Universitatea Oradea    0 - 2

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) CS Mădăras - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 4
2) CSC Sânmartin - CSM Olimpia Salonta    3 - 1
3) Crişul Aleşd - Clubul Sportiv Oşorhei    1 - 2
4) Unirea Embrak Livada - CSC Dacia Gepiu     -
5) CSC Crişul Sântandrei - CS Săcueni    1 - 0
6) CSO Ştei - CS Viitorul Borş    1 - 5
7) FC Universitatea Oradea - CS Unirea Valea lui Mihai    2 - 4
8) ACS CAO 1910 Oradea - CS Bihorul Beius    2 - 1

Etapa 7     06-10-2018 - 15:00


1) CS Mădăras - ACS CAO 1910 Oradea    0 - 6
2) CS Diosig Bihardioszeg - CSC Sânmartin    2 - 5
3) CSM Olimpia Salonta - Crişul Aleşd    3 - 1
4) Clubul Sportiv Oşorhei - Unirea Embrak Livada    2 - 3
5) CSC Dacia Gepiu - CSC Crişul Sântandrei     -
6) CS Săcueni - CSO Ştei    3 - 1
7) CS Viitorul Borş - FC Universitatea Oradea    2 - 1
8) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Bihorul Beius    2 - 1

Etapa 8     13-10-2018 - 15:00


1) CSC Sânmartin - CS Mădăras    6 - 0
2) Crişul Aleşd - CS Diosig Bihardioszeg    1 - 5
3) Unirea Embrak Livada - CSM Olimpia Salonta    4 - 1
4) CSC Crişul Sântandrei - Clubul Sportiv Oşorhei    0 - 1
5) CSO Ştei - CSC Dacia Gepiu     -
6) FC Universitatea Oradea - CS Săcueni    5 - 2
7) CS Bihorul Beius - CS Viitorul Borş    1 - 1
8) ACS CAO 1910 Oradea - CS Unirea Valea lui Mihai    1 - 3

Etapa 9     20-10-2018 - 15:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - CSC Sânmartin    0 - 0
2) CS Mădăras - Crişul Aleşd    0 - 2
3) CS Diosig Bihardioszeg - Unirea Embrak Livada    2 - 1
4) CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei    1 - 2
5) Clubul Sportiv Oşorhei - CSO Ştei    1 - 0
6) CSC Dacia Gepiu - FC Universitatea Oradea     -
7) CS Săcueni - CS Bihorul Beius    3 - 2
8) CS Viitorul Borş - CS Unirea Valea lui Mihai    5 - 0

Etapa 10     27-10-2018 - 15:00


1) Crişul Aleşd - CSC Sânmartin    2 - 3
2) Unirea Embrak Livada - CS Mădăras    4 - 0
3) CSC Crişul Sântandrei - CS Diosig Bihardioszeg    1 - 0
4) CSO Ştei - CSM Olimpia Salonta    0 - 1
5) FC Universitatea Oradea - Clubul Sportiv Oşorhei    2 - 2
6) CS Bihorul Beius - CSC Dacia Gepiu     -
7) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Săcueni    1 - 1
8) CS Viitorul Borş - ACS CAO 1910 Oradea    0 - 1

Etapa 11     03-11-2018 - 14:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - Crişul Aleşd    8 - 2
2) CSC Sânmartin - Unirea Embrak Livada    2 - 0
3) CS Mădăras - CSC Crişul Sântandrei    1 - 4
4) CS Diosig Bihardioszeg - CSO Ştei    2 - 1
5) CSM Olimpia Salonta - FC Universitatea Oradea    2 - 1
6) Clubul Sportiv Oşorhei - CS Bihorul Beius    6 - 0
7) CSC Dacia Gepiu - CS Unirea Valea lui Mihai     -
8) CS Săcueni - CS Viitorul Borş    0 - 2

Etapa 12     10-11-2018 - 14:00


1) Unirea Embrak Livada - Crişul Aleşd    4 - 2
2) CSC Crişul Sântandrei - CSC Sânmartin    1 - 3
3) CSO Ştei - CS Mădăras    2 - 0
4) FC Universitatea Oradea - CS Diosig Bihardioszeg    3 - 0
5) CS Bihorul Beius - CSM Olimpia Salonta    1 - 0
6) CS Unirea Valea lui Mihai - Clubul Sportiv Oşorhei    3 - 3
7) CS Viitorul Borş - CSC Dacia Gepiu     -
8) CS Săcueni - ACS CAO 1910 Oradea    0 - 1

Etapa 13     17-11-2018 - 14:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - Unirea Embrak Livada    2 - 0
2) Crişul Aleşd - CSC Crişul Sântandrei    6 - 5
3) CSC Sânmartin - CSO Ştei    1 - 1
4) CS Mădăras - FC Universitatea Oradea    1 - 1
5) CS Diosig Bihardioszeg - CS Bihorul Beius    2 - 1
6) CSM Olimpia Salonta - CS Unirea Valea lui Mihai    0 - 1
7) Clubul Sportiv Oşorhei - CS Viitorul Borş    2 - 1
8) CSC Dacia Gepiu - CS Săcueni     -

Etapa 14     24-11-2018 - 14:00


1) CSC Crişul Sântandrei - Unirea Embrak Livada     -
2) CSO Ştei - Crişul Aleşd     -
3) FC Universitatea Oradea - CSC Sânmartin     -
4) CS Bihorul Beius - CS Mădăras     -
5) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Diosig Bihardioszeg     -
6) CS Viitorul Borş - CSM Olimpia Salonta     -
7) CS Săcueni - Clubul Sportiv Oşorhei     -
8) CSC Dacia Gepiu - ACS CAO 1910 Oradea     -

Etapa 15     01-12-2018 - 14:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - CSC Crişul Sântandrei     -
2) Unirea Embrak Livada - CSO Ştei     -
3) Crişul Aleşd - FC Universitatea Oradea     -
4) CSC Sânmartin - CS Bihorul Beius     -
5) CS Mădăras - CS Unirea Valea lui Mihai     -
6) CS Diosig Bihardioszeg - CS Viitorul Borş     -
7) CSM Olimpia Salonta - CS Săcueni     -
8) Clubul Sportiv Oşorhei - CSC Dacia Gepiu     -

Etapa 16     09-03-2019 - 15:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - Clubul Sportiv Oşorhei     -
2) CSM Olimpia Salonta - CSC Dacia Gepiu     -
3) CS Diosig Bihardioszeg - CS Săcueni     -
4) CS Mădăras - CS Viitorul Borş     -
5) CSC Sânmartin - CS Unirea Valea lui Mihai     -
6) Crişul Aleşd - CS Bihorul Beius     -
7) Unirea Embrak Livada - FC Universitatea Oradea     -
8) CSC Crişul Sântandrei - CSO Ştei     -

Etapa 17     16-03-2019 - 15:00


1) Clubul Sportiv Oşorhei - CSM Olimpia Salonta     -
2) CSC Dacia Gepiu - CS Diosig Bihardioszeg     -
3) CS Săcueni - CS Mădăras     -
4) CS Viitorul Borş - CSC Sânmartin     -
5) CS Unirea Valea lui Mihai - Crişul Aleşd     -
6) CS Bihorul Beius - Unirea Embrak Livada     -
7) FC Universitatea Oradea - CSC Crişul Sântandrei     -
8) CSO Ştei - ACS CAO 1910 Oradea     -

Etapa 18     23-03-2019 - 15:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - CSM Olimpia Salonta     -
2) CS Diosig Bihardioszeg - Clubul Sportiv Oşorhei     -
3) CS Mădăras - CSC Dacia Gepiu     -
4) CSC Sânmartin - CS Săcueni     -
5) Crişul Aleşd - CS Viitorul Borş     -
6) Unirea Embrak Livada - CS Unirea Valea lui Mihai     -
7) CSC Crişul Sântandrei - CS Bihorul Beius     -
8) CSO Ştei - FC Universitatea Oradea     -

Etapa 19     30-03-2019 - 15:00


1) CSM Olimpia Salonta - CS Diosig Bihardioszeg     -
2) Clubul Sportiv Oşorhei - CS Mădăras     -
3) CSC Dacia Gepiu - CSC Sânmartin     -
4) CS Săcueni - Crişul Aleşd     -
5) CS Viitorul Borş - Unirea Embrak Livada     -
6) CS Unirea Valea lui Mihai - CSC Crişul Sântandrei     -
7) CS Bihorul Beius - CSO Ştei     -
8) FC Universitatea Oradea - ACS CAO 1910 Oradea     -

Etapa 20     06-04-2019 - 17:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - CS Diosig Bihardioszeg     -
2) CS Mădăras - CSM Olimpia Salonta     -
3) CSC Sânmartin - Clubul Sportiv Oşorhei     -
4) Crişul Aleşd - CSC Dacia Gepiu     -
5) Unirea Embrak Livada - CS Săcueni     -
6) CSC Crişul Sântandrei - CS Viitorul Borş     -
7) CSO Ştei - CS Unirea Valea lui Mihai     -
8) FC Universitatea Oradea - CS Bihorul Beius     -

Etapa 21     13-04-2019 - 17:00


1) CS Diosig Bihardioszeg - CS Mădăras     -
2) CSM Olimpia Salonta - CSC Sânmartin     -
3) Clubul Sportiv Oşorhei - Crişul Aleşd     -
4) CSC Dacia Gepiu - Unirea Embrak Livada     -
5) CS Săcueni - CSC Crişul Sântandrei     -
6) CS Viitorul Borş - CSO Ştei     -
7) CS Unirea Valea lui Mihai - FC Universitatea Oradea     -
8) CS Bihorul Beius - ACS CAO 1910 Oradea     -

Etapa 22     20-04-2019 - 17:00


1) ACS CAO 1910 Oradea - CS Mădăras     -
2) CSC Sânmartin - CS Diosig Bihardioszeg     -
3) Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta     -
4) Unirea Embrak Livada - Clubul Sportiv Oşorhei     -
5) CSC Crişul Sântandrei - CSC Dacia Gepiu     -
6) CSO Ştei - CS Săcueni     -
7) FC Universitatea Oradea - CS Viitorul Borş     -
8) CS Bihorul Beius - CS Unirea Valea lui Mihai     -

Etapa 23     27-04-2019 - 17:00


1) CS Mădăras - CSC Sânmartin     -
2) CS Diosig Bihardioszeg - Crişul Aleşd     -
3) CSM Olimpia Salonta - Unirea Embrak Livada     -
4) Clubul Sportiv Oşorhei - CSC Crişul Sântandrei     -
5) CSC Dacia Gepiu - CSO Ştei     -
6) CS Săcueni - FC Universitatea Oradea     -
7) CS Viitorul Borş - CS Bihorul Beius     -
8) CS Unirea Valea lui Mihai - ACS CAO 1910 Oradea     -

Etapa 24     04-05-2019 - 18:00


1) CSC Sânmartin - ACS CAO 1910 Oradea     -
2) Crişul Aleşd - CS Mădăras     -
3) Unirea Embrak Livada - CS Diosig Bihardioszeg     -
4) CSC Crişul Sântandrei - CSM Olimpia Salonta     -
5) CSO Ştei - Clubul Sportiv Oşorhei     -
6) FC Universitatea Oradea - CSC Dacia Gepiu     -
7) CS Bihorul Beius - CS Săcueni     -
8) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Borş     -

Etapa 25     11-05-2019 - 18:00


1) CSC Sânmartin - Crişul Aleşd     -
2) CS Mădăras - Unirea Embrak Livada     -
3) CS Diosig Bihardioszeg - CSC Crişul Sântandrei     -
4) CSM Olimpia Salonta - CSO Ştei     -
5) Clubul Sportiv Oşorhei - FC Universitatea Oradea     -
6) CSC Dacia Gepiu - CS Bihorul Beius     -
7) CS Săcueni - CS Unirea Valea lui Mihai     -
8) ACS CAO 1910 Oradea - CS Viitorul Borş     -

Etapa 26     15-05-2019 - 18:00


1) Crişul Aleşd - ACS CAO 1910 Oradea     -
2) Unirea Embrak Livada - CSC Sânmartin     -
3) CSC Crişul Sântandrei - CS Mădăras     -
4) CSO Ştei - CS Diosig Bihardioszeg     -
5) FC Universitatea Oradea - CSM Olimpia Salonta     -
6) CS Bihorul Beius - Clubul Sportiv Oşorhei     -
7) CS Unirea Valea lui Mihai - CSC Dacia Gepiu     -
8) CS Viitorul Borş - CS Săcueni     -

Etapa 27     18-05-2019 - 18:00


1) Crişul Aleşd - Unirea Embrak Livada     -
2) CSC Sânmartin - CSC Crişul Sântandrei     -
3) CS Mădăras - CSO Ştei     -
4) CS Diosig Bihardioszeg - FC Universitatea Oradea     -
5) CSM Olimpia Salonta - CS Bihorul Beius     -
6) Clubul Sportiv Oşorhei - CS Unirea Valea lui Mihai     -
7) CSC Dacia Gepiu - CS Viitorul Borş     -
8) ACS CAO 1910 Oradea - CS Săcueni     -

Etapa 28     25-05-2019 - 18:00


1) Unirea Embrak Livada - ACS CAO 1910 Oradea     -
2) CSC Crişul Sântandrei - Crişul Aleşd     -
3) CSO Ştei - CSC Sânmartin     -
4) FC Universitatea Oradea - CS Mădăras     -
5) CS Bihorul Beius - CS Diosig Bihardioszeg     -
6) CS Unirea Valea lui Mihai - CSM Olimpia Salonta     -
7) CS Viitorul Borş - Clubul Sportiv Oşorhei     -
8) CS Săcueni - CSC Dacia Gepiu     -

Etapa 29     29-05-2019 - 18:00


1) Unirea Embrak Livada - CSC Crişul Sântandrei     -
2) Crişul Aleşd - CSO Ştei     -
3) CSC Sânmartin - FC Universitatea Oradea     -
4) CS Mădăras - CS Bihorul Beius     -
5) CS Diosig Bihardioszeg - CS Unirea Valea lui Mihai     -
6) CSM Olimpia Salonta - CS Viitorul Borş     -
7) Clubul Sportiv Oşorhei - CS Săcueni     -
8) ACS CAO 1910 Oradea - CSC Dacia Gepiu     -

Etapa 30     01-06-2019 - 18:00


1) CSC Crişul Sântandrei - ACS CAO 1910 Oradea     -
2) CSO Ştei - Unirea Embrak Livada     -
3) FC Universitatea Oradea - Crişul Aleşd     -
4) CS Bihorul Beius - CSC Sânmartin     -
5) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Mădăras     -
6) CS Viitorul Borş - CS Diosig Bihardioszeg     -
7) CS Săcueni - CSM Olimpia Salonta     -
8) CSC Dacia Gepiu - Clubul Sportiv Oşorhei     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe