Program competitional

Liga a V-a, Liga V Seria 2


Etapa 1     25-08-2018 - 18:00


1) Gloria Căbeşti - Izvorul Cociuba Mare    0 - 2
2) Partizanul Sânnicolau Român - Vida Pomezeu    1 - 3
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Victoria Tulca    4 - 1
4) Zorile Buntesti - AS Unirea Oşorhei 2016    2 - 5
5) Voinţa Cheresig - Vulturul Dobreşti    0 - 0
6) Victoria Avram Iancu - ACS Voința Ciumeghiu    0 - 0
7) Unirea Roşia - Viitorul Tărian    7 - 2

Etapa 2     01-09-2018 - 17:00


1) Vida Pomezeu - Gloria Căbeşti    3 - 4
2) Victoria Tulca - Partizanul Sânnicolau Român    3 - 2
3) AS Unirea Oşorhei 2016 - Biharea Marmogranit Vaşcău    2 - 1
4) Vulturul Dobreşti - Zorile Buntesti    0 - 0
5) ACS Voința Ciumeghiu - Voinţa Cheresig    1 - 1
6) Viitorul Tărian - Victoria Avram Iancu    3 - 1
7) Izvorul Cociuba Mare - Unirea Roşia    1 - 1

Etapa 3     08-09-2018 - 17:00


1) Gloria Căbeşti - Victoria Tulca    5 - 2
2) Partizanul Sânnicolau Român - AS Unirea Oşorhei 2016    0 - 1
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Vulturul Dobreşti    5 - 1
4) Zorile Buntesti - ACS Voința Ciumeghiu    3 - 1
5) Voinţa Cheresig - Viitorul Tărian    1 - 1
6) Victoria Avram Iancu - Unirea Roşia    3 - 6
7) Vida Pomezeu - Izvorul Cociuba Mare    3 - 1

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) AS Unirea Oşorhei 2016 - Gloria Căbeşti    6 - 0
2) Vulturul Dobreşti - Partizanul Sânnicolau Român    1 - 2
3) ACS Voința Ciumeghiu - Biharea Marmogranit Vaşcău    0 - 1
4) Viitorul Tărian - Zorile Buntesti    3 - 4
5) Unirea Roşia - Voinţa Cheresig    4 - 1
6) Izvorul Cociuba Mare - Victoria Avram Iancu    4 - 3
7) Victoria Tulca - Vida Pomezeu    6 - 1

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) Gloria Căbeşti - Vulturul Dobreşti    6 - 1
2) Partizanul Sânnicolau Român - ACS Voința Ciumeghiu    1 - 0
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Viitorul Tărian    3 - 0
4) Zorile Buntesti - Unirea Roşia    1 - 2
5) Voinţa Cheresig - Victoria Avram Iancu    5 - 2
6) Victoria Tulca - Izvorul Cociuba Mare    2 - 2
7) Vida Pomezeu - AS Unirea Oşorhei 2016    1 - 1

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) ACS Voința Ciumeghiu - Gloria Căbeşti    5 - 1
2) Viitorul Tărian - Partizanul Sânnicolau Român    4 - 2
3) Unirea Roşia - Biharea Marmogranit Vaşcău    3 - 1
4) Victoria Avram Iancu - Zorile Buntesti    3 - 2
5) AS Unirea Oşorhei 2016 - Victoria Tulca    3 - 0
6) Vulturul Dobreşti - Vida Pomezeu    1 - 0
7) Izvorul Cociuba Mare - Voinţa Cheresig    1 - 1

Etapa 7     06-10-2018 - 15:00


1) Gloria Căbeşti - Viitorul Tărian    2 - 1
2) Partizanul Sânnicolau Român - Unirea Roşia    2 - 2
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Victoria Avram Iancu    1 - 0
4) Zorile Buntesti - Voinţa Cheresig    3 - 0
5) AS Unirea Oşorhei 2016 - Izvorul Cociuba Mare    8 - 0
6) Victoria Tulca - Vulturul Dobreşti    5 - 1
7) Vida Pomezeu - ACS Voința Ciumeghiu    6 - 3

Etapa 8     13-10-2018 - 15:00


1) Unirea Roşia - Gloria Căbeşti    4 - 2
2) Victoria Avram Iancu - Partizanul Sânnicolau Român    0 - 3
3) Voinţa Cheresig - Biharea Marmogranit Vaşcău    2 - 1
4) Zorile Buntesti - Izvorul Cociuba Mare    1 - 1
5) Vulturul Dobreşti - AS Unirea Oşorhei 2016    3 - 1
6) ACS Voința Ciumeghiu - Victoria Tulca    0 - 2
7) Viitorul Tărian - Vida Pomezeu    5 - 1

Etapa 9     20-10-2018 - 15:00


1) Gloria Căbeşti - Victoria Avram Iancu    11 - 0
2) Partizanul Sânnicolau Român - Voinţa Cheresig    1 - 2
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Zorile Buntesti    3 - 2
4) Izvorul Cociuba Mare - Vulturul Dobreşti    2 - 3
5) AS Unirea Oşorhei 2016 - ACS Voința Ciumeghiu    1 - 0
6) Victoria Tulca - Viitorul Tărian    3 - 2
7) Vida Pomezeu - Unirea Roşia    0 - 3

Etapa 10     27-10-2018 - 15:00


1) Voinţa Cheresig - Gloria Căbeşti    6 - 0
2) Zorile Buntesti - Partizanul Sânnicolau Român    2 - 1
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Izvorul Cociuba Mare    4 - 0
4) ACS Voința Ciumeghiu - Vulturul Dobreşti    1 - 1
5) Viitorul Tărian - AS Unirea Oşorhei 2016    5 - 1
6) Unirea Roşia - Victoria Tulca    4 - 3
7) Victoria Avram Iancu - Vida Pomezeu    5 - 1

Etapa 11     03-11-2018 - 14:00


1) Gloria Căbeşti - Zorile Buntesti    1 - 2
2) Partizanul Sânnicolau Român - Biharea Marmogranit Vaşcău    2 - 2
3) Izvorul Cociuba Mare - ACS Voința Ciumeghiu    3 - 4
4) Vulturul Dobreşti - Viitorul Tărian    3 - 2
5) AS Unirea Oşorhei 2016 - Unirea Roşia    3 - 0
6) Victoria Tulca - Victoria Avram Iancu    3 - 2
7) Vida Pomezeu - Voinţa Cheresig    4 - 2

Etapa 12     10-11-2018 - 14:00


1) Biharea Marmogranit Vaşcău - Gloria Căbeşti    7 - 2
2) Partizanul Sânnicolau Român - Izvorul Cociuba Mare    5 - 0
3) Viitorul Tărian - ACS Voința Ciumeghiu    6 - 2
4) Unirea Roşia - Vulturul Dobreşti    1 - 3
5) Victoria Avram Iancu - AS Unirea Oşorhei 2016    3 - 2
6) Voinţa Cheresig - Victoria Tulca    4 - 2
7) Zorile Buntesti - Vida Pomezeu    3 - 3

Etapa 13     17-11-2018 - 14:00


1) Gloria Căbeşti - Partizanul Sânnicolau Român    4 - 2
2) Vida Pomezeu - Biharea Marmogranit Vaşcău    1 - 1
3) Victoria Tulca - Zorile Buntesti    3 - 6
4) AS Unirea Oşorhei 2016 - Voinţa Cheresig    2 - 1
5) Vulturul Dobreşti - Victoria Avram Iancu    1 - 2
6) ACS Voința Ciumeghiu - Unirea Roşia    4 - 0
7) Izvorul Cociuba Mare - Viitorul Tărian    0 - 2

Etapa 14     09-03-2019 - 15:00


1) Izvorul Cociuba Mare - Gloria Căbeşti     -
2) Vida Pomezeu - Partizanul Sânnicolau Român     -
3) Victoria Tulca - Biharea Marmogranit Vaşcău     -
4) AS Unirea Oşorhei 2016 - Zorile Buntesti     -
5) Vulturul Dobreşti - Voinţa Cheresig     -
6) ACS Voința Ciumeghiu - Victoria Avram Iancu     -
7) Viitorul Tărian - Unirea Roşia     -

Etapa 15     16-03-2019 - 15:00


1) Gloria Căbeşti - Vida Pomezeu     -
2) Partizanul Sânnicolau Român - Victoria Tulca     -
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - AS Unirea Oşorhei 2016     -
4) Zorile Buntesti - Vulturul Dobreşti     -
5) Voinţa Cheresig - ACS Voința Ciumeghiu     -
6) Victoria Avram Iancu - Viitorul Tărian     -
7) Unirea Roşia - Izvorul Cociuba Mare     -

Etapa 16     23-03-2019 - 15:00


1) Victoria Tulca - Gloria Căbeşti     -
2) AS Unirea Oşorhei 2016 - Partizanul Sânnicolau Român     -
3) Vulturul Dobreşti - Biharea Marmogranit Vaşcău     -
4) ACS Voința Ciumeghiu - Zorile Buntesti     -
5) Viitorul Tărian - Voinţa Cheresig     -
6) Unirea Roşia - Victoria Avram Iancu     -
7) Izvorul Cociuba Mare - Vida Pomezeu     -

Etapa 17     30-03-2019 - 15:00


1) Gloria Căbeşti - AS Unirea Oşorhei 2016     -
2) Partizanul Sânnicolau Român - Vulturul Dobreşti     -
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - ACS Voința Ciumeghiu     -
4) Zorile Buntesti - Viitorul Tărian     -
5) Voinţa Cheresig - Unirea Roşia     -
6) Victoria Avram Iancu - Izvorul Cociuba Mare     -
7) Vida Pomezeu - Victoria Tulca     -

Etapa 18     06-04-2019 - 17:00


1) Vulturul Dobreşti - Gloria Căbeşti     -
2) ACS Voința Ciumeghiu - Partizanul Sânnicolau Român     -
3) Viitorul Tărian - Biharea Marmogranit Vaşcău     -
4) Unirea Roşia - Zorile Buntesti     -
5) Victoria Avram Iancu - Voinţa Cheresig     -
6) Izvorul Cociuba Mare - Victoria Tulca     -
7) AS Unirea Oşorhei 2016 - Vida Pomezeu     -

Etapa 19     13-04-2019 - 17:00


1) Gloria Căbeşti - ACS Voința Ciumeghiu     -
2) Partizanul Sânnicolau Român - Viitorul Tărian     -
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Unirea Roşia     -
4) Zorile Buntesti - Victoria Avram Iancu     -
5) Victoria Tulca - AS Unirea Oşorhei 2016     -
6) Vida Pomezeu - Vulturul Dobreşti     -
7) Voinţa Cheresig - Izvorul Cociuba Mare     -

Etapa 20     20-04-2019 - 17:00


1) Viitorul Tărian - Gloria Căbeşti     -
2) Unirea Roşia - Partizanul Sânnicolau Român     -
3) Victoria Avram Iancu - Biharea Marmogranit Vaşcău     -
4) Voinţa Cheresig - Zorile Buntesti     -
5) Izvorul Cociuba Mare - AS Unirea Oşorhei 2016     -
6) Vulturul Dobreşti - Victoria Tulca     -
7) ACS Voința Ciumeghiu - Vida Pomezeu     -

Etapa 21     27-04-2019 - 17:00


1) Gloria Căbeşti - Unirea Roşia     -
2) Partizanul Sânnicolau Român - Victoria Avram Iancu     -
3) Biharea Marmogranit Vaşcău - Voinţa Cheresig     -
4) Izvorul Cociuba Mare - Zorile Buntesti     -
5) AS Unirea Oşorhei 2016 - Vulturul Dobreşti     -
6) Victoria Tulca - ACS Voința Ciumeghiu     -
7) Vida Pomezeu - Viitorul Tărian     -

Etapa 22     04-05-2019 - 18:00


1) Victoria Avram Iancu - Gloria Căbeşti     -
2) Voinţa Cheresig - Partizanul Sânnicolau Român     -
3) Zorile Buntesti - Biharea Marmogranit Vaşcău     -
4) Vulturul Dobreşti - Izvorul Cociuba Mare     -
5) ACS Voința Ciumeghiu - AS Unirea Oşorhei 2016     -
6) Viitorul Tărian - Victoria Tulca     -
7) Unirea Roşia - Vida Pomezeu     -

Etapa 23     11-05-2019 - 18:00


1) Gloria Căbeşti - Voinţa Cheresig     -
2) Partizanul Sânnicolau Român - Zorile Buntesti     -
3) Izvorul Cociuba Mare - Biharea Marmogranit Vaşcău     -
4) Vulturul Dobreşti - ACS Voința Ciumeghiu     -
5) AS Unirea Oşorhei 2016 - Viitorul Tărian     -
6) Victoria Tulca - Unirea Roşia     -
7) Vida Pomezeu - Victoria Avram Iancu     -

Etapa 24     18-05-2019 - 18:00


1) Zorile Buntesti - Gloria Căbeşti     -
2) Biharea Marmogranit Vaşcău - Partizanul Sânnicolau Român     -
3) ACS Voința Ciumeghiu - Izvorul Cociuba Mare     -
4) Viitorul Tărian - Vulturul Dobreşti     -
5) Unirea Roşia - AS Unirea Oşorhei 2016     -
6) Victoria Avram Iancu - Victoria Tulca     -
7) Voinţa Cheresig - Vida Pomezeu     -

Etapa 25     25-05-2019 - 18:00


1) Gloria Căbeşti - Biharea Marmogranit Vaşcău     -
2) Izvorul Cociuba Mare - Partizanul Sânnicolau Român     -
3) ACS Voința Ciumeghiu - Viitorul Tărian     -
4) Vulturul Dobreşti - Unirea Roşia     -
5) AS Unirea Oşorhei 2016 - Victoria Avram Iancu     -
6) Victoria Tulca - Voinţa Cheresig     -
7) Vida Pomezeu - Zorile Buntesti     -

Etapa 26     02-06-2019 - 18:00


1) Partizanul Sânnicolau Român - Gloria Căbeşti     -
2) Biharea Marmogranit Vaşcău - Vida Pomezeu     -
3) Zorile Buntesti - Victoria Tulca     -
4) Voinţa Cheresig - AS Unirea Oşorhei 2016     -
5) Victoria Avram Iancu - Vulturul Dobreşti     -
6) Unirea Roşia - ACS Voința Ciumeghiu     -
7) Viitorul Tărian - Izvorul Cociuba Mare     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe