Program competitional

Liga a V-a, Liga V Seria 1


Etapa 1     25-08-2018 - 18:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - Sta     -
2) CSC Sânmartin - Cetatea Biharia    2 - 1
3) LPS Bihorul Oradea - AS Vadu Crișului    2 - 2
4) Minerul Şuncuiuş - CSC Viitorul Bratca    0 - 1
5) Voinţa Suplac - ACS Slovan Valea Cerului    3 - 1
6) Foresta Tileagd - ACS Progresul Sîniob    9 - 0
7) Locadin Ţeţchea - Inter Aştileu    1 - 5

Etapa 2     01-09-2018 - 17:00


1) Cetatea Biharia - Toldy Sannicolau de Munte    10 - 2
2) AS Vadu Crișului - CSC Sânmartin    1 - 3
3) CSC Viitorul Bratca - LPS Bihorul Oradea    2 - 1
4) ACS Slovan Valea Cerului - Minerul Şuncuiuş    3 - 4
5) ACS Progresul Sîniob - Voinţa Suplac    0 - 3
6) Inter Aştileu - Foresta Tileagd    1 - 2
7) Sta - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 3     08-09-2018 - 17:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - AS Vadu Crișului    4 - 1
2) CSC Sânmartin - CSC Viitorul Bratca    3 - 0
3) LPS Bihorul Oradea - ACS Slovan Valea Cerului    1 - 1
4) Minerul Şuncuiuş - ACS Progresul Sîniob    9 - 0
5) Voinţa Suplac - Inter Aştileu    8 - 0
6) Foresta Tileagd - Locadin Ţeţchea    5 - 0
7) Cetatea Biharia - Sta     -

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) CSC Viitorul Bratca - Toldy Sannicolau de Munte    1 - 0
2) ACS Slovan Valea Cerului - CSC Sânmartin    0 - 1
3) ACS Progresul Sîniob - LPS Bihorul Oradea    4 - 3
4) Inter Aştileu - Minerul Şuncuiuş    4 - 1
5) Locadin Ţeţchea - Voinţa Suplac    1 - 3
6) Sta - Foresta Tileagd     -
7) AS Vadu Crișului - Cetatea Biharia    1 - 2

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - ACS Slovan Valea Cerului    0 - 4
2) CSC Sânmartin - ACS Progresul Sîniob    9 - 1
3) LPS Bihorul Oradea - Inter Aştileu    1 - 2
4) Minerul Şuncuiuş - Locadin Ţeţchea    0 - 4
5) Voinţa Suplac - Foresta Tileagd    1 - 3
6) AS Vadu Crișului - Sta     -
7) Cetatea Biharia - CSC Viitorul Bratca    4 - 1

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) ACS Progresul Sîniob - Toldy Sannicolau de Munte    1 - 2
2) Inter Aştileu - CSC Sânmartin    0 - 4
3) Locadin Ţeţchea - LPS Bihorul Oradea    2 - 0
4) Foresta Tileagd - Minerul Şuncuiuş    4 - 0
5) CSC Viitorul Bratca - AS Vadu Crișului    0 - 2
6) ACS Slovan Valea Cerului - Cetatea Biharia    3 - 0
7) Sta - Voinţa Suplac     -

Etapa 7     06-10-2018 - 15:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - Inter Aştileu    4 - 1
2) CSC Sânmartin - Locadin Ţeţchea    3 - 0
3) LPS Bihorul Oradea - Foresta Tileagd    1 - 1
4) Minerul Şuncuiuş - Voinţa Suplac    1 - 1
5) CSC Viitorul Bratca - Sta     -
6) AS Vadu Crișului - ACS Slovan Valea Cerului    1 - 5
7) Cetatea Biharia - ACS Progresul Sîniob    2 - 1

Etapa 8     13-10-2018 - 15:00


1) Locadin Ţeţchea - Toldy Sannicolau de Munte    3 - 3
2) Foresta Tileagd - CSC Sânmartin    1 - 2
3) Voinţa Suplac - LPS Bihorul Oradea    11 - 0
4) Minerul Şuncuiuş - Sta     -
5) ACS Slovan Valea Cerului - CSC Viitorul Bratca    1 - 1
6) ACS Progresul Sîniob - AS Vadu Crișului    1 - 1
7) Inter Aştileu - Cetatea Biharia    1 - 5

Etapa 9     20-10-2018 - 15:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - Foresta Tileagd    0 - 4
2) CSC Sânmartin - Voinţa Suplac    1 - 3
3) LPS Bihorul Oradea - Minerul Şuncuiuş    0 - 1
4) Sta - ACS Slovan Valea Cerului     -
5) CSC Viitorul Bratca - ACS Progresul Sîniob    2 - 1
6) AS Vadu Crișului - Inter Aştileu    3 - 1
7) Cetatea Biharia - Locadin Ţeţchea    2 - 2

Etapa 10     27-10-2018 - 15:00


1) Voinţa Suplac - Toldy Sannicolau de Munte    3 - 0
2) Minerul Şuncuiuş - CSC Sânmartin    0 - 3
3) LPS Bihorul Oradea - Sta     -
4) ACS Progresul Sîniob - ACS Slovan Valea Cerului    0 - 5
5) Inter Aştileu - CSC Viitorul Bratca    0 - 11
6) Locadin Ţeţchea - AS Vadu Crișului    2 - 1
7) Foresta Tileagd - Cetatea Biharia    2 - 2

Etapa 11     03-11-2018 - 14:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - Minerul Şuncuiuş    2 - 0
2) CSC Sânmartin - LPS Bihorul Oradea    3 - 0
3) Sta - ACS Progresul Sîniob     -
4) ACS Slovan Valea Cerului - Inter Aştileu    4 - 0
5) CSC Viitorul Bratca - Locadin Ţeţchea    4 - 2
6) AS Vadu Crișului - Foresta Tileagd    0 - 4
7) Cetatea Biharia - Voinţa Suplac    1 - 3

Etapa 12     10-11-2018 - 14:00


1) LPS Bihorul Oradea - Toldy Sannicolau de Munte    4 - 0
2) CSC Sânmartin - Sta     -
3) Inter Aştileu - ACS Progresul Sîniob    2 - 1
4) Locadin Ţeţchea - ACS Slovan Valea Cerului    2 - 3
5) Foresta Tileagd - CSC Viitorul Bratca    4 - 2
6) Voinţa Suplac - AS Vadu Crișului    0 - 2
7) Minerul Şuncuiuş - Cetatea Biharia    0 - 0

Etapa 13     17-11-2018 - 14:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - CSC Sânmartin    0 - 2
2) Cetatea Biharia - LPS Bihorul Oradea    7 - 0
3) AS Vadu Crișului - Minerul Şuncuiuş    1 - 5
4) CSC Viitorul Bratca - Voinţa Suplac    3 - 2
5) ACS Slovan Valea Cerului - Foresta Tileagd    2 - 3
6) ACS Progresul Sîniob - Locadin Ţeţchea    1 - 1
7) Sta - Inter Aştileu     -

Etapa 14     09-03-2019 - 15:00


1) Sta - Toldy Sannicolau de Munte     -
2) Cetatea Biharia - CSC Sânmartin     -
3) AS Vadu Crișului - LPS Bihorul Oradea     -
4) CSC Viitorul Bratca - Minerul Şuncuiuş     -
5) ACS Slovan Valea Cerului - Voinţa Suplac     -
6) ACS Progresul Sîniob - Foresta Tileagd     -
7) Inter Aştileu - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 15     16-03-2019 - 15:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - Cetatea Biharia     -
2) CSC Sânmartin - AS Vadu Crișului     -
3) LPS Bihorul Oradea - CSC Viitorul Bratca     -
4) Minerul Şuncuiuş - ACS Slovan Valea Cerului     -
5) Voinţa Suplac - ACS Progresul Sîniob     -
6) Foresta Tileagd - Inter Aştileu     -
7) Locadin Ţeţchea - Sta     -

Etapa 16     23-03-2019 - 15:00


1) AS Vadu Crișului - Toldy Sannicolau de Munte     -
2) CSC Viitorul Bratca - CSC Sânmartin     -
3) ACS Slovan Valea Cerului - LPS Bihorul Oradea     -
4) ACS Progresul Sîniob - Minerul Şuncuiuş     -
5) Inter Aştileu - Voinţa Suplac     -
6) Locadin Ţeţchea - Foresta Tileagd     -
7) Sta - Cetatea Biharia     -

Etapa 17     30-03-2019 - 15:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - CSC Viitorul Bratca     -
2) CSC Sânmartin - ACS Slovan Valea Cerului     -
3) LPS Bihorul Oradea - ACS Progresul Sîniob     -
4) Minerul Şuncuiuş - Inter Aştileu     -
5) Voinţa Suplac - Locadin Ţeţchea     -
6) Foresta Tileagd - Sta     -
7) Cetatea Biharia - AS Vadu Crișului     -

Etapa 18     06-04-2019 - 17:00


1) ACS Slovan Valea Cerului - Toldy Sannicolau de Munte     -
2) ACS Progresul Sîniob - CSC Sânmartin     -
3) Inter Aştileu - LPS Bihorul Oradea     -
4) Locadin Ţeţchea - Minerul Şuncuiuş     -
5) Foresta Tileagd - Voinţa Suplac     -
6) Sta - AS Vadu Crișului     -
7) CSC Viitorul Bratca - Cetatea Biharia     -

Etapa 19     13-04-2019 - 17:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - ACS Progresul Sîniob     -
2) CSC Sânmartin - Inter Aştileu     -
3) LPS Bihorul Oradea - Locadin Ţeţchea     -
4) Minerul Şuncuiuş - Foresta Tileagd     -
5) AS Vadu Crișului - CSC Viitorul Bratca     -
6) Cetatea Biharia - ACS Slovan Valea Cerului     -
7) Voinţa Suplac - Sta     -

Etapa 20     20-04-2019 - 17:00


1) Inter Aştileu - Toldy Sannicolau de Munte     -
2) Locadin Ţeţchea - CSC Sânmartin     -
3) Foresta Tileagd - LPS Bihorul Oradea     -
4) Voinţa Suplac - Minerul Şuncuiuş     -
5) Sta - CSC Viitorul Bratca     -
6) ACS Slovan Valea Cerului - AS Vadu Crișului     -
7) ACS Progresul Sîniob - Cetatea Biharia     -

Etapa 21     27-04-2019 - 17:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - Locadin Ţeţchea     -
2) CSC Sânmartin - Foresta Tileagd     -
3) LPS Bihorul Oradea - Voinţa Suplac     -
4) Sta - Minerul Şuncuiuş     -
5) CSC Viitorul Bratca - ACS Slovan Valea Cerului     -
6) AS Vadu Crișului - ACS Progresul Sîniob     -
7) Cetatea Biharia - Inter Aştileu     -

Etapa 22     04-05-2019 - 18:00


1) Foresta Tileagd - Toldy Sannicolau de Munte     -
2) Voinţa Suplac - CSC Sânmartin     -
3) Minerul Şuncuiuş - LPS Bihorul Oradea     -
4) ACS Slovan Valea Cerului - Sta     -
5) ACS Progresul Sîniob - CSC Viitorul Bratca     -
6) Inter Aştileu - AS Vadu Crișului     -
7) Locadin Ţeţchea - Cetatea Biharia     -

Etapa 23     11-05-2019 - 18:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - Voinţa Suplac     -
2) CSC Sânmartin - Minerul Şuncuiuş     -
3) Sta - LPS Bihorul Oradea     -
4) ACS Slovan Valea Cerului - ACS Progresul Sîniob     -
5) CSC Viitorul Bratca - Inter Aştileu     -
6) AS Vadu Crișului - Locadin Ţeţchea     -
7) Cetatea Biharia - Foresta Tileagd     -

Etapa 24     18-05-2019 - 18:00


1) Minerul Şuncuiuş - Toldy Sannicolau de Munte     -
2) LPS Bihorul Oradea - CSC Sânmartin     -
3) ACS Progresul Sîniob - Sta     -
4) Inter Aştileu - ACS Slovan Valea Cerului     -
5) Locadin Ţeţchea - CSC Viitorul Bratca     -
6) Foresta Tileagd - AS Vadu Crișului     -
7) Voinţa Suplac - Cetatea Biharia     -

Etapa 25     25-05-2019 - 18:00


1) Toldy Sannicolau de Munte - LPS Bihorul Oradea     -
2) Sta - CSC Sânmartin     -
3) ACS Progresul Sîniob - Inter Aştileu     -
4) ACS Slovan Valea Cerului - Locadin Ţeţchea     -
5) CSC Viitorul Bratca - Foresta Tileagd     -
6) AS Vadu Crișului - Voinţa Suplac     -
7) Cetatea Biharia - Minerul Şuncuiuş     -

Etapa 26     01-06-2019 - 18:00


1) CSC Sânmartin - Toldy Sannicolau de Munte     -
2) LPS Bihorul Oradea - Cetatea Biharia     -
3) Minerul Şuncuiuş - AS Vadu Crișului     -
4) Voinţa Suplac - CSC Viitorul Bratca     -
5) Foresta Tileagd - ACS Slovan Valea Cerului     -
6) Locadin Ţeţchea - ACS Progresul Sîniob     -
7) Inter Aştileu - Sta     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe